Pages:
Author

Topic: 2024 Yılında Bitcoin Tahminlerinizi Alalım :) - page 2. (Read 194 times)

full member
Activity: 406
Merit: 188
Bitcoin halving için tahmini olarak Nisan 2024 takvimi işaret ediliyor. Halvingten önce mi fiyatlanır yoksa halving ile eş zamanlı mı bilemiyorum. Halving bilinen bir şey sonuçta. Kimse için sürpriz olmayacak. Önceden de fiyatlanabilir. Halving tarihi gelmeden önce trene binmek gerekir. Nitekim bugünlerde yaşanan ralli de bunun bir habercisi olabilir. Ana akım haber bültenleri bile Bitcoin'in 35 bin dolara ulaşmasını haber yaptı.

Tabii hepimiz temenni ve dileklerimizi yazıyoruz. Her zaman iyimser tahminler oluşturmamız da çok normal. Fakat ben bir sene sonra Bitcoin fiyatının ne olacağını tahmin etmekte zorlanıyorum. Bir sene içinde 10 bin dolara düştükten sonra 100 bin dolara çıkabilir. 10 bin dolara düştüğü için Bitcoin satmam. 10 bin dolara düşse bile mutlaka bir gün 100 bin dolara çıkacağına inanıyorum. Bu yüzden bir sene sonrasını takip etmek yerine uzun vadeli bir yatırımcı olmaya çalışıyorum.

Yazınızın sonunda söyledikleriniz benim de düşüncelerimi özetlemiş. Tahmin etme konusunda zorlanıyorum ve genelde de tahminlerim tutmuyor. Tahminden ziyade uzun vadedeki hedefimle ilgilenmeyi tercih ediyorum. Böyle düşünmemdeki sebeplerden birisi Bitcoin fiyatının anlık olarak hızlıca düşmesi ve yükselmesinin mümkün olduğu. Fiyat tahminlerimize elbette gelecektir ama asıl önemli olan o zamana kadar ne kadar Bitcoin alabildik ya da altcoinlerden hangilerini alabildik.

Altcoinlerden yıldızlaşacak olan coinleri çok merak ediyorum. Bitcoin 2x-3x olabilir ama altcoinlerden çok yüksek performanslar görebiliriz.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Bitcoin halving için tahmini olarak Nisan 2024 takvimi işaret ediliyor. Halvingten önce mi fiyatlanır yoksa halving ile eş zamanlı mı bilemiyorum. Halving bilinen bir şey sonuçta. Kimse için sürpriz olmayacak. Önceden de fiyatlanabilir. Halving tarihi gelmeden önce trene binmek gerekir. Nitekim bugünlerde yaşanan ralli de bunun bir habercisi olabilir. Ana akım haber bültenleri bile Bitcoin'in 35 bin dolara ulaşmasını haber yaptı.

Tabii hepimiz temenni ve dileklerimizi yazıyoruz. Her zaman iyimser tahminler oluşturmamız da çok normal. Fakat ben bir sene sonra Bitcoin fiyatının ne olacağını tahmin etmekte zorlanıyorum. Bir sene içinde 10 bin dolara düştükten sonra 100 bin dolara çıkabilir. 10 bin dolara düştüğü için Bitcoin satmam. 10 bin dolara düşse bile mutlaka bir gün 100 bin dolara çıkacağına inanıyorum. Bu yüzden bir sene sonrasını takip etmek yerine uzun vadeli bir yatırımcı olmaya çalışıyorum.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Bitcoin'in 60,000 USD'yi geçmesini bekliyorum, halving sonrasında yeni ATH de yapabilir ancak artık daha dengeli bir emtia haline geldiği için eskisi gibi 10x'ler gelmeyebilir,
2024'te asıl patlamayı, bu kesinlikle bir tavsiye değildir, meme coinlerden bekliyorum.

Kriptolarda son zamanlarda hacklerin inanılmaz artmasıyla beraber ana akım bu sene biraz uzaklaşırken, anti kültür, asi, kimilerinin "degen", kimilerinin "nerd" diye tanımladığı bir çekirdek grup oluştu.

Yeni kuşaktan da çok takipçisi olan bu enteresan grubun kültleşmeye ve "anti-establishment" hareketlere büyük eğilimi var, bu özelliklere sahip projelere dikkat, onları da başka başlıklarda inceleriz...
newbie
Activity: 22
Merit: 0
2024 Güncel Bitcoin Tahminleriniz Nelerdir ?
Pages:
Jump to: