Pages:
Author

Topic: Acil 50 eth borç. Geri ödeme %50, ödeme günü 50 gün sonra! - page 3. (Read 845 times)

full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
Banada 158 eth = 30000 EURO lazım ama 5 yıl sonra 60000 EURO olarak öderim Cheesy İsteyen iletişime geçebilir noterden bir şeyler ayarlarız ortaklaşa Cheesy

Dipnot : Ponzi değildir Cheesy
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
benim düşünceme göre ister newbie olsun isterse legendary hesap sahibi olsun kimseye borç verilmemeli. theymos gelip "abe 1 eth vercen mi titrek" desin yok deyin babalar. oradan alacağınız 3-5 faiz geliri için açgözlülük yapmayın. insanoğlunun en büyük mallıklarından birisi şu açgözlülük. 200-300 dolar ülkemiz şartlarında az para değil. boş yere strese girmeyin ama bana da arada 59850 eth ateşlerseniz sevinirim. btc de olur sıkıntı yok Grin
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Benim üyelik yeni mi sizce eski mi?
Bu hesapla 5 eth istesem gönderen olur mu bana Grin 15 gün  sonra 6 eth geri veririm Cool  Kimler yollar?

Ne kadar tanınmışlığım var bilmiyorum ama en yakın arkadaşıma bile borç verirken 2 kere düşünüyorum ki formda birisine para göndermek aklımın ucundan bile geçmiyor bana 2 katını göndereceğini vaad etsede gönderemem.

2 katını göndereceğini söylerse asıl o zaman kaçılır zaten  Grin
full member
Activity: 840
Merit: 111
Benim üyelik yeni mi sizce eski mi?
Bu hesapla 5 eth istesem gönderen olur mu bana Grin 15 gün  sonra 6 eth geri veririm Cool  Kimler yollar?

Ne kadar tanınmışlığım var bilmiyorum ama en yakın arkadaşıma bile borç verirken 2 kere düşünüyorum ki formda birisine para göndermek aklımın ucundan bile geçmiyor bana 2 katını göndereceğini vaad etsede gönderemem.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Kardeşim sen 50 diyorsan kesin ihtiyacından daha az söylemişsindir. Ben sana 60 eth göndereyim işin görülsün  Grin  Grin
Ha teminat olarak da scam bir token gönderirsen işimi görür.  Grin

Neyse şaka bir yana eğer bu adamlar bu şekilde para topluyorsa bizde açalım 3 5 yeni üyelik. Gelen paraları fakir fukara öğrencilere dağıtırız. Hiç olmazsa dolandırılacakları para daha mantıklı bir yere gitmiş olur  Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Son zamanlarda borç furyası başladı yeniden.
Arkadaşlar günümüzde insanlar normal gündelik hayatında tanıdığı kişilere bile borç vermeye temkinli yaklaşırken burdan hiç tanımadığını bir sürü kişiden borç istemek sizce de saçma değil mi?
Hele hele yeni bir üyelik, tanıyan eden yok sizi. Forumda yenisiniz referansınız yok. Neye güvenip borç istiyorsunuz? "Bi kaç saf düşürürüm" diye mi düşünüyorsunuz?
Yeni bir üyelik böyle konu açıyorsa ben şüphelenirim, iyi şeyler düşünmem. Kimse kusura bakmasın. Forumda geçmişiniz olsa tanıyan olsa tamam hadi belki diyeceğim. Kaldı ki fonlar bölümünde bob marley'i hatırlatırım...

Vel hasılı, bu kadar kolay borç istenmez. İstenirse de iyi niyet aramam. Arkasında bir şey var diye düşünürüm. Geçtiğimiz günlerde gördük örneğini. https://bitcointalksearch.org/topic/2-eth-borc-alnacaktr-temnat-30000-gf-con-2-hafta-sonra-24-eth-20-5055158
Pages:
Jump to: