Pages:
Author

Topic: 30 Dolar geçen 4 ayda ne kadar olmuştur - Simülasyon - Detaylı Analiz (Read 651 times)

member
Activity: 164
Merit: 10
Panik satışlarından uzak durarak birdaha ki uzun vade düşüncelerimi tekrar dile getiriyorum ve bu aşamada kademeli olarak topluyorum.Şuanda piyasa tam istedigim gibi fırsatlar listesi oldu.Bekleyip uzun vadede görecegim.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Bu piyasayı hepimiz volatilite yüksek , 24 saat işlem yapılabiliyor diye girdik. Son dönemde neredeyse çıkış fırsatı vermeden düşüş devam etti.
Yalana söyleyip ego kasmaya gerek yok 6 aydır herkesin zararı çok büyük.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
30 bin dolarla giren arkadaşım şuan 3 bin dolara sahip varsın gerisini sen düşün Sad büyük zarar eden arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

not : bende %30 zarardayım son 1 ayda
newbie
Activity: 182
Tablonun paylaşıldığı tarihten bu yana düşüş fazlasıyla devam etmiş. Sepetler dolar bazında daha erimiştir.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Bırakın 4 ayı 10 gün önce giren bile suanki duruma göre zararda. Bu piyasanın en sevmediğim yönü bu işte balinalar istedikleri panik havası oluşturup küçük yatırımcılar korkutarak satış yapmalarını sağlıyorlar
full member
Activity: 616
Merit: 100
Yatırım yapılacaksa sepeti çok geniş tutmamak gerektiğini düşünüyorum, potansiyel gördüğümüz ya da yükseleceğini umduğumuz en fazla 3-5 adet coinle yola çıkılması gerekir düşüncesindeyim.
newbie
Activity: 189
Hesaba kitaba gerek yok. Zaten zararın dibini gördük. Belki daha da dip göreceğiz. Ah bitcoin neler çektirdin bize. Bi 10 bin gör bari.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
ocaktan beri %50 nin altında kaybettiyseniz iyi trade yapmışsınız demektir. düşerken al satlarla maliyet düşürmüşsünüzdür. cogu coin ocak fiyatının 4te1i kıvamına geldi.
member
Activity: 176
Piyasanın böyle kan ağladıgı donemde zarar etmeyen sepet yok ve acele satışlardan kaynaklı sabırsızlık doğuyor.Bıraz sabır edıp beklemek gerektıgını dusunuyorum.Panik havasından oldugunca uzak durmanız lazım yoksa pişman olursunuz.
newbie
Activity: 168
çokda analiz yapaya gerek yok altı aydan beri piyasa kan ağlıyor bunu herkes biliyor. 6 aydır kaybettirmeyen coin yoktur
member
Activity: 378
Merit: 11
Kripto bu yıl gerçekten yeni girenlere büyük hezimet yarattı, 2017 yükselişindekiler çok kaybetmiş olmalarına rağmen hala kardalar ama bence bir daha o seviyelere çıkması çok zor btc'nin
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Yüzlerce token veya coin bu dump dalgaları ve ayı piyasasında kuş kadar kaldı nerdeyse bitme noktasına gelenler var. 1-2 yıl hold falan diyoruz ya bazen 1-2 yıl içinde tamamen sıfır olacak çok fazla coin var. Eğer o kadar uzun süre bekleyeceksem sadece ether ve btc ile beklerim onun haricinde bana hiçbiri güven vermiyor
member
Activity: 448
Bu analizin amacı nedir acaba ? Bunu ayı sezonunda yaparsanız böyle bir sonuç almanız muhtemel ancak boğa sezonunda yaparsanız belki de x3 falan yapardınız. Hold un mantığı 3 -4 ay değildir belki 1-2 senedir eğer ki hold kazandırmıyor demek istiyorsanız zaman diliminiz hatalı bence.
member
Activity: 336
piyasa manipülasyona o kadar açık ki ve devletlerin de tepki göstermeleri eklenince neredeyse tüm coinler en az yarı yarıya düşmüş durumda bu böyle devam ederse daha da eriyeecekler ki herkesin kazancı- birikimleri  eriyip gidecek çoğu eridi bile ama ilerde ne olaak onu kimse bilemez ki piyasa iyi olmaya bir gtmeye yüz tutarsa o zaman da x5-x10 ları rahat rahat göreceğiz diye düşünüyorum
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Dostum seni tebrik etmek istiyorum çünkü genelde bu tarz konular 1.000.000 USD gibi başlıklar ile açılıyor ve birçok kullanıcıyı yatırım yapmaya teşvik ediyor. Bilgisiz yatırımcı yaptığı bu yatırımlar ile zarar ediyor ve konular çok başka alanlara çekiliyor. Bütçenin oldukça düşük tutulması son derece güzel ve konu içerik olarak oldukça faydalı. Ellerine, emeklerine sağlık.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Aralık-Ocak rakamlarının yakalanması için birçok coinin %200 - %400 arası değer kazanması gerekiyor. Çok ciddi bir düşüş yaşandı.
newbie
Activity: 196
aylardır durum bu hiç kazandırmadı herkes büyük küçük kaybetti.  yükseliş olacaksa bile olmadan önce daha da dipleri görecek gibiyiz bakalım daha ne kadar düşecek
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Zaten burası insanların sürekli kazandığı bir yer değil ki veya git coin al 2-3 ay bekle 5x yap gibi bir durum hiçbir zaman olmadı ki? 2017'den önce de market çok durgundu o dönemi görmeyenler her zaman böyle coin'ler şimşek gibi artacak zannediyor.
member
Activity: 406
Merit: 12
Geçen 2 ayda hiç alım satım yapmayan biri için bu kayıplar %70'i aşmıştır muhtemelen. 
member
Activity: 210
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
en yüksek seviyelerdeyken almışsınız şans mıdır nedir bilemem ama böyle olması olası. En azından geçmişe bakarak konuşuyorum. Yine de  %56lık bir kayıp  piyasanın ne kadar gaddar olduğunun göstergesi bence.
Pages:
Jump to: