Pages:
Author

Topic: 2023 Biterken Birkaç Söz... - page 2. (Read 196 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 11, 2023, 08:56:30 AM
Yeni yıl ile yeni umutlara yelken açmak istiyoruz ama durumlar hiç beklediğimiz gibi olmuyor. Pandemi dönemi kısıtlama vardı belki ama bu seneden daha güzel gibiydi. 2023 benim içinde güzel geçmedi hem kendim hem ailedeki sağlık başta olmak üzere çeşitli problemler.

Yaş ilerledikçe hem bir şeyler yapmaya daha çok üşeniyorum hem de eskisi kadar keyif almıyorum yaşam enerjim bitti sanırım Sad Yeni yıldan bir umudum beklentim yok açıkçası her gelen yıl bir öncekinden daha kötü oluyor.
Neyse içinizi karartmayayım, güzel şeyler hayal edelim güzel olması için çalışalım nasıl olsa hayal etmek bedava...

dostlar aldığınızı en kötü x100 yapıp satmak dileğiyle yeni yıllar.
Bir gün 100x le bir şey satarsam söz komisyonumu ödeyeceğim Smiley komisyon oranı nedir ?

hero member
Activity: 756
Merit: 701
December 11, 2023, 08:22:47 AM
Yaş ilerledikçe seneler daha hızlı geçiyor bunu ben de yaşayarak öğreniyorum. Eskiden bir çok şey için hevesim vardı fakat şimdi yapmak istediğim şeylere ulaşabilsem bile yapmıyorum üşeniyorum ya da onun gibi bir şeyler işte. Pandemi döneminde daha dolu bir yıl geçirmemizin sebebi bir belirsizliğin hakim olması durumu olabilir. Yani iş yerinde izinler verilecek mi sokağa çıkma yasakları gibi bir çok durum ilk kez yaşandığı için ve belirsiz olduğu için zamanın dolu dolu geçmesine sebep olmuş olabilir. Tabii bir de bunun yanında hasta olma riski, korkusu, aşılar vs. Şimdi geriye bakınca çok fazla şeyler yaşanmış ama zaman çok hızlı geçmiş ve bunu şimdi fark edebiliyoruz.

Her şeyin başı sağlık ve dediğiniz gibi saydıklarınızın bir sırası yok ve hepsi birbirine bağlı. Herkesin hedefleri var ve bu hedeflere ulaşmak için çabalıyoruz. Sene bitmiş ya da bitmemiş önemli değil hepimiz çabalamaya devam edeceğiz. Çabaladıkça da ve bir şeylerle meşgul oldukça zamanımız akıp gidecek.

sene biterken umarım yenil yılda sağlık, huzur ve para anlamında hiçbir sorun yaşamayız. bunun bir sıralaması yok ama bir yerde hepsi de birbirine bağlı. dostlar aldığınızı en kötü x100 yapıp satmak dileğiyle yeni yıllar. dediğim olursa komisyonumu ateşlersiniz artık.

Ben de aşağı yukarı benzer şeyler söyleyeceğim için o kısmı alıntılıyor ve bol x’li satışlar diliyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 11, 2023, 07:17:00 AM
bu sene nasıl geçti inanın hiç hatırlamıyorum. artık yaş ilerlediği için mi böyle oldu ama bildiğin boş geçen bir sene oldu benim için. pandemi döneminde bile daha dolu bir yıl geçirdiğimi hatırlıyorum. olay kripto para ile alakalı değil güncel hayatımla ilgili. garip.

sene biterken umarım yenil yılda sağlık, huzur ve para anlamında hiçbir sorun yaşamayız. bunun bir sıralaması yok ama bir yerde hepsi de birbirine bağlı. dostlar aldığınızı en kötü x100 yapıp satmak dileğiyle yeni yıllar. dediğim olursa komisyonumu ateşlersiniz artık.
Pages:
Jump to: