Pages:
Author

Topic: 5.000 veya 10.000 tl lik btc Borc verebilecekler buraya Lütfen (Read 4130 times)

full member
Activity: 222
Merit: 100
hhahahaha hiç güleceğim yoktu ya  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
newbie
Activity: 26
Merit: 0
beyler adam arazi olmus, trolledi gecti gitti.

yeter vurmayin artik adam oldu.
Yarılanmadan sonraki soku atlatamadim ve simdi buradayim bu gonderide burada ibretlik dursun Cheesy bilgisayarima kavustuktan sonra bu forumun belli basli konularini yalayip yutucam ins. Suan borc lazim degil simdi ise s9 cihazi olan birini ariyorim bilgi almak icin Smiley

buyur bu konuda size yardımcı olalım.
https://bitcointalksearch.org/topic/acl-2btc-veya-3500tl-borc-1-ay-sonra-5000tl-olarak-ger-odeme-veya-s9-takasi-1605861
Tesekkur ederim Smiley
newbie
Tefeci kullanmayı dene arkadaşım, Kimin Troll Hesabı bu ?
Troll degil ama troll tadinda oldu bu yazim ben de suan dusunuyorum hangi gazla boyle borc istedim , arbitaj yapmak icin alacaktim ama kendimi biliyorum cloud mining e kayardim eger borc verilseydi oraya kaysaydim kâr olacakti fakat ben kazandiklarimida ghs almak icin yatirmamdan dolayi kazanci yari yariya kaybedebilirdim ana para da dahil yani biraz ibretlik oldu bu dedigim gibi , kazanirsanda kendi paranla kaybedersende kendi paranla yapisindayim artik bana borc vermeyen arkadaslara tesekkur ediyorum Cheesy
sr. member
Activity: 464
Merit: 264
Hakan Yavuz

Yarılanmadan sonraki soku atlatamadim ve simdi buradayim bu gonderide burada ibretlik dursun Cheesy bilgisayarima kavustuktan sonra bu forumun belli basli konularini yalayip yutucam ins. Suan borc lazim degil simdi ise s9 cihazi olan birini ariyorim bilgi almak icin Smiley

buyur bu konuda size yardımcı olalım.
https://bitcointalksearch.org/topic/acl-2btc-veya-3500tl-borc-1-ay-sonra-5000tl-olarak-ger-odeme-veya-s9-takasi-1605861
newbie

hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
Oyle Direkt Istemekle Olmaz, Al Parayi Ver Doldur Senedi.
Odeyemezden Zaten ya Malini Alirlar yada Canını.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Tefeci kullanmayı dene arkadaşım, Kimin Troll Hesabı bu ?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Merhabalar öncelikle . paranizi %15 faiziyle geri odeme yaparim  4 ay 15 gün  sonra odemeyi yapicam , kimlik bilgileri tlf numarasi verebilirim

4 ay 15 günde ben parayı .,.,.,.,.,.,.,.,.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1268
Ergenlik olur böyle şeyler zamanla anlayacak paranın değerini.

Bu cok iyiymis. Sesli guldum Cheesy
sr. member
Activity: 395
Merit: 250
5000 TL büyük rakkam.Borç vereceklerini zannetmem.Ben şahsen vermem, ancak eleştirmek veya küçümsemek doğru değil.Forex ve arbitraj işlemlerinde kaybettiğini kazanmak için daha fazla para ortaya sürmek hatadır.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Benimde borcum var hiç bir şekilde forumlardan borç istemem. Çünkü verecek insanı bulmak veya o kişinin bu insana güvenmesi zordur Kimlik bilgilerini vermen önemli değil diyebilirim. Zaten bu forumda o kadar yüklü bir meblağıyı verebilcek babayiğit varmı bilemem. Smiley
newbie
Activity: 1
kredi çekmen çok daha mantıklı
sr. member
Activity: 340
Merit: 278
Adam kimlik bilgilerimi vereceğim diyor, daha ne yapsın. Borcu ödemezse topuğuna iki kurşun sıkıverirsiniz.
newbie
Activity: 14
Eger durustsen ve verebileceksen borcunu umarim bulursun.Ne diyeyim kolay gelsin.Verene de helal olsun.
Aslin da veren bulursun ama kimse seni tanimadigi icin ortada bir guven sorunu var.Ama yine de bol sanslar.
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Bu zamanda borç bulmak büyük olay. Bankadan veya kişiden almak farketmez ikisi de iyice zorlaştı. Kimlik bilgisinden fazlasını garanti olarak vermelisin ki bir şansın olsun. Yine de çok zor bence ama şansın bol olsun Smiley
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Bu forumda borç istemenin bir usulü var.
Belli bir kredi biliten olmalı. Geri ödeme ile ilgili olarak açık ve net donelerin olmalı. Hatta mümkünse ödeme garantisi olarak rehin bırakabileceğin bir değerin olmalı.
Böyle dangır dungur foruma dalıp bu biçimde borç istenince insanlar da doğal olarak tepki koyuyor. Yoksa kimsenin arkadaşla bir alıp veremediği yok.
sr. member
Activity: 395
Valla alt üst hesabı bilmem ama bir adamın kredilendirebilir olması zaman ve emek gerektiriyor.Bu forumda bu kadar meblağı toplayabilecek üye sayısı 5 i geçmez.Bu arada arkadaşa kimsenin kötü söz söylemeye hakkı yok bence.Adam borç istemiş, verip vermemek herkesin kendi iradesinde.
newbie
adam borç istemiş ne var bunda güvenmeyen vermesin bu kadar basit.

Alt hesap kokusu mu alıyorum ne ? Burada böylesine irşeyi ancak alt hesap kollar Cheesy
ahahah yok dostum , bende boyle dusunurdum bu durumda ama yok yani 😂 Grin
sr. member
Activity: 420
adam borç istemiş ne var bunda güvenmeyen vermesin bu kadar basit.

Alt hesap kokusu mu alıyorum ne ? Burada böylesine irşeyi ancak alt hesap kollar Cheesy
Pages:
Jump to: