Pages:
Author

Topic: 🚀 Ajanwalker 'ın Sepeti 🚀 - page 3. (Read 716 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 24, 2023, 03:23:49 PM
XNA: MEXC listelemesi sonrası yine iyi gitti. Ben hala çok erken olduğunu düşünüyorum. Benim satış yerim ( inşallah olur) 0,69 $ şuan için yaklaşık x100 var aşağı yukarı
@vispilio sayesinde bugün DETF ekledim.
Bir de az XPB( powbloks) aldım.

XNA'i çok iyi yakalamışsın, söylediğin andan itibaren takibimdeydi çıkış yapabileceği çok belliydi, en net tradelerden biri diyebilirim,

fakat en çok Safe Trade'den aldım, çekimler kapalı hayatımda gördüğüm en berbat borsalardan, elimizde patlayabilir...

Hocam açılır borsa büyük ihtimalle. Çekimleri de açık ama limit var galiba.
Mesela QUBIC için 500 milyon limiti varmış.. Twitter'da öyle okudum. Özellikle QUBIC için aşırı yüklenme oldu ve borsa server'lerı dayanamadı.  Borsa epey server yükseltmesi yaptı.
Ben QUBIC'leri safetrade de tutuyorum.
Yeni Gem olarak XPB'yi aldım bakalım nasıl bir hareket yapacak. Ytd diyeyim yine de...
Herkese bol bereketli kazançlar dilerim.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
November 24, 2023, 02:03:02 PM
XNA: MEXC listelemesi sonrası yine iyi gitti. Ben hala çok erken olduğunu düşünüyorum. Benim satış yerim ( inşallah olur) 0,69 $ şuan için yaklaşık x100 var aşağı yukarı

XNA'i çok iyi yakalamışsın, söylediğin andan itibaren takibimdeydi çıkış yapabileceği çok belliydi, en net tradelerden biri diyebilirim,

fakat en çok Safe Trade'den aldım, çekimler kapalı hayatımda gördüğüm en berbat borsalardan, elimizde patlayabilir...
sr. member
November 24, 2023, 01:51:21 PM
sr. member
November 22, 2023, 04:24:44 AM
Rwa: Stbu epey hoşuma gitti olası bir boğa piyasasında çok iyi gidebilir diye düşünüyorum.

Hdn: geçen sefer başladığı harekette ATH yaptı. Yatırımımın en büyük payı ona ait. Kısa sürede 1 dolar olacağına inanıyorum.

Meme: Caw, hep var ve ciddi sürpriz bekliyorum.
Bir de ona ek Ladyies ekledim. Malum olası bir boğa olursa Elon abimizin Lady demesine bakar. Daha önce dediğinde x100 yaptı. Sürpriz yapabilecek bir meme

Layer1: kaspa, belki de bu boğaya damga vuracak. Çünkü ayıya damgasını vurdu zaten.

Qubic: benim sürpriz atım olmaya aday. ( Şuan için sütçü beygiri gibi olsada)

Yapay zeka: CGPT ye de kendi çapımda iyi yatırım yaptım. Çok rahatlıkla 1-2$ olacağına inanıyorum.

XNA: büyük borsalara girdiği zaman uçabilir.

XPE: xeggex borsa tokeni. ( Xpe tutanlara birşeyler veriyor herhalde. Ufak tefek birşeyler görünüyor o bakımdan)

Edit: Değerli forumdaslarim, şunu da belirteyim ben icerik üreten birisi pek değilim. Sepeti 6 yıllık kripto tecrübem ,Twitter'da bulunan ( reklam ref almadan twit paylaşan kişiler) ve burada bulunan arkadaşlardan fikir alarak cmc ve geckoda kendi çapımda belirlediğim kriterlere göre hazırladım. Shilleme yapmıyorum. Neticede bir sürü coin token var belki burada olan arkadaşların dikkatini çekmemiştir diye başlık açtım saygılarımla
sr. member
November 08, 2023, 06:49:10 AM
Layer1:  KASPA (ghostdag) Ltc ile kıyas edilen bir coin. Miningi var.
Rwa:   NXRA ( Beklenen boğa da trend olmaya aday RWA projeleri) ben de NXRA'yı seçtim. Dolaşımı toplam miktarı vs hoşuma gitti. Daha önce hiç boğa yaşamamış olması beni cezbetti. Bir çok kişi Rio diyor ama  ben nxra tercih ettim.

AI: Fet ve Agix ön planda ama ben PAAL ve CHIRPLEY yatırımı yaptım. ( Bugün de @Vispilo hocamın verdiği bilgi üzerine bir miktar CX  aldım)

DEFI: LQTY ve HDN benim favorim. ( HDN'den ciddi beklentim var) ayrıca Layer 3 olduklarını iddia ediyor HDN ekibi

MEME: Bu konuda uzun süredir elimde CAW var ( zamanında @gospodin başlık açmıştı gizemli bir meme)
Ayrıca BONK beğendiğim ve yatırım yaptığım token.

Son olarak QUBIC aldım.

Launchpad: Trust Fi
Pages:
Jump to: