Pages:
Author

Topic: 2022 yılının sepeti nasıl olmalı? - page 4. (Read 784 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
January 04, 2022, 10:04:19 AM
Alınacak mal göremiyorum tutulacaksa btc. Onun haricince bana göre piyasa komple fiyatlanmış durumda fiyatlanma biraz geçsin sonrasına bakarız.
full member
Activity: 497
Merit: 119
January 04, 2022, 09:26:03 AM
YTD'yi ekleyeyim öncelikle.

PRV / IncognitoChain: Kripto dünyasında gizlilik ihtiyacı daha da artacak ve yeniden büyüme moduna geçiyor.
BTC : Satoshi yadigarı Smiley
BNB : ETH'yi bu yıl devirebilir, deviremezse de problem değil, CZ'nin hırsı var Smiley
ETH : 2.0 fee problemini çözerse ilk, en merkeziyetsiz ve en çok geliştirici alışkanlığına sahip smart-contract platformunun coini olması sebebiyle uçabilir.
UST / Terra : El konulamaz (varlığa bağımlı değil) stablecoin
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
January 04, 2022, 09:02:00 AM
Kesinlikle sepetinizde Bitcoin bulundurmanız lazım bir kere. Ayrıca stabil coinlerden busd veya usdt, usdc bulundurmanız büyük kırılma yaşanma ihtimaline karşı sizi koruyucu önlem olabilir.

Onun dışında sepette, yeni yılın trendleri

-Gaming projeler,
-Nft projeleri,
-Solana ağında çıkan takip edilen yeni ido’lar

Sepette olabilir. Kesinlikle sepetimde şunu görmek istiyorum derseniz onu iyice araştırmanız lazım.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
January 04, 2022, 07:54:07 AM
Arkadaşlar elimde bir miktar para var ve bu para ile 1 yıllık bir sepet oluşturmayı düşünüyorum sizce 2022 yılında nasıl bir sepet oluşturulmalı sizin orta-uzun vadeli bir sepetiniz var mı varsa paylaşır mısınız hem de konuya herkes sepetini yazarsa seneye sepetlerin durumuna bakarız.  Smiley
Pages:
Jump to: