Pages:
Author

Topic: 32 Uzman Dünyanın En İyi Bitcoin Borsasını Seçti - page 2. (Read 236 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Dünyanın en iyi borsası OAX olabilir bana göre (ama teoride) 2019'da piyasaya girecek sonra ne olacak göreceğiz. Nedeni ise hem merkezi değil hem de farklı teknolojiler ile merkezi borsalar kadar güçlü olabilecek. Ayrıca governance ve regülasyon konuları üzerine de yoğunlaşmış durumdalar. Dolayısıyla sıradan bir merkezi olmayan borsadan çok farklı olacak ben de merak ediyorum.
full member
Activity: 392
Merit: 103
32 Uzmanda araştırsa 320 uzmanda ben binance'tan geçmem adamlar resmen piyasaya giriş yapar yapmaz salladılar herkesi ve hala zirvedeki konumunu sürdürüyor ve sürdürecektir de adamlar biliyo bu işi be abi
full member
Activity: 616
Merit: 101
BitBay'in o listede olması ilginç adamların günlük hacmi 3-4m dolar arası demekki hacim ile olmuyormuş hizmet kalitesi de önemli yada iyi para vermişler uzman kişilere Cheesy
member
Activity: 252
Merit: 11
Ne anlam ifade ediyor acaba onu çok merak ediyorum. Tabii bu seçimi yapan kişilerin sektörde etkili olan kişilerden oluşması şart. Ancak bu şekilde borsalar rekabeti arttırarak kendilerini geliştirme yolunda daha fazla adım atabilirler. Şöyle bakıyorum acaba bu gibi çalışmalar ileride Vedat millor'un istanbul restoranlarını gezdiği zamanki havayı oluşturur mu? Smiley
member
Activity: 249
İlk üç için seçilen borsalar gerçektende en iyi borsalar bence seçim doğru yapılmış. Okex borsasını duydum ama hiç kullanmadım. Ama en kısa sürede üyelik yapacağım.
member
Activity: 61
Uzmanlık belgelerini hangi kurumdan veya topluluktan almış acaba bu adamlar yada nasıl kanıtlamışlar uzman olduklarını ?
member
Activity: 360
Merit: 18
Malta'da düzenlenen "Malta Blockchain Summit 2018" etkinliğinde gerçekleştirilen panelde 32 kripto para uzmanı 2018'in en iyi kripto para odaklı borsasını seçtiler.

Malta'da ilk defa düzenlenen etkinlikte Bitcoin ve kripto para dünyasından pek çok şirket, endüstri lideri ve blockchain meraklısı boy gösterirken, 32 jüri üyesi "2018'in en iyi kripto para borsası" olarak Çin merkezli borsa OKEx seçildi.

Blockchain endüstrisinin içinden gelen jürilerin karar verdiği belirtilen etkinlikte OKEx'in yanı sıra Binance ve BitBay de finale çıkan 3 borsadan birisi olmaya başardılar.

OKEx'in operasyonlarını yöneten Andy Cheung da konuyla ilgili açıklama yaparak "Endüstri liderlerinden geliştirmelerimize ve borsamıza yönelik böyle bir güvenoyu almak oldukça sevindirici. Söylediğimiz gibi, inovasyon odaklı ilerleyip sınırlarımızı zorlamaya devam edeceğiz" sözlerini sarf etti.

Kripto para endüstrisinin gelişimi için blockchain odaklı geliştirmeler yapmaya devam edeceklerine ve ekosistemin büyümesi için çalışmayı sürdüreceklerini belirten Cheung, güçlü bir ekosistem oluşturulmasının kendilerinin önemli sorumluluklarından birisi olduğunu sözlerine ekledi.

2017 yılında faaliyetlerine başlayan dijital para değişim platformu OKEx, token değişimi, vadeli işlemler, endeks takibi ve blockchain teknolojisiyle global ticaret gibi işlem opsiyonlara platformunda yer veriyor.

https://kriptokoin.com/32-uzman-dunyanin-en-iyi-bitcoin-borsasini-secti/
Pages:
Jump to: