Pages:
Author

Topic: 6 Bitcoin'e Cristiano Ronaldo'yla Tanışma Fırsatı :) (Read 1124 times)

member
Activity: 160
Merit: 10
Hayır işi için güzel bir organizasyon olurdu
full member
Activity: 238
Merit: 100
yapılan işi bir hayır işi olarak görmek lazım ve ronaldo ya da başkası demeden ne olursa olsun bunun yapılması cok güzel bir eylem olmus.tabi tanıştıgın kisi ronaldo olunca talep de artıcaktır.bunu yapanlar ve planlayanlar iyi düşünmüş.ronaldo da bi kadar revaşta iken btc ile anılması da bir ayrı hoş tabi Smiley
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Yani hali vakti yerinde biri olsaydım gider 6 bitcoini ronaldo ile tanışmak için değil hayır kurumlarına bu paranın gideceğini bildiğim icin verebilirdim, ronaldo burda işin reklamı olmuş hayır işlemiş güzel bir iş çıkarmış.
aynen de öyle dostum 6 bitcoini de sırf ronaldo ile tanışmak icin de vermem.arada hayır olmasa 5 kuruş bile vermem ben ronaldo ile tanışmak icin.Ama gercekten zengin olsam sırf hayır oldugu ve reklamı büyük oldugu icin herkese duyurmak icin ve bu niyeti arttırmak icin verilirdi 6 bitcoin.Yoksa ronaldo monaldo yalan Smiley
Ronaldo da sana çok meraklıydı zaten kusman  Grin Ronaldo için 5 kuruş vermem diyor bir de. Yaptığın hayrı niye niye herkese duyurmak istiyosun ? O kadar zengin olsan ve böyle bir hayır yapmak istesen gizli yap o zaman madem sevmiyosun yine ronaldo'yu kullanmazsın  Wink
full member
Activity: 336
Merit: 100
The World’s First Blockchain Core
Vay anasini be btc tanitimi icin guzel bir haber Meblagda baya azmis aslinda cr7 gibi bir efsane ile tanismak icin.
member
Activity: 756
Merit: 17
Yani hali vakti yerinde biri olsaydım gider 6 bitcoini ronaldo ile tanışmak için değil hayır kurumlarına bu paranın gideceğini bildiğim icin verebilirdim, ronaldo burda işin reklamı olmuş hayır işlemiş güzel bir iş çıkarmış.
aynen de öyle dostum 6 bitcoini de sırf ronaldo ile tanışmak icin de vermem.arada hayır olmasa 5 kuruş bile vermem ben ronaldo ile tanışmak icin.Ama gercekten zengin olsam sırf hayır oldugu ve reklamı büyük oldugu icin herkese duyurmak icin ve bu niyeti arttırmak icin verilirdi 6 bitcoin.Yoksa ronaldo monaldo yalan Smiley
member
Activity: 70
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
bunlar BTC'nin reklamları hep popülerite artıp amaç fiyat arttırmak. Ama iyide kazandırıyor. Smiley
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
Güzel şeylere imza atmak için böyle bir organizasyon yapılması her anlamda iyi düşünülmüş bir şey. Bitcoini seviyoruz, alıyoruz, takip ediyoruz ve her alanda kullanmak istiyoruz. E böyle hayırlı bir durumda bitcoin aracılığıyla engelli çocuklara ve ailelerine yardım yapılmasından doğal bir şey yok. Keşke bitcoin böyle güzel projelerde daha çok kullanılsa, bundan sonra umarım öyle olur.
full member
Activity: 450
Merit: 122
bizim ülkede yapsalar ooo cristiano ronaldo uyuşturucu parası aldı oo cristiano ronaldo kumar parası aldıı diye manşetler atarlar.Ülkemizde her şey gibi buda saptırılır ve doğru yönde kullanılmaz
sr. member
Activity: 518
İşin ucunda sevap işlemek olmasa ne bir futbolcu ne de bir ünlü için 5 kuruş vermeye değmez diye düşünenlerdenim. . Hem bizim ülkemizde hem de dünyadaki bu ünlülerle tanışma ve aşırı gereksiz hayranlık olayını anlayabilmiş değilim, itici ve saçma buluyorum. Fakat bu olayda bir hayır işlemek, engelli çocuklara yardıma vesile olmak amacıyla bu işe girişilmesi hoş olmuş. Tebrik ederim doğrusu, hem güzel bir amaç hem de btc adına olumlu bir izlenim veren bir organizasyon olmuş 😊
member
Activity: 172
Merit: 15
bitcoin için güzel reklam olmuş hemde hayır işlenmiş daha ne olsun diğer ünlü futbolculardanda bekliyoruz böyle aktiviteler
member
Activity: 266
Merit: 12
messi icin kaç bitcoin acaba Smiley
member
Activity: 588
Merit: 18
Gerçekten çok güzel. Bu tarz sosyal yardım projeleriyle bitcoini şeytanlaştırmaya çalışan bazı üst tabaka tiplerin ve para babalarının planları baltalanabilir diye düşünüyorum. Algı yönetimi yapmaya çalışanlara karşı bitcoinin üzerindeki pozitif algıyı geliştirmek için yararlı bir yöntem.

İnsani tarafına gelirsek yardımseverlik için kullanılması ve 500'e yakın yardım kuruluşunun bundan yararlanmasının sağlanması, bu kadar 1 ve 0'ın arasında insan olduğumuzu hatırlatan güzel bir anektod oldu.
sr. member
Activity: 1736
Merit: 291
yani elde edilen para cok dogru ve yararlı bir yerde kullanıldıgı icin varım.Fakat ronaldo ile tanışmak icin de bu kadar para vermeye gerek yok.Altı üstü bi insan.insanları bu kadar abartmanın dogru oldugunu düşünmüyorum.Ne varmış bu ronaldoda bu kadar derler adama?

Ronaldo ile tanışmak bahane orda. Amaç zaten yardım yapmak. Ronaldo ile tanışma olayı reklam olmuş. Adam dünyanın en iyi iki futbolcusundan biri. Ve dünyada en çok tanınan,ilgi gören biri de ayrıca. Dünyaca ünlü reklam yıldızı. Ayrıca haberlerden gördüğümüz kadarıyla da çok yardımsever biri. Ne varmış Ronaldo'da sorunun yanıtı.
sr. member
Activity: 378
Bana o kadar saçma geldi ki 6 bitcoin verilecek engelli çocuklar için karşılığıda cristiano ronaldo ile tanışacak.Bu tarz bir şey için derneğin bir para talep etmesi daha da kötüsü cristiano ronaldonun kabul etmesi çok kötü bir şey.İnsanlar cristiano ile tanışmak için bu parayı veriyor engelliler ile bir iletişimi bile olmuyor bunu düşünenler bence tam olarak yozlaşmıştır.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Engelli çocukların hayallerini gerçekleştirmek için 6 bitcoin değil 60 bitcoin bile veririm o kadar zengin olsam. Para hayatımızda bir araçtır, yaşam amacımız para değildir.  Bağış toplama için bizim vakıfların da Bitcoini ödeme seçeneği olarak koymalarını bekliyoruz, Bitcoin hesabı oluştursunlar, duyursunlar, az da olsa bir şeyler yollarız kazancımızdan.
sr. member
Activity: 560
Bitcoinin kullanılması güzel olmuş onun haricinde parası olan verir Ronaldo'yla tanışmak için ben vermem şahsen tabi işin öbür boyutu esas amaç olunca güzel bir gelişme.
member
Activity: 167
Engelli kardeşlerimiz için az bile vermişler gönül isterdiki daha fazla btc verilseymiş sonuçta hayırlı bir iş...
member
Activity: 756
Merit: 17
yani elde edilen para cok dogru ve yararlı bir yerde kullanıldıgı icin varım.Fakat ronaldo ile tanışmak icin de bu kadar para vermeye gerek yok.Altı üstü bi insan.insanları bu kadar abartmanın dogru oldugunu düşünmüyorum.Ne varmış bu ronaldoda bu kadar derler adama?
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
O kadar para verilir mi ya çok gereksiz bence. 6 bitcoin nedir. Paranın gideceği yer hayırlı iyi ki. Bu olayın tek avantajı o bence şuan.

O kadar paranın verilmesinin amacı sadece Cristiano Ronaldo ile tanışmak değil haberden anladığım kadarıyla bu parayı veren kişi,parayı verme amacının ronaldo ile tanışmaktan ziyade bağış yapmak olduğunu söylüyor durum böyleyse 6bitcoin az bile olmuş bence  Smiley
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
O kadar para verilir mi ya çok gereksiz bence. 6 bitcoin nedir. Paranın gideceği yer hayırlı iyi ki. Bu olayın tek avantajı o bence şuan.
Pages:
Jump to: