Pages:
Author

Topic: 6 Bitcoin'e Cristiano Ronaldo'yla Tanışma Fırsatı :) - page 2. (Read 1124 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Yani hali vakti yerinde biri olsaydım gider 6 bitcoini ronaldo ile tanışmak için değil hayır kurumlarına bu paranın gideceğini bildiğim icin verebilirdim, ronaldo burda işin reklamı olmuş hayır işlemiş güzel bir iş çıkarmış.
full member
Activity: 406
Merit: 101
Konunun başlığını okuduğumda 6 Bitcoine Cristiano Ronaldo ile tanışma fırsatı diye;
konuya girmeden hassiktir dedim. Kim verir o 6 Bitcoini diye. Sonra okuyunca anladım . Sonucu güzel olmuş.
Demek ön yargılı daranmamak gerek.
newbie
Activity: 64
Merit: 0
Evet aslında ne güzel hem biraz sevap işle hem millete bitcoini tanıt. Türkiye'de de böyle şeyler yapılamaz mı? Birkaç ünlüyle anlaşıp kazanılan paraları da Lösev'e bağışlasak. Bitcoini tanımayan kimse kalmaz Türkiye'de.

Valla Türk ünlülerimiz para istemezlerse neden olmasın Smiley Ama kaşeleri pahalı malum . Yardım kuruluşları bu durumda etkin rol oynaması gerekiyor . Biraz daha güncel bağış sistemlerine geçmeleri şart . Ama Türkiye standartlarında maalesef zor .
full member
Activity: 504
Merit: 103
Evet aslında ne güzel hem biraz sevap işle hem millete bitcoini tanıt. Türkiye'de de böyle şeyler yapılamaz mı? Birkaç ünlüyle anlaşıp kazanılan paraları da Lösev'e bağışlasak. Bitcoini tanımayan kimse kalmaz Türkiye'de.
o dediğin iş burda olmaz bitcoine çok kötü bir şey gibi bakıyorlar çoğu kişide bilmiyor zaten. Bizde çıkan haberlerde bitcoini cinayeti olur.
full member
Activity: 367
Merit: 100
member
Activity: 360
Merit: 18
Birkaç gün önce, 36.000 dolar değerindeki Bitcoin teklifiyle, açık artırma galibi olan kişi futbol dünyasının süperstarı Cristiano Ronaldo ile tanışma fırsatı yakaladı. Bu açık artırmadan elde edilen gelir, engelli çocuklara ve ailelerine eşsiz deneyimler kazandıran dernek olan Forever Dream Vakfı’na bağışlanacak.

CharityStars’ın kurucu ortağı ve CEO’su Francesco Nazari Fusetti şunları söyledi:

“CharityStars, bağış toplama endüstrisinin ön saflarında olmaya çalışıyor. Dolayısıyla, kripto para birimlerini platformumuza entegre etmek, bağışçılar için daha fazla şeffaflık sağlamak ve 500 hayır kurumunun daha fazla para toplamasına yardımcı olmak doğal bir hareket.”

https://kriptokoin.in/eger-yeterince-bitcoininiz-varsa-cristiano-ronaldo-ile-tanisabilirsiniz/

Bitcoin için pek önemi olmasa da ana akım medyasında kendisine yer bulabilecek bir haber Smiley
Pages:
Jump to: