Pages:
Author

Topic: 4 gündür bitcointalk.org forumunu açamıyorum!!!!! (Read 1040 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
Konu güncelmi bilmiyorum ama bende de aynı sorun vardı şu dns adresini yaptıktan sonra düzeldi

209.244.0.3
209.244.0.4
newbie
Activity: 122
DNS programı yükleyin kafanız rahat olsun.
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
Arada bir oluyor öle forum sıkıntı ya giriyor saldırıyorlar muhtemel olarak ne geçeceklerse ellerine merak ediyorum. Cloudflare falan devreye giriyor çok sıkıntı oluyor o zaman bir yere brşey yazamıyoruz.
newbie
Activity: 98
Çözümler önerilmiş ama, bunun sebebini bilen var mı arkadaşlar?
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
 ben her zaman vpn kullanıyorum Roll Eyes
 merak etme vpnden bu sitede ban yemezsin.
jr. member
Activity: 57
Merit: 2
vpn giren çok arkadaş ban yedi neye göre vpn diyorsunuz banlansın diye mi millet ,onun haricinde tüm dns leri denedim giremedim benim gibi giremeyen çok arkadaş var sorun ney o da belli dil bazısı giriyor basısı giremiyor.
şuanda tr vdsden giriyorum. garibi tr vdsden giriyor yine tr ip olan kendi pcimden girmiyor.
member
Activity: 596
Merit: 14
abi benm evde 2 pc var biriyle giriyo biriyle girmıyo cok garip aynı ip ama leptop farklı sırf bu yüzden eski pcye geçtim cok yavas ama napıyım vpn girmekde sıkıntı olabilir diyolar.
full member
Activity: 210
Bir süre bende vpn ile bağlanmıştım. Sonra ban yeme korkusu sardı Google DNS denedim direk çalışmaya başladı. Google DNS denemeni tavsiye ederim.
member
Activity: 72
Merit: 10
google dnsleri sadece bu site için değil son dönemde diğer yasaklı siteler içinde çalışmaz oldu.
servisi beğenmeyenler olmakla birlikte belki birisinin işine yarar üç farklı kategoride dns var.
https://dns.yandex.com/
member
Activity: 68
#Blog Writer
Ben dns ayarlarını değiştirince evden girebiliyorum ama mobildeki sıkıntıyı çözemedim bir türlü.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
DNS'i google dns'i ile yani 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 ile değiştirip dnslere ping atın ardından da tarayıcılarınızda ki çerezleri ve geçmişi silin. Foruma rahatça girebilirsiniz sonrasında!
member
Activity: 113
bende dns hatası aldım opera vpn ile girdim şuan sorun ne bilen varmı
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
TTNET kaynaklı bir sorun sanırım, forumda bu sıkıntıyı yaşayan birkaç kişi daha var.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Meşhur dns gir 8.8.8.8 açılır açılmassa proxy veya vpn ile gir.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
bende dnsleri değişip giriyorum ama yine de bazen açılmada sıkıntılar oluyor dünden bugüne sorun kalmadı gibi su an rahat ama saldırı zamanlarında yanıt alamıyoruz .
full member
Activity: 406
Vpn kullanmayın arkadaşlar banlanma riski var, dns ile girin.
member
Activity: 238
dns kullanmadan ben de giremiyoru. purevpn kullanmaya basladim bu yuzden.
full member
Activity: 840
Merit: 111
Bir ara site çok aşırı yavaşlamıştı sabah siteye ulaşamadım 1 gün siteden uzakta kaldım. Sonra site çöktü mü diye arama yaptım sonuç bulamadım. Bende dns değiştirmeyi denedim (8.8.8.8-8.8.4.4) ile siteye ulaşabildim ama mobilden bende giremiyorum.
member
Activity: 112
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Neden böyle oldu anlamıyorum Türkiye'den yasaklandı mı bitcointalk.org anlayamadım açıkcası umarım sorun bir an önce düzelir.
member
Activity: 322
Merit: 14
Vpn kullanmama ragmen bazen telefondan girmiyor ama pcde sıkıntı olmuyor.
Pages:
Jump to: