Pages:
Author

Topic: 30 Dolar geçen 4 ayda ne kadar olmuştur - Simülasyon - Detaylı Analiz - page 4. (Read 651 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
%56 bu 4 aylık dönem için çok fazla bir kayıp değil. Önümüzdeki 4 ay sonunda artıya geçebilir. Ama Ocak ayında değilde şu zamanlarda yada 1 Ocak'dan itibaren düştükçe alsaydın bu durum olmazdı. Giriş zamanı çok önemli.
full member
Activity: 504
Merit: 103
2 ay sonra yeniden guncelle sepetini işte o zamana toparlarsın bir süre sonra daha da güzel de kar yaparsın
full member
Activity: 1176
Merit: 159
şu anda altcoinlere girenler yakın zamanda büyük zarar edecek. btc bazında altlar 3 4 haftadır güzel arttı. btc usd bazında artmaya başlarsa usd bazında kendilerini koruyabilirler belki ama btc bazında büyük düşüşler gelecek. usd bazında da düşecekler.

o yüzden btc nin hareketi çok önemli boğa piyasası ilk önce btc nin pumplanması ile başlayacaktır.
newbie
Activity: 6
Merit: 1
Seçtiğiniz tokenlar oldukça iyi, yalnız piyasanın düşüş dönemine denk geldiği için zarar ettirmiş. Piyasa artık toparlanmaya başladı. Sabredip kar elde etme zamanı çok yakın.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Son zamanlarda piyasaya girenlerin durumu maalesef bu sekilde.  Ama saburli olmaniz lazim.  Benim piyasaya girisim uzun zaman onceydi,  kotu dususler yasadik bir cok kez.  Hepsinde bekledik panik yapmadik. Suan arti pozisyondayiz.  Hatali yatirimlarda yaptik tabiki ama bu isin icinde bunlarda soz konusu.  Beklemek lazim.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Geçen sene bunun gibi  bir tablo daha hazırlamıştı arkadaşın biri parasını nerdeyse 150 ye katlamıştı bahsettiğin coinlerle.demek ki anahtar piyasaya doğru zamanda girmekte başlıyor.boğa başlangıcında giren parasını katlarken acoktaki gibi tepeden girenlerse elindekileride kaybediyor malesef.şuanda yukarı yönlü trend başladı gibi umarım 2018 ikinci yarısı daha iyi geçecektir

Tabloyu ben paylaşmıştım tekrar kullanılmasına sevindim. Biraz kısmet işi zamanlama iyi olduğunda kar oranları yüksek oluyor.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Evet uzun bir dönemdir ayı piyasasında olduğumuz için sunmuş olduğunuz sepetler genelde zarar ettirmişler, bence bir de boğa piyasasının son günlerinde bakmak lazım bu sepetlere, borsa en başta zaten sabır işidir, ihtiyacınız olunan para yatırılmaz.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
boğada zrx sağlam getirecektir, yapabildiğiniz kadar zrxe kaymanızı öneririm. test ettiği eski seviyelerine bile ulaşsa sağlam kar bırakacaktır
newbie
Activity: 126
merit için açıldıysa konu 30 dolarlık merit satın alsaydınız hocam keşke, bu işi ticarete döken hero , sr ve daha üstü hesaplar mevcut forumda  Cheesy
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben NEO, ZRX ve EOS'un geleceği için umutluyum. Boğa piyasasına girdiğimizde bu üçü çok sağlam çıkışlar yapabilirler. BTC ve ETH dışında ufak bir sepet yapmak istesem bu üçünü dahil ederdim. YTD
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Aynı sepetleri, 5 sene sonra da buralarda görmek isteriz Wink 4 ay kısa bir süre,ki zaten geçmiş 4 aylık süreçteki durumlar da ortadayken %56lık düşüş bile normalleştirilebilir. Ama 5 sene sonrası için en az 100x yapacağını düşünüyorum bu sepetlerin. Unutun gitsin. İleride çoluk çocuğunuz faydalansın bari Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Bahsettiğiniz dönemde giripte zarar etmeyen yoktur. Tüm coinler neredeyse %50 ve üzeri değer kaybetti. Şu dönemler girip 6 ay gibi bir süre sonra bu sepetlerin kaça katladığını görmeniz daha manidar olacaktır.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Forumda çok konuşulan coinler. Dev amme hizmeti .

1 Ocak  - 20 Nisan
Tron      0,047      0,049
Ncash    0,041      0,038   
Storm    0,067      0,041
Icon       5,55       3,31     
Vtc        6,45       2,64
Waves   12,23      5,27

Neo, stellar, eos ve zrx e ek olarak tron ve ncash de çok sağlam durmuş.
Düşük sat değeri olanlar bir şekilde fiyatlanıyor.

jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Geçen sene bunun gibi  bir tablo daha hazırlamıştı arkadaşın biri parasını nerdeyse 150 ye katlamıştı bahsettiğin coinlerle.demek ki anahtar piyasaya doğru zamanda girmekte başlıyor.boğa başlangıcında giren parasını katlarken acoktaki gibi tepeden girenlerse elindekileride kaybediyor malesef.şuanda yukarı yönlü trend başladı gibi umarım 2018 ikinci yarısı daha iyi geçecektir

Tabloyu buradan aldım zaten, birkaç değişiklik var sadece.
Geçen sene inanılmaz kazandıran piyasa ne kadar kaybettirmiş göstermek istedim.

member
Activity: 378
Merit: 11
zaten düşüş olması normal sırf merit istemek için mi açtın konuyu hocam valla kaldırsalar şu meriti süper olacak aslında ama
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Geçen sene bunun gibi  bir tablo daha hazırlamıştı arkadaşın biri parasını nerdeyse 150 ye katlamıştı bahsettiğin coinlerle.demek ki anahtar piyasaya doğru zamanda girmekte başlıyor.boğa başlangıcında giren parasını katlarken acoktaki gibi tepeden girenlerse elindekileride kaybediyor malesef.şuanda yukarı yönlü trend başladı gibi umarım 2018 ikinci yarısı daha iyi geçecektir
full member
Activity: 518
Merit: 100
Bide bunu 1 ay sonra karşılaştır o zamann 30 doların olur sana 100 dolar bıle daha yenı başlıyoruz Cheesy
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Millet bunun için sana niye merit versin kardeşim. 1 ocaktan sonra zarar ettirmeyen coin yok zaten. Çıkan sonuca şaşırmadım.
member
Activity: 406
Merit: 11
Forumda çok konuşulan coinler. Dev amme hizmeti .

1 Ocak  - 20 Nisan
Tron      0,047      0,049
Ncash    0,041      0,038   
Storm    0,067      0,041
Icon       5,55       3,31     
Vtc        6,45       2,64
Waves   12,23      5,27
newbie
Activity: 168
Son 4 aydır zaten düşüş dönemiydi. bütün coinler düşüşteydi. daha yeni başladılar toplamaya kendilerini. yine de ocak seviyelerine tekrar gelmesi için biraz daha zaman gerekecek herhalde.
Pages:
Jump to: