Pages:
Author

Topic: Akademisyenlerin açıklamaları ve ardından gelen göz altılar için yorumlarınız? - page 2. (Read 2307 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Sadece bir ilçeye dağdan 100 kadar teröristin ağır mühimmatlarla girdiği yere bu devlet temizlik yaptığı için birileri katliam diyorsa
varsın pkk lafı geçmesin diyenlerin amacı bellidir gereği yapılmalıdır.
Uluslararası hukuk anlaşmalarınızı barışınızı yesinler sizin daha geçen gün masum bebekler çocuklar havaya uçuruldu.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Follow me to the Profitland.
Ülkedeki cehalet foruma yansıyor.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Benim için terör örgütü propagandası, teröristler için ifade özgürlüğü.

Terörü nasıl tanımladığınıza bağlı. Herkes ideolojisine göre terörü farklı tanımlıyor. Benim için terörün kaynağı devletlerdir. Devletlerin çıkar çatışması olmasa dünyada bu kadar savaş olmazdı. Putlaştırılmış devlet olgusuna karşı çıkmadığınız sürece sizin yaptığınız da bizim gözümüzde terördür.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Benim için terör örgütü propagandası, teröristler için ifade özgürlüğü.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ülke gün geçmiyor ki yeni bir gündemle çalkalanmasın. Akademisyen ve " Aydın" olarak nitelendirilen bir grup üniversite hocasının bir açıklama metni hazırlayarak , içinde Pkk nın geçmediği direk Devleti suçlayan yazılı metnin sonuna imza atmalarıyla başlayan tartışmalar zinciri bugun göz altılarla farklı boyut kazandı. Bazılarına göre düşünce özgürlüğü bazılarına göre ise terör örgütü propagandası. Size göre nedir durum? Sizin yaklaşımınız nedir?
Pages:
Jump to: