Pages:
Author

Topic: 2022 NBA Sezonu - page 11. (Read 2473 times)

member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
February 16, 2022, 03:23:13 AM
Bu gece Boston-Philadelphia’ya ikili rekabette karşılaştıkları 400 küsür maç arasında en farklı olan tarifeyi uygulamış ve 48 sayı fark atmış. Philadelphia oldukça kötü olan şut yüzdesiyle dikkat çekmiş ve bence azalan güçleri Harden’ın gelmesiyle daha da azalabilir bakalım Furkan’ın geleceği ne olacak
sr. member
Activity: 1568
Merit: 266
February 15, 2022, 01:27:54 PM
Warriors bu sefer Clippers engeline takıldı. Dün gece oynanan maçı Clippers özellikle 3. çeyrekteki üstün performansıyla 119-104 kazandı. 3. çeyrekte Warriors oyundan çok düştü ve bu da sonları oldu. Thompson bu maçta neredeyse sahada yoktu. 7 sayı ile oynadı ve 14 şut girişiminin sadece 3'ü başarılı oldu. Bu maç kesinlikle unutmak isteyeceklerinin arasına girmiştir bile.  Grin  Curry 33 sayı ile oynadı ve yüksek şut isabeti yüzdesi ile dikkat çekti ama bu yenilgiye engel olamadı.

Curry özellikle maçın ilk yarısında takımını maçta tuttu ancak ikinci yarıda o da biraz oyundan düşünce Clippers aradığı fırsatı yakalayarak maçı kazanmaya başardı.Warriors özellikle ligin en iyi savunma takımlarından biri olmasına rağmen son dönemde rakiplerine oldukça fazla sayı fırsatı veriyor.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
February 15, 2022, 01:08:21 PM
Warriors bu sefer Clippers engeline takıldı. Dün gece oynanan maçı Clippers özellikle 3. çeyrekteki üstün performansıyla 119-104 kazandı. 3. çeyrekte Warriors oyundan çok düştü ve bu da sonları oldu. Thompson bu maçta neredeyse sahada yoktu. 7 sayı ile oynadı ve 14 şut girişiminin sadece 3'ü başarılı oldu. Bu maç kesinlikle unutmak isteyeceklerinin arasına girmiştir bile.  Grin  Curry 33 sayı ile oynadı ve yüksek şut isabeti yüzdesi ile dikkat çekti ama bu yenilgiye engel olamadı.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
February 14, 2022, 05:55:00 PM
Bu gece Clippers - Warriors maçı var ve bence gecenin maçı bu. Warriors Lakers'ı ufak bir farkla yenmeyi başardıktan sonra bir diğer Los Angeles takımı olan Clippers ile oynayacak. Lakers maçında Thompson'ın performansı beni benden aldı. 33 sayı atarak sakatlıktan döndüğünden beri açık ara en iyi performansını gösterdi. Curry de 24 sayı ile ona destek verdi ve bu ikiliyi böyle görmek beni sevindirdi. Bu maçta da benzer bir iş birliği görürsek Clippers'ın işi zor olacak. Ben Warriors yine alır diyorum.

Golden State Warriors'un çok zorlanacağını düşünmüyorum bu maçta, Curry ve Klay'ın performansları çok yerinde.
Los Angeles Clippers iki süper starından yoksunlar, Golden karşısında çok dayanamazlar ve Golden maçı çok rahat alır.

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
February 14, 2022, 05:07:50 PM
Bu gece Clippers - Warriors maçı var ve bence gecenin maçı bu. Warriors Lakers'ı ufak bir farkla yenmeyi başardıktan sonra bir diğer Los Angeles takımı olan Clippers ile oynayacak. Lakers maçında Thompson'ın performansı beni benden aldı. 33 sayı atarak sakatlıktan döndüğünden beri açık ara en iyi performansını gösterdi. Curry de 24 sayı ile ona destek verdi ve bu ikiliyi böyle görmek beni sevindirdi. Bu maçta da benzer bir iş birliği görürsek Clippers'ın işi zor olacak. Ben Warriors yine alır diyorum.
sr. member
February 13, 2022, 06:27:19 PM
Golden State Warriors bu gece Los Angeles Lakers'ı evinde ağırlayacak. Bu gecenin en dikkat çekici maçlarından birisi bence kesinlikle. Lakers beklediğim gibi bir performans sergileyemiyor çünkü Lebron adeta tek başına taşımaya çalışıyor. Anthony Davis'in de hakkını yemek istemem ama çok tutarlı değil bence performansı yine de. Westbrook ise zaten eskisinden çok daha kötü durumda. Şampiyonluk hedeflemesi gereken bir takımın Westbrook yerine daha sağlam bir guard getirmesini isterdim. Warriors bence bu maçı her türlü kazanır.

Çok çekişmeli bir maç geçti son saniyeler, Curry son saniyelerde skoru 114-117'e getirdi galibiyette büyük rol oynadı.
Lebron 2,4 saniye kala 3 serbest atış kazandı ama ilkini değerlendiremedi maalesef ikinciyi soktu ama 3 ü bilerek atmadılar maçı uzatmalara veya kazanma şutu için, onu da değerlendiremediler.

Klay Thompson 33 sayı (16’sı son çeyrek) attı maçta.

Klay Thompson döndükten sonraki en iyi maçını oynadı yavaş yavaş form tutmaya başlıyor bu da Golden State Warriors'u iyice korkulan bir takım haline getirdi.Bu arada başlıkta çok kişi tarafından eleştirilen Westbrook da çok etkili oynadı özellikle potaya yaptığı ataklara gsw savunması çare bulamadı.
legendary
February 13, 2022, 05:13:40 PM
Golden State Warriors bu gece Los Angeles Lakers'ı evinde ağırlayacak. Bu gecenin en dikkat çekici maçlarından birisi bence kesinlikle. Lakers beklediğim gibi bir performans sergileyemiyor çünkü Lebron adeta tek başına taşımaya çalışıyor. Anthony Davis'in de hakkını yemek istemem ama çok tutarlı değil bence performansı yine de. Westbrook ise zaten eskisinden çok daha kötü durumda. Şampiyonluk hedeflemesi gereken bir takımın Westbrook yerine daha sağlam bir guard getirmesini isterdim. Warriors bence bu maçı her türlü kazanır.

Çok çekişmeli bir maç geçti son saniyeler, Curry son saniyelerde skoru 114-117'e getirdi galibiyette büyük rol oynadı.
Lebron 2,4 saniye kala 3 serbest atış kazandı ama ilkini değerlendiremedi maalesef ikinciyi soktu ama 3 ü bilerek atmadılar maçı uzatmalara veya kazanma şutu için, onu da değerlendiremediler.

Klay Thompson 33 sayı (16’sı son çeyrek) attı maçta.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 329
February 13, 2022, 04:10:22 PM
20 Şubat'ta oynanacak All-Star kadroları belli oldu. İsimlere bakınca güzel bir gösteri maçı olacağı anlaşılıyor. LeBron takımı biraz daha güçlü ve derinlikli görünüyor.

İlk beşler önceden belli olmuştu:
Team LeBron: Giannis Antetokounmpo, Stephen Curry, DeMar DeRozan, LeBron James, Nikola Jokic
Team Durant: Joel Embiid, Ja Morant, Jayson Tatum, Andrew Wiggins, Trae Young (Durant sakat olduğu için oynamıyor)

Yedekler:
Team LeBron: Jimmy Butler, Luka Dončić, Darius Garland, James Harden, Donovan Mitchell, Chris Paul, Fred VanVleet
Team Durant: LaMelo Ball, Devin Booker, Rudy Gobert, Zach LaVine, Khris Middleton, Dejounte Murray, Karl-Anthony Towns

Hocam Lebron ve Durant oyuncuları seçerken yaşananları gördüyseniz herkes gibi siz de kahkaha atmışsınızdır.Bildiğiniz üzere Harden takas olmayı istedi diye Durant kırgındı Harden'a bunu bilen Lebron Harden'ı bilerek seçmedi.Havuzda son ikiye Harden ve Gobert kaldı buna rağmen Durant Gobert'i seçti Lebron o sırada kendini tutamadı ve gülmeye başladı. Grin
sr. member
February 12, 2022, 03:35:00 PM
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
February 12, 2022, 03:03:13 PM
Westbrook takımda kalmaya devam edecekmiş ben kesin gönderilir gözüyle bakmaya başlamıştım  Shocked Lakers kendi ayağına sıkmaya devam ediyor sadece 1-2 iyi oyuncuyla bu oyunun dönmeyeceğini biliyor olmalılardı ama transfer dönemini boşa geçirmişler. Playofflara bile zor kalırlar bu gidişle, koca Lebron şampiyonluk yaşayacağı yaşta nasıl bir takımla oynamak durumunda kaldı bence yazık oldu
Galiba Westbrook'u tutarak ligi en kötü yerde bitirmeyi ve draftta yüksek seçmeyi planladılar  Grin Gerçekten Westbrook'ta ve Lakers'ta bir olaylar var. Youtube'da da onunla ve Lebron ile muhabbetleriyle dalga geçen çok video denk geliyor. Örneğin Westbrook top kaybı yapıyor ya da şutu dağlara taşlara gidiyor ve Lebron'ın reaksiyonunu gösteriyor video, arada çok komikleri vardı. Bu sene Lakers'tan umudu olan kalmamıştır herhalde. Bence adeta bir cenabetlik var, normal kötü bir takımdan da daha ayarsız oynuyorlar bazen.
member
Activity: 406
Merit: 47
February 11, 2022, 01:30:22 PM
Harbiden Lakers keşke hazır takas dönemindeyken Westbrook işe yaramazını takımdan gönderip yerine sağlam katkı verecek birisini alsaymış.  Grin  Mesela Harden güzel bir seçenek olurdu belki ama aynı takımda hem Lebron hem Harden'ın olması biraz absürt kaçabilirdi de. İki tane takım lideri karakterli oyuncu anlaşamazsa problem olurdu. Ama illa ki güzel bir guard ve şutör bulurdu Lakers. Bu sezon zaten Lakers'tan herhangi bir beklentim yok. Playofflara kalsalar bile iş yapamazlar fazla bence.
full member
Activity: 700
Merit: 134
February 11, 2022, 06:54:31 AM
Westbrook takımda kalmaya devam edecekmiş ben kesin gönderilir gözüyle bakmaya başlamıştım  Shocked Lakers kendi ayağına sıkmaya devam ediyor sadece 1-2 iyi oyuncuyla bu oyunun dönmeyeceğini biliyor olmalılardı ama transfer dönemini boşa geçirmişler. Playofflara bile zor kalırlar bu gidişle, koca Lebron şampiyonluk yaşayacağı yaşta nasıl bir takımla oynamak durumunda kaldı bence yazık oldu
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 11, 2022, 06:36:05 AM
Alperen ve Ömer Faruk dışında, Furkan ve Cedi ile de bizimkiler bu sene başarılı sayılabilecek düzeyde. Ömer Faruk bir ara gerçekten çok iyi dakikalar alıyor ve de istatistik kağıdını neredeyse tamamen dolduruyordu fakat son zamanlarda süresi epey kısaldı. Alperen ise başlı başına hikayesi olan bir genç. İngilizce seviyesi çok düşük olmasına rağmen, yaz liginden itibaren çok yol katetti, en son hakeem olajuvan gibi bir efsanenin kendisi ile yakından ilgileniyor olması da pr ı için büyük bir artı oldu. Furkan ve Cedi de kendi takımlarına artık tamamen kendilerini kabul ettirdiler.

Ama henüz hiçbiri hedo ve mehmet okur un seviyesinde değil, ki mehmet nba şampiyonluk yüzüğü bulunan tek Türk yanlış hatırlamıyorsam. Kişisel olarak ilerleyen süreçte Alperen' in bu mertebeye en yakın basketbolcumuz olduğunu düşünüyorum, umarım herşey istedikleri gibi olur...
legendary
Activity: 1666
Merit: 1465
February 11, 2022, 04:39:04 AM
Brooklyn Nets hala kayıplarda. Washington Wizards deplasmanında dün gece oynadılar ve 113-112 gibi yakın bir skorla kaybettiler. Bu mağlubiyet sonrası bu berbat seri 10 maça kadar çıkmış durumda. 3. çeyrekte biraz oyundan düştükleri için yenildiler. Kyrie Irving 31 sayı ve Cameron Thomas da 27 sayılık performanslara sahipti ama yine de olmadı. Tabi Nets'de bir değişim rüzgarı da var. Daha yeni bir takas oldu 76ers ile ve yeni transferler ile birlikte farklı bir ilk 5 görmeye başlayabiliriz. Durant de sakatlıktan dönünce çok daha iyi işler yapabilirler umarım.
legendary
Activity: 2954
Merit: 1477
Rollbit.com Crypto Futures
February 10, 2022, 10:44:10 PM
20 Şubat'ta oynanacak All-Star kadroları belli oldu. İsimlere bakınca güzel bir gösteri maçı olacağı anlaşılıyor. LeBron takımı biraz daha güçlü ve derinlikli görünüyor.

İlk beşler önceden belli olmuştu:
Team LeBron: Giannis Antetokounmpo, Stephen Curry, DeMar DeRozan, LeBron James, Nikola Jokic
Team Durant: Joel Embiid, Ja Morant, Jayson Tatum, Andrew Wiggins, Trae Young (Durant sakat olduğu için oynamıyor)

Yedekler:
Team LeBron: Jimmy Butler, Luka Dončić, Darius Garland, James Harden, Donovan Mitchell, Chris Paul, Fred VanVleet
Team Durant: LaMelo Ball, Devin Booker, Rudy Gobert, Zach LaVine, Khris Middleton, Dejounte Murray, Karl-Anthony Towns
legendary
February 10, 2022, 04:52:24 PM
Dallas sonunda çakma unicorn Kristaps Porziņģis den kurtuldu.
Luka Doncic'in yanına sağlam bir yıldız getirirlerse daha iyi işler başarabilir Dallas.

Bakalım Brooklynin yeni üçlüsü ne işler yapacak çok merak ediyorum.

Houston Rockets Enes Freedom’ı serbest bıraktı.
sr. member
February 10, 2022, 04:19:11 PM
Bugün bir takas haberi okudum ve Brooklyn Nets ile Philadelphia 76ers arasında sağlam bir takas gördüm. Nets; Harden ve Millsap'ı yolladı ve karşılığında Ben Simmons, Seth Curry, Andre Drummond, 2022 ilk tur draft hakkı ve 2022 korumalı ilk tur draft hakkı aldı. Nets için hiç de fena bir anlaşma değil gibi bence. Zaten bir takımda 3 tane liderin olması bana saçma geliyordu. KD, Harden ve Irving üçü de bu nitelikte oyuncular. Nets bence KD etrafında güzel bir ilk 5 kurmalı. Ancak böyle sağlam iş yapar. Yeni transferlerle bakalım ne olacak.
sr. member
February 10, 2022, 03:46:06 PM
Nba'de sezon içi takas dönemi çok hareketli geçiyor.Brooklyn ile Phildealphia arasında Harden-Simmons takası gerçekleşti takasın yan parçalarını bilmiyorum.Simmons ile Phildealphia arasındaki gerginliğin son bulması her iki taraf içinde iyi oldu bakalım 10 Martta Simmons Phildealphia deplasmanında nasıl bir performans sergileyecek.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
February 06, 2022, 03:13:11 PM
Lebron James sonunda sakatlıktan döndü ve dün gece New York Knicks'e karşı forma giyebildi. Lakers maça çok da iyi bir başlangıç yapmadı ve ilk çeyreği 13 sayı kadar geride kapattı. Üçüncü çeyrekte ciddi bir efor sarfettiler ve maçın uzamasında da büyük katkı sağladı bu performans. Uzatmalarda Lakers ağırlığını koyarak 122-115 maçı da kazandı. Lebron sakatlıktan yeni çıkmış olsa da harika bir triple-double yaptı. Westbrook'un genel performansını gerçekten yetersiz buluyorum ayrıca. Takıma çok büyük bir katkı veremiyor malesef. Eski Westbrook'tan eser yok şimdi.
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
February 06, 2022, 03:05:48 PM
 Nba'deki temsilcilerimizden Alperen'in göz dolduran performansı her geçen gün artarak devam ediyor. İkili mücadelelerdeki hırsı, oyuna direkt katkı sağlamada önemli bir performans gösteren Alperen Şengün'ün 19 dakika parkede kaldığı maçta Houston Rockets, San Antonio Spurs'e 131-106 yenildi. Alperen maçı 18 sayı, 2 ribaunt, 1 asist ve 3 blokla tamamladı. Güzel bir istatistikle maçı kapatan Alperen'in önümüzdeki maçlarda performansının üstüne koyarak ilerleyeceğine inanıyorum.
Pages:
Jump to: