Pages:
Author

Topic: 32 Uzman Dünyanın En İyi Bitcoin Borsasını Seçti (Read 236 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Sözü geçen 3 borsayı ( OKEx, Binance, BitBay ) aktif olarak kullanmıyorum. Nasıl bir seçimle seçilmişler merak ettim doğrusu.
member
Activity: 76
Merit: 10
Okex hacim liderliğini ele geçirdi dünyanın en iyi borsası sıfatını sonuna kadar hak ediyor 32 uzman incelemesi sonucunda varılan sonuca benim düşünceme göre katılmak uygundur.
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
Tamam en iyi Borsayı seçmişler fakat şuan piyasa giderek düşmekte istediği kadar borsa kullanılır olsun bence şuan için bişi ifade etmiyor ne zaman piyasa yukselmeye başlar bu borsalar daha çok dikkat çeker.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
OKEX iyi bir borsa, şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, işlemleri hızlı; Bitbay hiç duyulmadık. Binance'ın bilinirliğini zaten söylemeye gerek yok.
member
Activity: 910
Vay ya ne borsalar var desene biz takılıp kalmışız bittrex kucoin binance de çok daha iyi borsalar var mesela gate io bence en güvenli borsa hack konusunda ama hacim yok işte
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Geçenlerde işlem hacmi olarak OkeX in Binanceyi geçtiğine ilişkin haberler yayılmıştı; Şu an OkeX çok parlatılıyor gibi geliyor bana.İyi bir borsa mı evet ama benim için en iyi borsa; benden en az komisyon alan ve beni mağdur etmeyendir.
member
Activity: 574
Merit: 13
Sanırım Türk yatırımcılara göre Okex değildir en iyi. Bizde çoğunlukla Binance kullanımı aktif diye düşünüyorum. Bittrex ve Binance önce gelebilirdi.
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Kriterler neymiş neye göre kime göre seçilmiş. Fena bir borsa değil doğru fakat pek inandırıcı gelmedi. Neye dair seçildiğinin bir açıklaması yok sadece sonuç var.
member
Activity: 160
Malta'da düzenlenen "Malta Blockchain Summit 2018"  etkinliği bence çok güzel olmuş borsaların biz müşterileri için daha cazip hale gelmelerini sağlıyacak teşvik olur diye düşünüyorum umarım yanılmam
jr. member
Activity: 274
Bence seçimlerin çoğu isabetli olmuş. beklenmedik borsalar da var gene de güzel olmuş emeğinize sağlık .
newbie
Activity: 48
Merit: 0
bence okex saçma bir borsa asla birinciliği haketmiyor. btc çekerken balance bile sıfırlayamıyorsun. çok sinir bozucu. tıpkı binancenin yıllardır 2 decimal saçmalığından dolayı bakiyeleri iç ettiği gibi. bunlardan çok daha iyi borsalar var ben şahsen bittrex kullanıyorum ve çok memnunum.
full member
Activity: 966
Merit: 142
OKEx kesinlikle yuksek hacimli ve farkli coinleri listeleyen bir borsa,  binance gibi hep bilindikleri degil genellikle uzakdogudaki projeleri destekleyen coinleri listeliyor.  Bu yonu ile bile farkli olmayi basariyor.
jr. member
Activity: 268
Merit: 4
 Vay be binance bittrex gibi devlerin olduğu ligde okex en iyi seçildi acaba bunda bir rüşvet olabilirmi eğer hakkıyla seçildiyse helal olsun
member
Activity: 252
OKEx'in operasyonlarını yöneten Andy Cheung da konuyla ilgili açıklama yaparak "Endüstri liderlerinden geliştirmelerimize ve borsamıza yönelik böyle bir güvenoyu almak oldukça sevindirici. Söylediğimiz gibi, inovasyon odaklı ilerleyip sınırlarımızı zorlamaya devam edeceğiz" sözlerini sarf etti.binanceden daha mı iyi?
member
Activity: 406
Merit: 11
İçinde "uzmanlar" geçen cümlelerden nefret etmeye başladım. Ben de doğrudan ön yargı oluşturuyor, bu borsalar belki gerçekten diğerlerinden iyi ama böyle olunca işin içinde ister istemez bir bit yeniği aramıyor değilim. Aklıma gelen ilk soru seçtikleri borsalardan ne kadar cukkaladıkları.
jr. member
Activity: 185
Neye göre kime göre uzman. Yeni varolan bir sistemde bu işin piri denilebikecek kişiler nasıl hemen yetiliyor ben anlamıyorum. Borsa iyidir belki lafım yok ona. Bence de binance mesela. Benide yzman saysınlar
full member
Activity: 420
Merit: 100
başlığı görünce insanın aklına ilk gelen borsa binance oluyor zaten. ama acaba okexi de seçmiş olabalirler mi sorusu da gelmişti aklıma ve okex seçilmiş. gayet beklenildik bir seçim olmuş.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
OKEx ve binanceyi anlarımda üçüncü ismi geçen borsayı ben açıkça ilk kez duydum.
zaten bu piyasada bir düzenleme ve denetim olmadığı için kendine ben uzmanım diyen uzman oluveriyor.
hero member
Activity: 1400
Merit: 682
Daha önce Binance giren coinlerin inanılmaz fiyat artışlarına şahit olmuştuk. Artık OKEx için de aynı şeyleri söyleyebiliriz sanırım. Tabi OKEx, borsasında listelenmesini istediği tokenler için nasıl bir ücretlendirmeye gidiyor onu bilmiyorum.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
OKEx'i hiç kullanmadım ancak çok saygı duyulan bir borsa onu biliyorum. Benim kriterim genellikle güvenlik üzerine açıkçası. Güvenliği iyi olmayan borsayı kullanmak istemem.
Pages:
Jump to: