Pages:
Author

Topic: Airdrop kampanlarından Sıfır çektim - page 3. (Read 463 times)

full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Size airdrop olarak sunulan coinler sizin anlayacağınız dille piyasada borsada satış halinde değiller dahaca ico halinde oldukları için piyasaya girmeleri uzun bir süre alıyor, ayrıca her katıldığınız airdroptan mutlaka gelecek diye bir durum yok ve airdrop işi tamamen kısmet işi 99 projeye girersiniz para etmez 1 projeyi kaçırırsınız o da hydro gibi bir proje olur 2000 doları kaçırmış olursunuz.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Sen biraz geç kaldın galiba önce gelseydin 40 kazan ethereum alabilirdin, o işler öyle oluyor zaten 1000 tane airdrop'a katılıyorsun hesabına 10 farklı token geliyor satıp 0.01 ethereum alıyorsun.
newbie
Activity: 78
Merit: 0
arkadaşım ne diyeyim bilemiyorum ki, en basit kuralı atlamış borsa cüzdan adresi vermişsin, o kadar emek zaman boşa gitmiş.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Sorun ne biliyor musun kardeşim? Sorun okumamak.

Katıldığın kampanyaların hepsinde olmasa bile bir çoğunda tokenların şu tarihten sonra dağıtımı başlayacaktır diye yazar. Bu yazmıyorsa o airdropla çok uğraşma zaten.

Ayrıca sadece Telegram botu ile yapılan airdropların scam olma ihtimali yüksek. İlgili projenin twitter sayfasından falan doğrulama yapmadan katılmamanı tavsiye ederim.
member
Activity: 378
Merit: 11
Airdroplarda bounty gibi geç gelirler veya hiç gelmezler, ben bunu gördüm daha önce  bir kaç tanesine öyle katıldım ama gelen giden birşey olmadı, birde farklı mail ve şifre kullanın ben airdropların aynı şifre kullanınca forum hesabınızı çalmaya yeltenebileceklerine inanıyorum
newbie
Activity: 11
airdrop yerine bountyleri araştır. bountylerden ciddi paralar kazanan insanlar var.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Acelen ne kardeşim adamlar onları bir kontrol edip dağıtım zamanı dağıtacaklar. Ama fazla ümitlenmeyin gelselerde 40 da sıfır bile çekebilirsiniz.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Sanırım 50 ile 100 arasında Airdrop e katıldım bunların bircoğundan birşeyler geldi ancak bunların 3 yada 5 tanesi işe yarar onun haricindekileri atsan atılmaz satsan satılmaz geldiler yer işgal ediyorlar. Hele bir tanesinden 5 trilyon tane geldi allah voleyi vurduk dedim halen duruyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Hep yalan dolan olanda var , Sonradan gönderen de var, gönderdiğinin senin görmediğinde var. Ama zaten çok büyük bir bölümü çöp elinden bile çıkartamayacağın kadar küçük bakiyeler gönderiyorlar.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Aylar sonra gelen de olmuştu 1-2 hafta sonra gelen de. Fakat hiç 1-2 günde gelene denk gelmedim. Ben de son 1 ay içinde rahat 30-40 farklı airdrop'a katılmışımdır fakat 3-4 tanesi anca geldi. O yüzden çok takılmamak lazım kayıt ol geç ve unut Smiley
member
Activity: 207
Merit: 10
La bismillah boyaci küpümu bu sokup cikartinca olsun. Bekle biraz. İco bitsin gelecek olan gelir. Ayrıca her doldurdugun gelecek diye bir kural yok.
Ahahahahahahhaa  Grin Grin hocam güldürdün beni.Tamamen dogru dıyorsun arkadaş herhalde acemi yeni başladıgı bu airdrop hallerine vermelisin.Dostum sana bir tavsiye vereyim 100 forum doldur ıstersen bir günde istersen 200 tane doldur beklemen lazım hemen yollamıyorlar.
newbie
Activity: 37
önce ico nedir öğrenmen gerekir. adamlar para toplamak için kampanya yapıyor.

para toplamak için reklam olsun tanıtım olsun diyede token dağıtıyorlar.

airdroplar, coin daha piyasaya çıkmadan 2-3 ay önce yapılır. token çıktığında da sana gönderir.

airdrop ve bountylerden ciddi paralar kazmak hala mümkün.

---

birde binance'den katıldığın için tüm yaptıkların boşa gitti.

myetherwallet isimli siteden cüzdan açman gerekir. buradan cüzdan açarsan sana depozit adresinle beraber private key verecek. bu private keyi hiçbir yere girme sakın. sadece kampanylara depozit adresinle katılacaksın.

---

myetherwallet kullanımı fln yazarsan google'a yada youtube detaylı bilgiler çıkar.

hadi ya binance olmuyor mu Sad boşa gitti hepsi Sad
member
Activity: 566
Merit: 29
Çoğu scamdir projelerin, çoğunun dağıtımı 1 ay civarı olur bazılarının 1 hafta, bazıları borsaya giremez para etmez, bazıları hesapta eth tutmanı ister yoksa göndermez, yani beklemen gerekiyor bu olay tamamen sabır işi.
member
Activity: 714
Merit: 82
önce ico nedir öğrenmen gerekir. adamlar para toplamak için kampanya yapıyor.

para toplamak için reklam olsun tanıtım olsun diyede token dağıtıyorlar.

airdroplar, coin daha piyasaya çıkmadan 2-3 ay önce yapılır. token çıktığında da sana gönderir.

airdrop ve bountylerden ciddi paralar kazmak hala mümkün.

---

birde binance'den katıldığın için tüm yaptıkların boşa gitti.

myetherwallet isimli siteden cüzdan açman gerekir. buradan cüzdan açarsan sana depozit adresinle beraber private key verecek. bu private keyi hiçbir yere girme sakın. sadece kampanylara depozit adresinle katılacaksın.

---

myetherwallet kullanımı fln yazarsan google'a yada youtube detaylı bilgiler çıkar.

newbie
Belli olmuyor nezaman yollayacakları ama yinede ethereum adresi dediğin borsa adresin değildir umarım

binance etrehurum adresim? yazmasa mıydım? bi sorun olur mu
newbie
Activity: 27
Belli olmuyor nezaman yollayacakları ama yinede ethereum adresi dediğin borsa adresin değildir umarım
newbie
2-3 ay sonra gelmeye başlıyor.
bu tempoda sıkılmadan devam edersen 2-3 ay sonra token yağmuru başlar.

niye okadar geç yolluyorlar ki? sende mi katıldın bir yığın kampanyaya?
member
Activity: 714
Merit: 82
2-3 ay sonra gelmeye başlıyor.
bu tempoda sıkılmadan devam edersen 2-3 ay sonra token yağmuru başlar.

full member
Activity: 602
Merit: 118
La bismillah boyaci küpümu bu sokup cikartinca olsun. Bekle biraz. İco bitsin gelecek olan gelir. Ayrıca her doldurdugun gelecek diye bir kural yok.
newbie
dün bir yığın airdrop kampanyasına katıldım.
telegramda takip et, maili onayla, sorularu cevapla 100 token kazan falan gibi en az 40 tane kampanyaya katıldım.
her biri etherum adresimi istedi yazdım,  daha 0,1 token bile gelmedi. etherum bakiyem sıfır.
niye gelmiyor sizce? yoksa biraz daha beklemeli miyim? kaç günde geliyor?
yoksa bunlar hep yalan dolan mı
Pages:
Jump to: