Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 31. (Read 55886 times)

full member
Activity: 630
Merit: 102
February 03, 2018, 04:02:01 PM
Rebalius  iyi gibi kardeşim  bitcoin White ben bu ikisini önere bilirim  bunlar ilerleyen  zamanda pirim  yapabilir ben bunları tutuyorum  sana da tavsiye ederim

Btw'den bende umutluyum. Yatırımım yok airdrop'Tan gelen 1150 taneyi saklıyorum uzun vadeli. Özellikle 8 ay sonra merkeziyetsiz borsa projeleri var. Gerçekten fiyatı yükseltecektir. Bunun yanında önümüzdeki hafta yeni borsaya giriş yapacak. Orta vade de güzel hacimli birkaç borsaya daha girerse tadından yenmez Smiley
newbie
Activity: 70
Merit: 0
February 03, 2018, 01:03:55 PM
Rebalius  iyi gibi kardeşim  bitcoin White ben bu ikisini önere bilirim  bunlar ilerleyen  zamanda pirim  yapabilir ben bunları tutuyorum  sana da tavsiye ederim
member
Activity: 756
Merit: 16
February 03, 2018, 12:44:34 PM
10x,20x coini ya da tokeni kim kaybetmişte biz bulcaz. Cidden tahmin vermek zor. Ya alıp beklenecek ya da hiç bulasmican çünkü kısa vadede olunca insanlar acele ediyor. Zarara uğruyor
full member
Activity: 210
Merit: 100
February 03, 2018, 12:42:34 PM
Öyle bi coin yok arkadaşlar. BTC bugün düştü hepsi 1-2 ay önceki yerine döndü. Bu kadar uzun vade bakmayın markete. Kısa dönem karlarınızı alın hep.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
February 03, 2018, 12:33:11 PM
Öyle öngörülü insanlar olsaydık bu forumda sürünürmüydük ? Yatırırım 50k usd 20x yapar pcyi oyun dışında kullanmam bile. Bırakın artık saçma sapan düşünceleri, tecrübelilerin verdiği coin tavsiyelerini değerlendirin alın satın hodl yapın kazancınıza bakın. Vitaliğe sorsanız bile 20x yapıcak coin bilemez
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
February 03, 2018, 12:19:30 PM
Karşılıksız dağıtım yapan ve arkasında mantıklı bir proje bulunmayan tokene yatırım yapılmaz. Yatırım yapılıp tutulmaz. Bir ico yada Tge' ye yatırım yapılırsa bunu anlayabilirim fakat airdropları anlayamıyorum.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
February 03, 2018, 12:18:07 PM
Öyle kolay değil ki 10x 20x yapabilecek alt coin bulmak. Anca alırsın hold yaparsın anca öyle dnk gelirse gelir. Yoksa çok iyi araştırma yapmak lazım. Her gün birçok proje ortaya çıkıyor. Genelde borsaya ilk girdiği zaman yüksek olur Ico fiyatına göre takip etmek lazım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
February 03, 2018, 11:30:43 AM
Valla hocam çok çok methedilen waves, 7 ay önce aldım ve btc bazında karı bırakın zararda bıle sayılır, oyuzden hıcbısey oyle 10 kat artmıyor kolay kolay.Benım onerılerım rlc ve neblio arkadaslar, buyuk umutlarla toplamaya basladım ve uzun vadede yuksek katlamalar beklıyorum. Zaten neblıoya bakarsanız ocak basında 7-8 dolardan 60 dolara cıkmıs, sonra dususlerle beraber 13 dolarlara kadar gerılemıs, coın adedı 12 mılyon ve proje fazlasıyla ıs yapıcak bır proje, ınceleyın hızlı bır sekılde derım.
full member
Activity: 350
Merit: 102
February 03, 2018, 11:14:27 AM
6 ay içinde herşey x10 yapar merak etmeyin. önemli olan aldıklarınızı korumasını bilmektir. ha olmadı diyelim. dert etmeyeceksin. sonuçta bu piyasada kazanmakta var kaybetmekte. x10 x20 arıyosanız borsadan değil icodan alacaksınız tokenları. yeterince alternatif sunulmuş zaten.
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
February 03, 2018, 11:07:58 AM
Güzel yorum ve aynı şekilde güzel altkoin paylaşmışsınız arkadaşlar teşekkürler bir tane de ben vereyim fakat bu koin 6 ay içersinde  x10 veya x20 den çok 1-2 sene sonra sizi sağlam zengin edebilicek koin açıklıyorum Smiley denta ucuzken alın derim.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
February 03, 2018, 11:04:22 AM
  spectre  bankex, coin metro, joytoken,

katılıyorum ve + thekey var inceleyin derim  .
hero member
Activity: 756
Merit: 505
February 03, 2018, 09:58:59 AM
ben de bazı arkadaşlar gibi ıco öneriyorum. spectre iyi bir proje tamamladı fakat genel düşüşten dolayı şuan uygun . bankex, coin metro, joytoken, bunlar sağlam projeler. altcoinlerin takip kısmı beni yoruyor. o yüzden waves dışında pek altcoine yatırım yapmadım. katlar mı katlarsa ne zaman katlar bilmiyorum attım kenara unuttum. şu an o da çok düştü az önce 6.40$ civarında uzun vadede illaki yükselir diye bekliyorum. ben 2018 sonu 100 dolara yaklaşır diyordum ama şu sıralar o kadar düşünmüyorum karışık görüyorum durumunu incelediğim okuduğum şeylerden dolayı. ama kumar neticede. gene de deniycem. 
ama bahsettiğim icolar sağlam.
full member
Activity: 616
Merit: 108
February 03, 2018, 09:25:21 AM
Geçtiğimiz yükseliş dalgasında fiyatlanmayan game, gbyte, maid ve clam balinalar tarafından yeteri kadar toplandıysa 10x 20x yapabilir.
newbie
Activity: 35
February 03, 2018, 09:06:23 AM
Sağlam bir ICO yatırımı markete girer girmez x10 yapıyor, önerebileceğim coinmetro var bu aralar flashsale yapıyor, ico fiyatı daha yüksek olacak.
member
Activity: 238
Şuan için bir coin söylemek mantıklı olmaz gibi geliyor bana bu konu için. Piyasa çok düştü alt üst oldu deyim yerindeyse. Her coin artabilecek potansiyelde şuan ama hangileri bu kadar çok artar onu kestirmek zor şuan yani.
full member
Activity: 266
Merit: 190
böyle Zaman verildimi delleniyorum ya 6ayda kim sana 10 Kati verir manyakmisin kardesim bunun icin iddaa falan oynaman lazim. kriptoda para bile kaybedebilirsin.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Su an ortalik o kadar karisik ki yani bende sasirdim ne yapacagimi gecen gun panik ile btc bozdurdum dahada dusecek diye 2 gun sonra yulseldi arada 20-25bin tl kadar kaybim olustu. Piyasalar cok sakat bir ileri iki geri yapiyor
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
bnb waves oax edt 6 ay içerisinde 10x yapabilirler bence. wavese smart contract gelecek. artık zamanı geldi diye
newbie
Activity: 47
Şuan yatırım yapmak istiyorum arkadaşlar hali hazırda waves ve eth var bendr zaten ama yeni bişeyler almak istiyorum şuan ucuzdan ama değerlenebilcek bişeyler var mıdır öneriniz falan şunu al uzun vadede kazandırıcak dediğiniz ?
member
Activity: 336
Merhabalar ;
          Bana göre redd coin  posw coin poecoin x10  yapabileceğine inanıyorum
Pages:
Jump to: