Pages:
Author

Topic: 🚀 Ajanwalker 'ın Sepeti 🚀 - page 2. (Read 716 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 17, 2023, 04:44:41 AM
Yeni listeleme aldığım proje Aleph.im ( ALEPH) epey bir özelliği var ve farklı ağlarda oluşu 10 parmağında 10 marifet var.
Benim uzun süredir takibimde olan bir token ve şuan yeniden alma sebebim data özelliğinin oluşu. Data ile ilgili olan projeler boğa da iş yapacak gibi duruyor.
Alış fiyatım 0.12$
Bakalım buradan kaç x yapacak.

Brc20 olarak CHAX çok iyi gitti şuan biraz geri gelmiş olsa bile ben yarısını 0.5$ kalan diğer yarısını da 1 dolar da satma hedefi koydum kendime.
Herkese bol bereketli kazançlar dilerim. Elinizde olanlar en az x1000 yapar inşallah
sr. member
December 13, 2023, 03:02:13 AM
CHAX müthiş gidiyor, UNISAT'ta biraz ucuza 3-4000 USD'lık satışlar koydular anında süpürüldü,

Bitmart'ta çekim çok pahalı diye ucuz kaldı kaçırmak istemeyenler oradan değerlendirebilir biraz risk alarak, mcap çok düşük,

erken bir keşif daha @ajanwalker'dan tebrik ediyorum.

Chax yeniden harekete başladı bir iki gündür yukarı yönlü hareket ediyor. ( Btc rahat durursa Ath kırarak gidecek gibi)
Stamp Tier1 borsalara girmeden epey bir değer kazandı. An itibariyle 177 satoshi oldu. Olurda src20 lere hype gelirse rahatlıkla 1$ olacaktır.
Src20 olarak ikinnci token stamp ama Kevin'ı epey bir katladı fiyat olarak.
Yalnız şimdiye kadar görmediğim fee ücretleri görüyorum. Eğer marketten alım yapmak isterseniz bazen 50$'a kadar fee çıkıyor. Bu çok değil mi? Yoksa bana mı çok geliyor?
sr. member
December 08, 2023, 07:29:18 AM

Bu sepetimin yıldızı açık ara şuan için BONK oldu ama ben işsizlik maaşı ile almıştım. X3.5 gibi yapınca sattım. Şuan için x11 yaptı ve hâlâ da gidiyor.
İçimden yeni shiba olur mu diye geçmiyor değil.

XNA iyi gitti ve hala yolu var gidecek.

HDN ve QUBIC yeni patlamayı yapacak iki aday tokenin. Bu post kanıt olarak kalsın.

Btc bozmasın yeter.
SRC20 olarak STAMP'ı eklemiştim buraya yazmamıştım. Src20'lerim yıldızı STAMP olmaya aday
Ytd

BONK'u kesinlikle ihmal etmemek lazım, belli bir popülerliğe ulaşan zincirin mutlaka kendine has bir meme token'ı oluyor, Solana için 1 numara BONK, (Ethereum'da SHIB gibi), Solana'ya likidite aktıkça BONK da değer kazanmaya devam edebilir,

STAMP şimdiden 30 milyon+ MCAP pek mütevazi değil ama bir ekosistem tutarsa, oranın lider token'ı hype'tan maximum faydalanıyor o yüzden SRC20 tercihiniz ise STAMP 1 numara ben de radarıma aldım biraz inerse değerlendireceğim.

Bonk kesinlikle yeni shiba olacak gibi rekor üstüne rekor kırıyor. Dur durak bilmeden yükseliyor..beni çok büyük pişman edecek. Eğer hocam  src20 hype olursa stamp tanesi 1 dolar ile olur.
Teknik boyutunu tam bilmiyorum ama src20 'nin Brc20 den daha sağlam olduğu söyleniyor..eğer o yazıyı bulabilirsem burada paylaşırım. 

Öneriler harika olmuş hocam, bugün cmc’de bonk’un ilk 100 e girdiğini görünce daha önce okuduğum bu yazı geldi aklıma, iyi tahminler olmuş, böyle tahminler devam ederse bu boğada bir lambo alırsınız hocam herhalde Smiley bol kazançlar,

Hocam tepki çekerim diye çok çekindim başlığı açmakta hatta önce yazdım ( telefonla herzaman ki gibi😂) sonra sildim.
Sonra yine yazdım ve açtım başlığı.
Bonk konusunda şuan elimde yok. O zaman bana gelen 1278 TL işsizlik maaşı ile almıştım bunu X5 yapsam yeter dedim. Aslında ben hiç dokunmayacaktim ama bir gün bir arkadaşım bana günlükte aşağıya kırmış geri salar dedi ilk defa onu dinledim. ( Keşke dinlemeseydim😔) x15 civarı yaptı şuan için ama benim elimde hiç yok.
Benim asıl büyük beklentim olanlar
HDN, CAW, STAMP belki aklına yatan olursa  diye paylaşım yaptım.
Yine de ytd diyeyim.
Not: Hocam lambo hedefim yok. ( Bende lambo ya binecek göt yok😂)
Honda CRv 2017 model ve üstü ya da MG olabilir.
Tabi önce aktif gelir getirecek şeylere yatırım yapacağım
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
December 08, 2023, 07:22:53 AM

Bu sepetimin yıldızı açık ara şuan için BONK oldu ama ben işsizlik maaşı ile almıştım. X3.5 gibi yapınca sattım. Şuan için x11 yaptı ve hâlâ da gidiyor.

HDN ve QUBIC yeni patlamayı yapacak iki aday tokenin. Bu post kanıt olarak kalsın.

Btc bozmasın yeter.
SRC20 olarak STAMP'ı eklemiştim buraya yazmamıştım. Src20'lerim yıldızı STAMP olmaya aday
Ytd

BONK'u kesinlikle ihmal etmemek lazım, belli bir popülerliğe ulaşan zincirin mutlaka kendine has bir meme token'ı oluyor, Solana için 1 numara BONK, (Ethereum'da SHIB gibi), Solana'ya likidite aktıkça BONK da değer kazanmaya devam edebilir,

STAMP şimdiden 30 milyon+ MCAP pek mütevazi değil ama bir ekosistem tutarsa, oranın lider token'ı hype'tan maximum faydalanıyor o yüzden SRC20 tercihiniz ise STAMP 1 numara ben de radarıma aldım biraz inerse değerlendireceğim.

Bonk kesinlikle yeni shiba olacak gibi rekor üstüne rekor kırıyor. Dur durak bilmeden yükseliyor..beni çok büyük pişman edecek. Eğer hocam  src20 hype olursa stamp tanesi 1 dolar ile olur.
Teknik boyutunu tam bilmiyorum ama src20 'nin Brc20 den daha sağlam olduğu söyleniyor..eğer o yazıyı bulabilirsem burada paylaşırım. 

Öneriler harika olmuş hocam, bugün cmc’de bonk’un ilk 100 e girdiğini görünce daha önce okuduğum bu yazı geldi aklıma, iyi tahminler olmuş, böyle tahminler devam ederse bu boğada bir lambo alırsınız hocam herhalde Smiley bol kazançlar,
sr. member
December 08, 2023, 06:42:23 AM

Btc bozmasın yeter.
Ytd

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
December 07, 2023, 08:59:18 AM

Btc bozmasın yeter.
Ytd

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
December 07, 2023, 07:06:33 AM
stamp almayı istiyorum ama düşük rakamda listeleyen yokki millet hep 3000-5000 usdlik listeliyor alamıyoruz. Stamp'ı ilk gördüğümde bu ne lan demiştim Cheesy keşke az ilgilenseydim.
sr. member
December 07, 2023, 06:33:23 AM
Layer1:  KASPA (ghostdag) Ltc ile kıyas edilen bir coin. Miningi var.
Rwa:   NXRA ( Beklenen boğa da trend olmaya aday RWA projeleri) ben de NX'yı seçtim. Dolaşımı toplam miktarı vs hoşuma gitti. Daha önce hiç boğa yaşamamış olması beni cezbetti. Bir çok kişi Rio diyor ama  ben nxra tercih ettim.

AI: Fet ve Agix ön planda ama ben PAAL ve CHIRPLEY yatırımı yaptım. ( Bugün de @Vispilo hocamın verdiği bilgi üzerine bir miktar CX  aldım)

DEFI: LQTY ve HDN benim favorim. ( HDN'den ciddi beklentim var) ayrıca Layer 3 olduklarını iddia ediyor HDN ekibi

MEME: Bu konuda uzun süredir elimde CAW var ( zamanında @gospodin başlık açmıştı gizemli bir meme)
Ayrıca BONK beğendiğim ve yatırım yaptığım token.

Son olarak QUBIC aldım.

Launchpad: Trust Fi

Btc bozmasın yeter.
Ytd
sr. member
December 05, 2023, 04:13:01 PM
STAMP'I nereden aldınız? src20ler ile hiç ilgilenemedimde.

Hocam opentamp.io dan aldım btc cüzdan bağlıyoruz. Ben marketten aldım yaklaşık 1.5 ay önce şuan için X3 vaziyette.
Leatherhiro cüzdanı bağlıyoruz openstampa marketten alım yapıyoruz.. BRC 20 olarak orpo almışım bir de çok az bxdx almışım. Bakalım bu STAMP ne zaman esecek.
@vispilio hocam teşekkür ederim.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
December 05, 2023, 03:22:06 PM
CHAX müthiş gidiyor, UNISAT'ta biraz ucuza 3-4000 USD'lık satışlar koydular anında süpürüldü,

Bitmart'ta çekim çok pahalı diye ucuz kaldı kaçırmak istemeyenler oradan değerlendirebilir biraz risk alarak, mcap çok düşük,

erken bir keşif daha @ajanwalker'dan tebrik ediyorum.
legendary
December 05, 2023, 03:08:52 PM
STAMP'I nereden aldınız? src20ler ile hiç ilgilenemedimde.
sr. member
December 05, 2023, 10:17:26 AM
Abel Mexc borsasına girince gider diye düşünüp xt borsasından alım yapmıştım. ( Kendi bütçeme göre iyi. İr miktar gömdüm. Şuan için bana girdi) hani giren şemsiye açılmaz derler ya bende açmadım 😂
Yeni eklediklerimdem CHAX var hem Brc20 hem de rwa olarak geçiyor.
Ayrıca daha önceden yazmayı unutmuşum. Sıra gelir mi bilmiyorum ama src20 olarak STAMP aldım.
sr. member
November 28, 2023, 01:57:48 PM
Sepetime abelian (Abel ) ekledim. Geçen hafta dikkatimi çekmişti ama işlem gören borsayı bulamadım. Bu sabah Twitter'da cihan0x paylaşım yapmış ve bende bir miktar yatırım yaptım.
Detaylı bakmak isteyenler için linki bırakıyorum. Bütün yazıyı kopyalayıp buraya getirmek istemedim.
https://x.com/cihan0xeth/status/1729233510827737324?s=20

Ytd diyeyim yine de ne olur ne olmaz. Xt borsasında şuan için işlem var mxc ye girecek galiba

Okumak incelemek isteyenler için tokenomics bilgileri
https://t.co/M3FCDRM50I
sr. member
November 28, 2023, 04:19:55 AM
Hocam kar almayı bilmek gerekiyor ölümüne hodl kardan çok zarar getirebiliyor bu yıl ilk amacım yatirdigin parayı çıkartmak eşime hesap açtım aldığım karı onun cüzdana yolluyorum bende durursa satarım ederim gözümden uzak dursun

Hocam benim taktiği uyguluyorsun.
Bende ulaşamayacağım ne olmuş ne olmuş diye bakmayacagim şekilde eşime cüzdan açtım ona atıyorum. Yoksa erkenden gidiyor.
Benim ki ölümüne hodl değil hocam belirli bir hedefim var koyduğum miktar az olduğu için hedefe yetmiyor.
Mesela şuan xna x10 gitti ama benim hedefe x100 şaka gitmesi lazım. Piyasalar bozmaz ise gider. X10 daha gittiği zaman bir miktar satacağım.
Şuan için hodl
legendary
November 27, 2023, 05:20:43 PM
Hocam kar almayı bilmek gerekiyor ölümüne hodl kardan çok zarar getirebiliyor bu yıl ilk amacım yatirdigin parayı çıkartmak eşime hesap açtım aldığım karı onun cüzdana yolluyorum bende durursa satarım ederim gözümden uzak dursun
sr. member
November 26, 2023, 02:37:29 AM
XNA: MEXC listelemesi sonrası yine iyi gitti. Ben hala çok erken olduğunu düşünüyorum. Benim satış yerim ( inşallah olur) 0,69 $ şuan için yaklaşık x100 var aşağı yukarı
@vispilio sayesinde bugün DETF ekledim.
Bir de az XPB( powbloks) aldım.

Hocam ne olduysa bugün xpb iyi çakıldı. Dün xeggex borsasında benimde dikkatimi çekmişti. Alıp almamak konusunda tereddüt ettim bugün alırım dedim ama çok çakıldi beni endişeye sevk etti.
Satox da iyi gitti ama bugün o da stabil hal aldı. Xpb ne yapacak bende takip edeceğim

Hocam XPB' den şuan için bana girdi ama riskli olduğu için (tokenlerde riskli olmayan yoktur btc haricî ama)
Xpb den şuan celal Birsen şemsiyesi girdi bana çok şükür pazarcı şemsiyesi olacak kadar almamıştım 😂
Qubic var uzun vade iş yapacak diye düşündüğüm ama safetrade ne skim bir borsa ise kaldıramadı yoğunluğu umarım kaçıp gitmezler.
Benim gözüm şuan için iyi giden XNA da benim hedefe kaldı x100. Bakalım sabretmeye devam
full member
Activity: 537
Merit: 124
November 25, 2023, 01:25:15 PM
XNA: MEXC listelemesi sonrası yine iyi gitti. Ben hala çok erken olduğunu düşünüyorum. Benim satış yerim ( inşallah olur) 0,69 $ şuan için yaklaşık x100 var aşağı yukarı
@vispilio sayesinde bugün DETF ekledim.
Bir de az XPB( powbloks) aldım.

Hocam ne olduysa bugün xpb iyi çakıldı. Dün xeggex borsasında benimde dikkatimi çekmişti. Alıp almamak konusunda tereddüt ettim bugün alırım dedim ama çok çakıldi beni endişeye sevk etti.
Satox da iyi gitti ama bugün o da stabil hal aldı. Xpb ne yapacak bende takip edeceğim
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 25, 2023, 09:10:50 AM
Gospodin hocam siz neden alamadınız boğa öncesi neden para kalmadı özel değilse yani başka projeleri mi aldınız yoksa genel bir sorun mu

fakirlik, başka bir açıklaması yok maalesef:))

geçen boğanın sonunda biraz malda yakalandım ve maliyetim yüksek olduğu için onları düşürmeye çalıştım. itlerin maliyeti de o kadar yüksekti ki düşürene kadar para sıfırlandı resmen. yoksa hem uzun dönemli sepet yapıp hem de 3-5 shit kovalardım ama şu an 10 dolarım var sadece. ha, bu 10 dolar da hep sabit Grin
newbie
Activity: 62
Merit: 0
November 25, 2023, 07:37:06 AM
MEME: Bu konuda uzun süredir elimde CAW var ( zamanında @gospodin başlık açmıştı gizemli bir meme)

sattım hocam ben bunu, koy götüne gitsin ne olacağı belli değil.

Layer1:  KASPA (ghostdag) Ltc ile kıyas edilen bir coin. Miningi var.

0,025 gibi civarlardan dikkatimi çekmişti ama litecoin gibi bir cacığı olmayan coin olduğu için bulaşmadım. bir de bizim arkadaşlardan bakıp yorumlamalarını istemiştim. ibiş herifler ses vermediği için bıraktım ama hep arkasından baktım durdum. şu saatten sonra da bulaşmam.
diğer yazdıklarına da tek tek bakacağım. gerçi ben de para kalmadı ki boğa öncesi en kötü durum bu. geçen boğada durumum böyle değildi lanet olsun.

Kaspayı bende kaçırdım burda bahsi geçen çoğu proje takibimdeydi ayının üzerimde bıraktığı kötü davranışlar yüzünden hemen hemen çoğu gem projeyi alamadım (ölücülükten;daha da düşer) dediğim projelerin çoğu bu hafta 4x-5x gitti şmdi hepsi için alış kovalıyorum GFI mesela baktığımda 0.4lerdeydi şimdi 1.5.

Varsa güzel projeler sepet yapabiliriz.

Gospodin hocam siz neden alamadınız boğa öncesi neden para kalmadı özel değilse yani başka projeleri mi aldınız yoksa genel bir sorun mu
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 25, 2023, 03:06:43 AM

sattım hocam ben bunu, koy götüne gitsin ne olacağı belli değil.

Layer1:  KASPA (ghostdag) Ltc ile kıyas edilen bir coin. Miningi var.

0,025 gibi civarlardan dikkatimi çekmişti ama litecoin gibi bir cacığı olmayan coin olduğu için bulaşmadım. bir de bizim arkadaşlardan bakıp yorumlamalarını istemiştim. ibiş herifler ses vermediği için bıraktım ama hep arkasından baktım durdum. şu saatten sonra da bulaşmam.
diğer yazdıklarına da tek tek bakacağım. gerçi ben de para kalmadı ki boğa öncesi en kötü durum bu. geçen boğada durumum böyle değildi lanet olsun.
Pages:
Jump to: