Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 32. (Read 55886 times)

member
Activity: 126
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Benim de aklıma gelen ilk coinlerden biri bnb bu arada etherdelta da bir borsa coini çıkarmış şu aralar borsa coinlerinin çok popüler olduğunu düşünürsek bu seviyelerden alınabilir en azından EDT 1 dolar seviyelerine görecektir diye düşünüyorum.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
6 ay içinde coinler 6x mi yapar, yoksa piyasayı toparlayıp elimize mi verirler ben pek emin değilim. Yine bir düşüş eğriine girdik, bunun içinden nasıl oalcak da çıkacağız onu düşünür olduk. Onca ahraz ancak satış yapıyor, hiç alan yok.
full member
Activity: 266
Merit: 100
Blockchain with solar energy
Bana kalırsa decred eos ve komodo 6  ayda çok aniden parlayıp zıbam diye yükselebilirler. Hepsinin hedefleri büyük ve uzun vadeli hatta ether killer diye de geçiyor malumunuz. Hiç belli olmaz..
full member
Activity: 406
Arkadaşlar bugünlerde gözüme çarpan projeleri yazayım, ben de yatırım yaptım bunlara yeni. Bugünlerde yatırım yaptıklarım arasında en çok beklentim olan rlc ve bitclave'i söyleyeyim, ve üçüncü olarak da qlc projesini incelemenizi tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Bende VTC ve Via dan atak bekliyorum zaten 3x falan yaptılar 2 ay içinde 50 dolar seviyesine yürüyebilecek potansiyelleri var. Btc musade ederse giderler.
newbie
Activity: 53
Merit: 0
oax 10x...
full member
Activity: 546
bu benim 2. yorumum bu konuda ama borsadaki tokenleri boşverin cidden güzel bir ico bulup paranızı ona atın artmayan ico yok nerdeyse ya çok şaşırıyorum
newbie
Activity: 47
Waves in önü açık şuan bulunduğu konum hatrı sayılır bir yer bana kalırsa 1 ay önce 0.60 ken şuan yaklaşık ortalama 9.5-10 dolar arasında bence waves gayet mantıklı. Waves i bir post altında bilgilendiren bir kişi sayesinde tanıyıp 0.60 dayken 150 tane almıştım şuan bana kazandırıyor uzun vadede düşünürsek iyi paralar geçicek gibi duruyor
newbie
Activity: 16
Merhaba,arkadaslar bytecoin hakkindaki dusunceleriniz nedir,Suan 2 borsada islem goruyor ve max supply gelmek uzere gelecegi ne olur sizce?
jr. member
Activity: 70
Merit: 7
şu fiyatlardan tek bir koin alınmaz.
minumum 5X yapmayan düzgün koin neredeyse yok su anda piyasada.(waves dışında)
bu aralar ico ya girmek sanırım daha mantıklı hareket.
cunku boga marketinde exchnagelre giren coinler genelde ico nun 3-4 katında giriyor min.

evet wawes ve wavesin tokenleri dışında.. bakalım onların devri ne zaman gelecek veya gelecek mi

walla bu bizdeki wawes hayranlığı nerden geliyor ya nasıl pazarlama yaptılar anlamadım bende aldım pişman etti ya ne zaman olcak buda 10 x hepsi yaptı bi bu kaldı
full member
Activity: 378
her türk gencinin rüyası oldu bu 5x 10x Smiley açıkçası sağlam projeler çok daha fazlasını yapabiliyor. biraz yakından izlemek lazım.
newbie
Activity: 84
6 ay bu piyasa için kısa bir süre değil, ancak doğru coini bulmak, işte bütün mesela bu  Grin
full member
Activity: 196
Yahu arkadaşlar niye hep monetha gibi ismi çok duyulmuş tokenler konuşuluyor. Emin olun türkçe forumda hakkında bahsi geçmeyen öyle değeri artan coinler var ki..  Snov 1 ayda x30 yaptı. Divx x10 gördü. CCO x10 gördü..

Yeni çıkan tokenlerin market cap düşük olan projeleri inceleyin. En dandik coin bile 50 milyon market cap yapabiliyorsa,
Arkasında sağlam ekip çalışması olan ve şu an market cap 2 milyon olan Ace token alın 3 ay içinde x10 x20 rahatlıkla göreceğini düşünüyorum.

Ayrıca Kick için alım fırsatı, uzun vadede x5  x10 görebilir.

tam da böyle bir cevap bekliyordum aslında güzel örnekler vermişsiniz hocam, 10x 20x yok,zor diyenler olmuş,ama oldugunun ispatını vermişsiniz.takip ettiklerinizden ilerde burda paylaşırsanız sevinirim.

oax için de kısa zamanda böyle bir beklenti olur mu acaba beğenilen bir projeymiş?
kısa vadeden kastınız nedir bilemem ama nisan ayına doğru bi artış bekliyorum ben. öyle 10-20x değil ama. 3-4x maximum beklentim. sonrasında çıkarım.
newbie
Activity: 53
Yahu arkadaşlar niye hep monetha gibi ismi çok duyulmuş tokenler konuşuluyor. Emin olun türkçe forumda hakkında bahsi geçmeyen öyle değeri artan coinler var ki..  Snov 1 ayda x30 yaptı. Divx x10 gördü. CCO x10 gördü..

Yeni çıkan tokenlerin market cap düşük olan projeleri inceleyin. En dandik coin bile 50 milyon market cap yapabiliyorsa,
Arkasında sağlam ekip çalışması olan ve şu an market cap 2 milyon olan Ace token alın 3 ay içinde x10 x20 rahatlıkla göreceğini düşünüyorum.

tam da böyle bir cevap bekliyordum aslında güzel örnekler vermişsiniz hocam, 10x 20x yok,zor diyenler olmuş,ama oldugunun ispatını vermişsiniz.takip ettiklerinizden ilerde burda paylaşırsanız sevinirim.

oax için de kısa zamanda böyle bir beklenti olur mu acaba beğenilen bir projeymiş?
member
Activity: 180
Risk takes great win or die.
Aralık ayında icoları başarıyla tamamlamış Şubat ayında token satışlarının yapılacağı Nucleus-Vision der geçerım.
Bluzelle de tavsiye ediliyor Whitelist başvurularını kaçırdım malesef.Fakat bir gözümde burada olacak ilk girdiği borsadan alım yapacağım.
member
Activity: 102
Merit: 25
Riskli işler bu durum 10x falan öyle kolay değil piyasaların sağı solu belli olmuyor olsa zaten daha farklı olabilirdi.
member
Activity: 336
çok fazla riske girmeden en bilineni projesi yapmak olduğu anlaşmaları gözönünde tutarsak Iota derim benim.
newbie
Activity: 152
ben araştırıp bulduklarımın birden çok hacimli borsada yer almasına özen gösteriyorum tabi buda x50 fırsatlar kaçıyor kampanyadan dent token 2700 adet geldi toplam değeri 3 dolar aderken bir ara 270 dolara çıktı  x90  bu tip bir fırsat nasıl yakalanır ? aklıma gelen tek tek yeni oluşumları inceleyip ico dan girmek galiba en mantıklısı
member
Activity: 228

jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Şu zaman da bunları bilene helal olsun. Piyasa kan ağlıyor , millet panik. Bu altcoinlerden 10x değil de 2 x yapıcak olan Neo..
Pages:
Jump to: