Pages:
Author

Topic: Airdrop kampanlarından Sıfır çektim - page 2. (Read 463 times)

full member
Activity: 616
Merit: 118
binance adresini verirsen tabiki airdroplardan herhangi birşey gelmez. hocam mewden cüxdan aç ancak artık airdrop devri bitti gibi birşey.
member
Activity: 152
Merit: 10
Belli olmuyor nezaman yollayacakları ama yinede ethereum adresi dediğin borsa adresin değildir umarım

binance etrehurum adresim? yazmasa mıydım? bi sorun olur mu
Borsa adresin olmaz. Senin vermen gereken adres myetherwallet'ten oluşturduğun adresi vermen lazımdı geçmiş olsun gelecek olan token varsa da kullanamayacaksın.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Yedi aydan beri airdrop yapıyorum walletda koinler var ama daha bir işe yaramıyorlar bu işde uzun vadeli düşünmek zorundasın daha çok erken
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Myetherwallet cüzdanın yerine binance cüzdanını verdiğin için hiçbirisi gelmeyecek umarım çok uzun zamanlı emeklerin değildir. Bir de her zaman aklında olsun bir iş yapmadan önce bir öğren detaylıca araştır oku ondan sonra yap ne yapacaksan. İlk başlarda arkadaşın dediği gibi boyacı küpü değil bu biraz sabırlı ol bekle illaki bir miktar gelecektir ilerleyen zamanlarda.
newbie
Activity: 84
Airdrop işini 3 ay önceye kadar aktif bir şekilde yapıyordum.En az 40 kampanyaya girdim fakat gelen 3 5 tane.Gelenlerde çöp oluyor zaten.Şimdi onun yerine bountylere katılıyorum.Çok daha iyi kazanç sağlıyor.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Airdroplar eskiden baya iyi kazandırıyordu ama şimdilerde onlarcasına katılsan belki bir iki tanesinden kayda değer bir şeyler gelebilir.
member
Activity: 448
Çok eskilerden erc-20lerin meşhur olduğu zamanlarda airdrplardan millet iyi kazanıyordu ama şuan pek airdroptan kazanan yok
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Tam öğrenmeden girmişsin Airdrop olayına, borsa adresi verdiğin için bütün uğraşların çöp oldu. Neyse, umarım ki sadece bir iki günlük bir uğraştır bu. Aklında olsun Mew (My Ethereum Wallet) ya da Metamask gibi cüzdanlardan hesap açacaksın ve oradan aldığın adresi kullancaksın Airdroplarda. Bu arada pek çok kişi bahsetmiş zaten belki de yüzde yetmiş sekseni çöp çıkacak ve hiçbirşey gelmeyecek, bunu göz önünde bulundurarak bu işe gir gireceksen. Eğer aralarında iyi proje olanlarına da gelirsen o zaman üç beş birşey kazandırabilir. Şimdiden kolay gelsin...
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Airdrop mevsimi de kapandı kardeşim, nasıl ki fork dönemi bitti airdrop dönemi de bitti. Hatırlarsınız bir coinde fork olacak dendi mi 2x 3x hatta 10x ve daha fazlasını görürdü, şimdi ne oldu? Her hafta neredeyse fork var ama birşey olduğu yok. Airdrop da böyle oldu, Eylül, ekim ve kasım ayları airdrop zamanlarıydı. O zamanlar airdroptan gelenler en az 100$ ederdi hala hatırlıyorum ne güzeldi be.  Grin O yüzden fazla takma bounty lere odaklan, emek vermeden bir cacık olmuyor artık. Hem böyle olması iyi oldu. Bu arada bir projeye yatırım yapacaksanız bence airdrop yapmamasına özen gösterin derim. Bence bu bir kriterdir. Tabi REBL var ICO yapmadan sadece airdrop ile tokenlerini dağıtan onu ayrı tutuyorum, o candır!
full member
Activity: 206
Merit: 100
airdroplar zaten anında gönderilen bişiy degil yani daha 1 gün olmuş diyorsun proje bitiminden sonra dagıtıyorlar daha borsaya cıkıcakta falanda o işler öyle hemen olmuyor sabır istiyen işler biraz Smiley
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Airdroplara vakti zamanında çok heveslenmiş epey zaman ayırmış biri olarak şunu söyleyeyim tam bir piyango işidir ve çıkma ihitmalide düşük bir piyango zaman israfı olarak görüyorum artık
member
Activity: 756
Merit: 16
Dostum airdrop genelde ico öncesi yapılıyor. Daha adamlar preico yapacak sonra ico yapacak daha sonra bir sürü ıvır zıvır iş yapacak ondan sonra gönderecek sana yani bugün girdim yarın gelcek diye bişey yok. Benim şubat martta girdiğim airdroplar daha yeni yeni geliyor. Bekle biraz sabırlı ol.
full member
Activity: 350
Öyle hemen gelmiyor malesef öyle her gün her dakika bakınca gelmiyor öyle olsa ne heyecanı kalırdı ne bişeyi
bi sabah uyanıyosun ne oldugunu bilmedigin bi sürü token gelmis ama cogundan da fazla bisey bekleme
member
Activity: 392
Merit: 11
Geç gelebilir hiç gelmeyebilir ama 0 çekmek gerçekten büyük şanssızlık. Ben 3-4 aydır uğraşmama rağmen yeni yeni gelmeye başladı tokenler.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Bu işte yenisin madem öncelikle arştırma yapıp bu piyasada kendini geliştirmeye bak daha sonra airdrop olayının ne kadar kazanç getirip getirmediğine uğraşmaya değer olup olmadığına da karar verirsin
newbie
Activity: 64
Haydaa, arkadaş olayı yanlış anlamış. Biraz geç kaldın galiba muhtemelen tam bitiş dakikasında finishten geçtin seni saymadılar.
full member
Activity: 490
Direk gelecek diye bir şey yok dağıtım tarihlerine bak veya ICO bittiği zaman bir süre sonra dağıtım yaparlar hepside gelmez zaten.
newbie
Activity: 112
Bu aralarda yavaş yavaş gelmeye başlıyorlar iki üç ay önce katıldıklarım bakalım borsaya girince bir şeyler kazandıracaklar mı.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Hepsi gelecek diye bir şey yok bu bir, ikincisi sen bugun gircen yarın gelecek diye bir şey yok o dagıtım sürecine gelinmesi ICO nun bitmesi lazım beklemen lazım her şeyde olduğu gibi.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Daha dur kardeşim dün doldurdum demişsin. Millet aylarca bekliyor ya geliyor ya gelmiyor. Daha airdroplara katılıpta zarar eden görmedim en fazla zaman kaybın olur, biraz sabır.
Pages:
Jump to: