Pages:
Author

Topic: 3200 USD LİK Ripple Aldım. Hedefim 3 X ya da Sene Sonuna Kadar Beklemek - page 4. (Read 450 times)

newbie
Activity: 153
Merit: 0
1 ay önce daha düşük maliyetle daha fazla ripple alabilirdiniz ve şu anki size olayan 0,63 maliyettten bile satsaydınız yaklaşık %50 kazanç sağlardınız.

Uzun vadede en fazla 3x bırakır. (yatırım tavsiyesi değildir)
member
Activity: 252
Merit: 10
Ripple diyer kripto paralara göre daha fazla düştü haziran gibi 2 dolar olmasını bekliyorum ama bitcoin toparlanması önce bitcoinin kendini toparlaması lazım sonra butun kripto paralarda katlayarak artacaktir
full member
Activity: 770
Merit: 103
siz ne dersiniz demek için sence de biraz geç kalınmamış mı ? almadan önce soraydın ya şöyle bir düşüncem var siz ne dersiniz diye. olmuşla ölmüşe çare yok dostum. sene sonuna kadar bekle sen çıkarsa senindir Smiley
member
Activity: 336
Merit: 13
en ufak artista kar gordum diye satarsan cok pis terste kalirsin. ben de bitcoine ilk girdim 50 100 lira kar ettim diye sevinirken 1000 lira kari kacirmistim bir anda.
member
Activity: 364
Merit: 10
Bence çok uygun maliyetli bir yatırım olmuş senin için. En kötü ortalama bir yükselmede bile Ripple 1 dolar barajını rahatlıkla aşacaktır buda senin için direk 2x bir kar marjı demek. Umarım piyasa rayına oturur da hepimiz kazanırız.
full member
Activity: 980
Merit: 207
bana kalırsa ripple hodl koini değil, en temizi al sat yapmak xrp da , başka da yolu yok gibi, çok spekülatif bir koin gibime geliyor
full member
Activity: 588
Merit: 125
Hayırlı olsun ripple uzun vadede sizi üzer, kısa vadeli pumplarda trene atlayıp son durağa gelmeden inmesini bileceksiniz yoksa kısa vadede sizi üzer
Güzel yazmışsınız ripple da beklenmez uçtuğu zaman satılır dipten geri alacaksın hep böyledir bir spekülasyonla uçar 2x 3x yapar satacaksın sonra düştüğünde almalısın
member
Activity: 378
Merit: 11
Hayırlı olsun ripple uzun vadede sizi üzer, kısa vadeli pumplarda trene atlayıp son durağa gelmeden inmesini bileceksiniz yoksa kısa vadede sizi üzer
newbie
Activity: 42
İnsanların neden ripplea yatırım yaptığını hala anlamıyorum. Yenilmeye doymayan pehlivan misalı yatırım yaptıkça yapıyorlar sonra zarardan burunlarını çıkaramıyorlar.
Uzun vadeli yatırım olarak düşünüp uzuuun bir süre dokunmazsanız zarar edeceğiniz token yok ama yatırım için daha iyi tercihler var Smiley
Siz yatırımlarınızı nerede değerlendiriyorsunuz ?
full member
Activity: 700
Merit: 134
İnsanların neden ripplea yatırım yaptığını hala anlamıyorum. Yenilmeye doymayan pehlivan misalı yatırım yaptıkça yapıyorlar sonra zarardan burunlarını çıkaramıyorlar.
Uzun vadeli yatırım olarak düşünüp uzuuun bir süre dokunmazsanız zarar edeceğiniz token yok ama yatırım için daha iyi tercihler var Smiley
newbie
Görüşleriniz için şimdiden hepinize teşekkür ediyorum
newbie
Boğa gelirse evet olur 3x ama bizim aldıgımız coinler en az 10x görür.

Siz ne aldınız ki ?
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Boğa gelirse evet olur 3x ama bizim aldıgımız coinler en az 10x görür.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
sene sonuna kadar ne fırsatlar kaçırdığını ne X ler kaçırdığını görünce ripple dan alacağın 2x ile mutlu olacak mısın neyse geçmiş olsun  Grin

Arada al - sat yaparım

Mesela az önceki yükselişten 20 USD aldım sadece 10 dakika önce yaptığım yatırımdan. Düşünce yine tamamen alacağım 0,68 cent altından Smiley

Belki hiç o fiyata geri inmez yükselişe devam eder. Al-sat terste kalmana sebep olabilir
member
Activity: 378
Merit: 11
Ripple'dan daha önce gelen daha güvenilir coinler bulabilirdin bence. Hedefin eğer x3 ise bunu Ethereum ve NEO ile de gayet başarabilirdin. Umarım yanılırım kazancın bol olsun  Smiley
newbie
sene sonuna kadar ne fırsatlar kaçırdığını ne X ler kaçırdığını görünce ripple dan alacağın 2x ile mutlu olacak mısın neyse geçmiş olsun  Grin

Arada al - sat yaparım

Mesela az önceki yükselişten 20 USD aldım sadece 10 dakika önce yaptığım yatırımdan. Düşünce yine tamamen alacağım 0,68 cent altından Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 118
hayırlı olsun ripple yerin yıl sonunu bekleyeceksen eth de kalman daha karlı olabilirdi

full member
Activity: 728
Merit: 151
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Ben de dün Ripple alsam mı diye düşündüm, 2.90TL uygun geldi, 3.20-3.50 arası satarım diye düşünüyordum sen daha uzun vade düşünüyorsun.

3x bana göre zor ama kripto piyasasında imkansız diye birşey yok. Bitcoin fiyatının da x2-x3 olmasını bekliyorsan Ripple da aynı oranda yukarı gider.
newbie
Bana olan maliyeti 0,68 Cent. Doğru bir karar verip vermediğim konusunda endişeliyim  Siz ne dersiniz ?
Pages:
Jump to: