Pages:
Author

Topic: 4 gündür bitcointalk.org forumunu açamıyorum!!!!! - page 2. (Read 1082 times)

member
Activity: 126
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
google dns kullanıyorum bi sıkıntı olmuyor. ama telefon cidden sıkıntı.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
En can sıkıcı yani mobil hattan bitcointalk a girilmiyor. Kaç gündür iş yerinden arada zamanlarda mobil hattımdan girmeye çalıştığımda hep başarısız oldum Dns değiştirmek pc için kolay ama mobil hat için vpn siz yok mu bunun çözümü?
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Hocam dns ile alakalı bir problem oluştur sanırım tek yapman gereken dns ayarlarını 8.8.8.8 8.8.8.1 olarak değiştirmek ve istediğin zaman giriş yapmak Smiley
member
Activity: 448
Merit: 14
Arkadaşlar bugün foruma kayıt olmak için vpn kullanmak zorunda kaldım.
Yoksa foruma girilmiyordu.
ancak 2 kere kayıt açtım 2 sindede mesaj yazmama izin vermedi sistem.proxy ban diye birşey geldi.btc karşılığında hesabımı mesaj atmaya açabilecektim.
En son mobilden girdim bu hesabı açtım ancak anlamadığım.
1-) Vpn kullanmadan siteye girilmiyor.
2-) Vpn kullanıp siteye girilip ban yeniyor.
3-) Ben bu işten hiçbir şey anlamadım.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Herkeste benzer sıkıntılar var hocam. Ben de giremiyordum girdiğimde de bazı yazılar bozuk çıkıyordu, avatarlar gelmiyordu. Çözüm olarak Dns ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 değiştirdim. Şimdi sıkıntısız bağlanabiliyorum.
member
Activity: 539
Merit: 20
ben telefondan girmeye çalıştığımda giremiyorum fakat normal pc den sıkıntısız girebiliyorum.
full member
Activity: 210
Merit: 100
internette genel bir sıkıntı vardı ama forum için halen devam ediyor ve foruma vpn kullanılmadan girilmiyor.
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
çok büyük bir ihtimal cloudflare'den dolayı dns problemi yaşıyorsunuz başka bir sorun olabileceğini zannetmiyorum dns problemini çözerseniz sorunun büyük kısmını halledebileceğinizi düşünüyorum
full member
Activity: 322
Merit: 100
vpn kullanın arkadaşlar sorunsuz girersiniz Cheesy
newbie
Activity: 55
bendede girdikten bir süre sonra 502 hatası veriyor genelde post atarken
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
VPN kullanımı forum için bir sorun olmuyor sanırım ben daha önce hiç bağlanmadım ama bazıları foruma ban sebebi filan yazıyordu.. bu konu hakkında net bilgisi olan var mı?forumu açamadığımız durumlarda VPN kullansak sorun olur mu?
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Konuyu farketmeden yeni konu açtım ama Aynı sorunu bende yaşadım. Opera VPN ile çok kolay çözeblirsiniz aklınızda bulunsun.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Aslında ben Problem çok nadir oluyor ama bugün sık sık sayfayı yenilemek zorunda kaldım desem yeridir.

Her seferinde bu durum olmuyor ara ara devamlı kopmalar yaşanabiliyor vpn ile sorun çözülsede hızlı ve akıcı giriş olmuyor bu seferde.
full member
Activity: 630
Merit: 103
şu anda da host hatası veriyor sürekli. foruma girip 3 5 bişey kurcalıyım takip edeyim dedim ama sürekli sayfayı yenilemek gerekiyor Sad
çok can sıkıcı bir durum
member
Activity: 70
Bir arkadaşımın başına gelmişti DNS olayı muhtemel çözüm olacaktır. Telefondan da denedin mi?
newbie
Activity: 42
denetim masası -> ağ ve internet -> ağ ve paylaşım merkezi -> Bağlantılardan internetinize bağlantınıza tıklayın özellikler deyin internet protokolu 4 u seçip özellikler deyin alttaki boşluklara 8.8.8.8  alttaki satıra 8.8.4.4 yazın dns degiştrin yani sonra girebilirsiniz.

Evet bu işlemi yapması gerekiyor bitcointalk'a giremeyen arkadaşların. Bende aynı sorunu yaşadım, neyseki DNS ayarlarını değiştirince (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) hiçbir sorun yaşamadan siteye girmeye başladım. Hatta bir süre üyeliğimin iptal olduğunu bile düşünmüştüm.
member
Activity: 78
Bende hic sorun olmadi ama arkadaslarim devamli yazdi giremiyoruz diye, genel sorun demek ki Turkiye icin.
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Yine DDoS atıyorlardı geçen gün, bu kadar kararlı olmaları gerçekten ürkütücü, bi gün patlatacaklar forumu ama ne zaman kestiremiyorum.
member
Activity: 70
Bende de aynısı oldu dns programı felan dene.
member
Activity: 378
Merit: 20
aslında bir tür engelleme bu o zaman.

Yardımlarınız için çok teşekkürler..
Pages:
Jump to: