Pages:
Author

Topic: 2023 Biterken Birkaç Söz... (Read 196 times)

member
Activity: 1011
Merit: 64
December 20, 2023, 06:15:03 PM
2018 - 2020 - 2022 den ne beklendiyse 2024 ten de onu bekliyorum ben.

Sıkıldım artık. Bir pet shop veya bir koleksiyoncu dükkanı falan açsam kendi yağımda kavrulsam diyorum. Kabuguma cekilecegim.

Güle güle 2023
Hoşgeldin 2024
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
December 20, 2023, 05:52:18 PM
2023 yılı “fiyatı zaten artacak hemen alalım” cümlesini her gün kendime hatırlatarak geçti. Bunun sonucunda 2023, ihtiyaç olmayan şeylere bile bir ton para harcama yılı oldu benim için. 2024 yılı ise yazın yediğim hurmaların bir an önce bünyeden çıkmasını sağlamakla geçecek.
newbie
Activity: 27
Merit: 2
December 20, 2023, 04:13:09 PM
Bu seneye açıkcası iyi bir giriş yapamadım buna rağmen enerjimi her ne kadar yüksek tutmaya çalıştıysam da sorunlarım hep arttı ve sene sonuna gelirken artık tükenmiş enerjimi yenilemek için bir şans olarak gördüğüm yeni yılımız için herşeyin daha güzel olacağına dair inancımı hep koruyorum.Artık sende bitmelisin 2023 ve yerini 2024 'e yeni umutlara yeni başlangıçlara bırakmalısın.Bu sene de yepyeni şeyler öğrendim,farklı farklı tecrübeler edindim ve bu tecrübelerin iyi ve kötü çoğunluğu hayata dair oldu bunları cebime koydum hayata daha emin bakıyorum artık.Şimdiden herkese yeni yılda tüm iyilik ve güzellikler temenni ediyorum

Grin Grin Grin Grin
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 14, 2023, 04:47:10 AM
bu sene nasıl geçti inanın hiç hatırlamıyorum. artık yaş ilerlediği için mi böyle oldu ama bildiğin boş geçen bir sene oldu benim için. pandemi döneminde bile daha dolu bir yıl geçirdiğimi hatırlıyorum. olay kripto para ile alakalı değil güncel hayatımla ilgili. garip.

sene biterken umarım yenil yılda sağlık, huzur ve para anlamında hiçbir sorun yaşamayız. bunun bir sıralaması yok ama bir yerde hepsi de birbirine bağlı. dostlar aldığınızı en kötü x100 yapıp satmak dileğiyle yeni yıllar. dediğim olursa komisyonumu ateşlersiniz artık.

Hocam 42 bitti 43 içinde usul usul ilerliyorum, bende bu hissiyat 30 dan sonra oluşmaya başladı, ve yıllar içinde artarak benliğimi esir aldı da diyebilirim. Aslında herşey tabiatına uygun ilerliyor, yani eşyanın tabiatında var yaşlanmak ama belki de bilinçaltımız bu durumu kabullenmek istemediğinden tüm yaşantımıza bu garip duyguyu alttan alttan zerkediyor. Ulan adam gibi yaşlanamadık diye hayıflanmayacağımız ihtiyarlıklara ağız tadıyla erişebilmek dileğiyle hocam, komisyon işi kolay Grin

Bakın arkadaşlar bu içinde bulunduğunuz yaşlarda eğer yakındaki küçük şeyler kaybolmaya başladı ise gelen günlerin size epeyce süprizleri var diyebilirim. Ne zaman ki yakın gözlük alıp bu yakındaki küçük kaybolan şeylerin aslında yerlerinde durduğunu görüp yeni gözlüklü halinize alışınca geleceğin geldiğini görmeye başlarsınız.

Hocam çaktırmamaya çalışıyordum ben de ama tüm büyüyü bozdunuz yahu Grin şu anda daha yeni yeni emareler var ama sanırım birkaç yıla ben de şu yakın gözlüğümü getirin gazetelere bir göz atayım kıvamına gelmiş olurum diye tahmin ediyorum Grin Aslında herşey doğal seyrinde ilerliyor belki de, sadece bizler kabullenmekte zorlanıyoruz, hep 20 li yaşların dinçliğinde kalacakmışız gibi hissettiğimiz dönemlerin geçmesi zorumuza gidiyordur kimbilir...

@totti67 hocam hiç merak etme. Kendinde olan değişiklikler ne olursa olsun yine sen sensin. Sadece eskiden yapabildiklerin ile yeni sendeki yapamadıklarını artık yavaş yavaş öğreneceksin. Bilmem anlatabildim mi. Şöyleki diyelim her sabah kalkıp 10km koşuyordun. Şimdi de her sabah kalkıp 5 km yürüyeceksin. Aslında koşmanın nasıl olduğunu çok iyi biliyorsun taktikler aklında ama artık yapabildiğin yeni meziyetlerini ortaya çıkartıyorsun yürümek gibi. Diğer koşma işini de artık başkalarına tüyo olarak yada şöyle yaparsan daha rahat bu işi yapabilirsin diye birde ombudsmanlık yapmış oluyorsun. Bak buda yeni meziyet.

Valla hocam bravo süper tasvir etmişsin olayı, bak hani şöyle diyorsun ya her sabah kalkıp 10 km koşarken 5 km yürür duruma geleceksin diye, emin ol 10 km koşar durumdan bırak 5 km yürür durumu, direkt sabah kalkmak istemez duruma geçiş yaptım sayilir Cheesy eskiden iki halısaha maçını arka arkaya cikarirdim, şimdi bir tanesinin 5 dakikası eziyet geliyor, düşün işte top geliyor ayağının içiyle kontrol edeceksin, beyin komutu veriyor ama ayak uymuyor emre kerata, lan benim yaşlılığım hiç cekilmeyecek gibi geldi bana bile bir an Grin
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
December 13, 2023, 03:41:30 PM
2023 bitiyor, 2024 geliyor, her sene bir öncekinden kötü geçiyor özellikle 2015’den sonra gözlemlediğim kadarıyla böyle bir durum oluyor, 2023 biterken bir önceki seneden daha iyi geçmesi en büyük ve en çok istediğim temennim, Bu sözler ne kadar söylense de 2024 sonunda aynı şeyleri söyleme ihtimalimizin de olduğunu düşünmeliyiz, inşallah güzel bir 2024 geçiririz,
hero member
Activity: 1204
December 13, 2023, 03:23:28 PM
bu sene nasıl geçti inanın hiç hatırlamıyorum. artık yaş ilerlediği için mi böyle oldu ama bildiğin boş geçen bir sene oldu benim için. pandemi döneminde bile daha dolu bir yıl geçirdiğimi hatırlıyorum. olay kripto para ile alakalı değil güncel hayatımla ilgili. garip.

sene biterken umarım yenil yılda sağlık, huzur ve para anlamında hiçbir sorun yaşamayız. bunun bir sıralaması yok ama bir yerde hepsi de birbirine bağlı. dostlar aldığınızı en kötü x100 yapıp satmak dileğiyle yeni yıllar. dediğim olursa komisyonumu ateşlersiniz artık.

Hocam 42 bitti 43 içinde usul usul ilerliyorum, bende bu hissiyat 30 dan sonra oluşmaya başladı, ve yıllar içinde artarak benliğimi esir aldı da diyebilirim. Aslında herşey tabiatına uygun ilerliyor, yani eşyanın tabiatında var yaşlanmak ama belki de bilinçaltımız bu durumu kabullenmek istemediğinden tüm yaşantımıza bu garip duyguyu alttan alttan zerkediyor. Ulan adam gibi yaşlanamadık diye hayıflanmayacağımız ihtiyarlıklara ağız tadıyla erişebilmek dileğiyle hocam, komisyon işi kolay Grin

Bakın arkadaşlar bu içinde bulunduğunuz yaşlarda eğer yakındaki küçük şeyler kaybolmaya başladı ise gelen günlerin size epeyce süprizleri var diyebilirim. Ne zaman ki yakın gözlük alıp bu yakındaki küçük kaybolan şeylerin aslında yerlerinde durduğunu görüp yeni gözlüklü halinize alışınca geleceğin geldiğini görmeye başlarsınız.

Hocam çaktırmamaya çalışıyordum ben de ama tüm büyüyü bozdunuz yahu Grin şu anda daha yeni yeni emareler var ama sanırım birkaç yıla ben de şu yakın gözlüğümü getirin gazetelere bir göz atayım kıvamına gelmiş olurum diye tahmin ediyorum Grin Aslında herşey doğal seyrinde ilerliyor belki de, sadece bizler kabullenmekte zorlanıyoruz, hep 20 li yaşların dinçliğinde kalacakmışız gibi hissettiğimiz dönemlerin geçmesi zorumuza gidiyordur kimbilir...

@totti67 hocam hiç merak etme. Kendinde olan değişiklikler ne olursa olsun yine sen sensin. Sadece eskiden yapabildiklerin ile yeni sendeki yapamadıklarını artık yavaş yavaş öğreneceksin. Bilmem anlatabildim mi. Şöyleki diyelim her sabah kalkıp 10km koşuyordun. Şimdi de her sabah kalkıp 5 km yürüyeceksin. Aslında koşmanın nasıl olduğunu çok iyi biliyorsun taktikler aklında ama artık yapabildiğin yeni meziyetlerini ortaya çıkartıyorsun yürümek gibi. Diğer koşma işini de artık başkalarına tüyo olarak yada şöyle yaparsan daha rahat bu işi yapabilirsin diye birde ombudsmanlık yapmış oluyorsun. Bak buda yeni meziyet.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
December 13, 2023, 04:43:17 AM
2023'e söyleyecek söz çokta benim açımdan hangisinden başlasam bilemiyorum. Kötü günler, İyi günler, muhteşem günler, bitmek bilmeyen gece saatleri, ameliyat beklemesi derken birçok olayı 1 seneye sığdırdım. Bu satırları yazdığımda da bir kıssadan hisse geldi aklıma:

Bir bilgeye sormuşlar iyi günlerde yeise düşürecek, dar zamanlarda ise mutlu hissettirecek bir öğüt verir misiniz diye. O da bir cümle ile cevap vermiş. " Bu günlerde geçecek! "

Bu sene sayesinde bu hisseyi çok iyi anladım. Kötü günlerde geçecek iyi günlerde geçecek önemli olan güzel anlamlı bir hayata sahip olabilmekte. Umarım 2024 herkes için umduğuna kavuşturacak mutluluklarla dolu olur.
sr. member
December 13, 2023, 03:28:41 AM

hero member
December 13, 2023, 01:55:49 AM
Hiçbir şey daha iyi olmayacak, özellikle ülkemiz için böyle, yine bombok bir ekonomi, yine fakirlik, yine cahil, yine her şey Allahtan kafasıyla itiraz edene havlayan yobazlar, yandaşlar, yine insanlar üzerinde baskılar, kısıtlamalar, yine etek öpülen ve devlet tarafından kollanan yerlerde sıkıştırılacak çocuklar, yine ülkenin her santiminin ona buna satılması, yine muhalefet görünümlü statükocu dinozorların boş beleş beyanları, yine bilerek, planlı bir şekilde hiçbir şey öğretilmeyen okullar, yine elalemin ortaokulu düzeyinde yeni yeni üniversiteler(!), yine öldürülecek kadınlar, yine dünyanın en sikindirik ülkelerinin bile vize istediği pasaport

Hoş gelmiyorsun 2024

@bobita hocam yazdıklarının 2024 için olduğunu biliyorsun aslında bunlar 2025,2026,2027 içinde yazabilirsin. ilerde  bunları birileri açıp okuyunca ki okuma alışkanlığı olmayan bir ülke olduk adamlar geleceği tahmin etmişler diyeceklerdir. Gelen günler güzel şeyler getirmiyor. Gelen şeyler bu günlerimizi aratacak gibi duruyor artık.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 12, 2023, 06:17:15 PM
Hiçbir şey daha iyi olmayacak, özellikle ülkemiz için böyle, yine bombok bir ekonomi, yine fakirlik, yine cahil, yine her şey Allahtan kafasıyla itiraz edene havlayan yobazlar, yandaşlar, yine insanlar üzerinde baskılar, kısıtlamalar, yine etek öpülen ve devlet tarafından kollanan yerlerde sıkıştırılacak çocuklar, yine ülkenin her santiminin ona buna satılması, yine muhalefet görünümlü statükocu dinozorların boş beleş beyanları, yine bilerek, planlı bir şekilde hiçbir şey öğretilmeyen okullar, yine elalemin ortaokulu düzeyinde yeni yeni üniversiteler(!), yine öldürülecek kadınlar, yine dünyanın en sikindirik ülkelerinin bile vize istediği pasaport

Hoş gelmiyorsun 2024
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
December 12, 2023, 04:15:14 PM
bir yıl daha geride kaldı; biz ne kazandık, çevremizdeki fırsatları ne kadar iyi kullandık, kaçırdığımız fırsatların farkında mıyız ve her şeye tam olarak hakim olduğumuza emin miyiz????

hayatımızdan bir sene daha gitti ve ben karşıma çıkan fırsatları yeterince iyi kullanamadığımı düşünürken çok yorulduğumu hissediyorum. iş, ev, arkadaşlar, kripto para dünyası derken artık gerçekten yorulduğumu düşünmeye başladım.

umarım 2024 yılı benim için ve herkes için daha kolay ve rahat bir yıl olarak geçer...
hero member
December 12, 2023, 04:13:33 PM

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
December 12, 2023, 08:44:40 AM
2020 yılından sonra vites arttı gibi benim hayatımda her şey o kadar hızlandı ki anlatamam gözümü açıp kapatıncaya kadar bitiyor her şey bir şeyde anlamıyorum olması gerektiği gibi verimlide değil. 2023 yılını da arkada bırakıyoruz iyi bir seneydi diyemem yeni sene herkes için hayırlısı olsun güzel bir yıla girelim bu döngün bozulsun.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
December 12, 2023, 07:22:44 AM
Her yıl bir öncekini arıyoruz refah seviyemiz her geçen gün düşüyor TV de basit bir sporda bile kavga yumruk konuşuyor ne izleyeceğimizi ne yapacağımızı sasirmis durumdayız.

2020 den beri tepetaklak gidiyoruz sonumuz hayrolsun.
sr. member
December 12, 2023, 07:20:34 AM

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 11, 2023, 12:26:52 PM

Yaş ilerlediği için büyük ihtimalle.
Ben bugün bir arkadaşım ile konuştum ömür geçti gitti ve bir baltaya sap olamadık. 40 üstü için ( bana öyle geliyor olabilir) ömür bitti gibi.
Ancak beni sağlam bir boğa gençleştirebilir yoksa ölmüşüm ağlayanım yok..
X100-1000 yaparlarsa beni de görsünler. 😂 Yıllardır bereketli kazançlar diledim ayrıca elinizde olanlar xxxx yapsın amin.
İşin şakası bir yana 2023 beni resmen deldi geçti. 😔
Astrolojiye göre 2024 yılı Aslanların yılı olacakmış. Paraya para demeyecekmişi.. bir yanlış çıksın o astrologlarin...... Korum😂🫣
hero member
Activity: 994
Merit: 607
December 11, 2023, 12:14:44 PM
Her yılın son günlerine doğru geldiğimizde hep aynı şeyi yaşıyorum açıkcası.O da '' zaman ne çabuk geçti?'' diye sorgulamak oluyor. Daha yeni 2023'e girmişken 2024'e girmeye hazırlanacağız.Açıkcası zaman su olup akıp gittiği için elindekinin kıymetini bilmek burada önemli olan olay.6 şubat depreminden yaklaşık 10 ay geçmiş ve gerçekten zamanın ne çabuk geçtiğini buradan bile anlayabiliyorum.Geçmez bitmez denilen her şeyi bir anda zaman alıp gitmiş oluyor.Yeni yılda hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız dileğiyle Smiley

Depremde yaşanan can pazarından sonra insanlar için vakit nasıl çabuk geçti diyoruz. Depremin korkularını hala tam olarak atlatamadan yeni seneye giriyoruz. Bu korku bizi ve diğer herkesi şaşırttı, zaman algısını yitirdi insanlar. Zor zamanlardan geçiyoruz ve 2023’ü özleyeceğimiz bir yıl olmaması, daha iyi bir yıl gelmesi dileğiyle yeni yıla gireceğiz.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
December 11, 2023, 10:31:36 AM
Her yılın son günlerine doğru geldiğimizde hep aynı şeyi yaşıyorum açıkcası.O da '' zaman ne çabuk geçti?'' diye sorgulamak oluyor. Daha yeni 2023'e girmişken 2024'e girmeye hazırlanacağız.Açıkcası zaman su olup akıp gittiği için elindekinin kıymetini bilmek burada önemli olan olay.6 şubat depreminden yaklaşık 10 ay geçmiş ve gerçekten zamanın ne çabuk geçtiğini buradan bile anlayabiliyorum.Geçmez bitmez denilen her şeyi bir anda zaman alıp gitmiş oluyor.Yeni yılda hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız dileğiyle Smiley
hero member
December 11, 2023, 09:30:49 AM
Mahalle kahvesi gibi oldu burası. Hadi bir masa kuralım. Yoksa sizin canınız çok sıkılacak. İnsan yaş aldıkça yavaşlıyor. Eski hızı olmayınca zaman daha çabuk geçiyor. Bu yıl benim için hareketliydi. Halende hareket devam ediyor. Hareket çoğalınca birde tansiyon hapı eklendş bu tempoya. Geçen seneden olan coinlerdeki zedeliğimiz devam ediyor bir türlü coin zade olamadık. 100x yapacak olan bir mal olursa bak sana nasıl bir ateş vereceğim. İstanbulu yakanın neron olduğunu düşünecekler.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
December 11, 2023, 09:20:13 AM
Gerçekten bu yılın nasıl geçtiğini ben de anlamadım. Bu günlerde bu sene çok kar yağar mı kış lastiği almam gerekir mi diye düşünüyorum, sanki aynı şeyi daha geçen gün düşünüyordum yani aslında geçen sene. Göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor zaman.

Yaş ilerledikçe hem bir şeyler yapmaya daha çok üşeniyorum hem de eskisi kadar keyif almıyorum yaşam enerjim bitti sanırım Sad Yeni yıldan bir umudum beklentim yok açıkçası her gelen yıl bir öncekinden daha kötü oluyor.
Neyse içinizi karartmayayım, güzel şeyler hayal edelim güzel olması için çalışalım nasıl olsa hayal etmek bedava...
Şuna %100 katılıyorum. Valla benim de yaşam enerjim bitmiş. Dediğiniz gibi pozitif olup pozitif şeyler düşünüp iyi şeylerin olması için çabalıyorum ben de.

Bakalım önümüzdeki sene gene yıl kapatma mesajları yazarken kripto hakkında neler diyeceğiz.
Pages:
Jump to: