Pages:
Author

Topic: Al-Sat'a yeni başlayacak arkadaşlarım için - page 3. (Read 557 times)

jr. member
Activity: 224
Merit: 2
bencede bu bilgiler bizlere ışık tutucu olmuş durumda teşekkürler dostum benim fikrime göre hiç al sat yapmasınlar hemen
full member
Activity: 420
Merit: 100
Al-sat hem psikoloji hemde çok takip gerektiriyor ekraqn başına kilitlenmenşz lazım günlük trade yapmak istiyorsanız eğer.ilk zamanlar al-satla kazanıp kazanıp geri verdiğim için artık daha çok bekleme modunda takılıyorum.ben halimden memnunum ama illaki al-satla kazanan arkadaşlar vardır onlara helal olsun diyorum sadece.dışarıdan bakınca kolay görünür ama aslında öyle değil işte
newbie
Activity: 112
Merit: 0
al sat a başlamayın ! neden mi ? biraz daha yükselsin diye beklerken sizde kalabilir... 1 ayda kazandıgınızı 1 gunde verirsiniz sonra çektiğiniz çileye değmez gece uykularınıza girer.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
al-satlarda kullanılan site yani borsa çok önemlidir.

yobitte ilk işlemlerime başladım. pek bilgim yoktu gün için yüzde bin artış gösteren tokenlar vardı. alıyorsun, kazanıyorsun derken bir satış oluyor sonra bekle dur. o yüzden kullanılan borsalara dikkat etmek gerekiyor. yobitte dikkat edin.

önceden yazılmıştır ama ani düşüşlere karşı, satış limitlerinizi koymanız gerekiyor. yoksa arkasında baka kalınıyor.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Çok acemice hamleler yapılmadığı sürece alım satım işlemlerinde kâr veya zarar durumunun şansa bağlı olduğunu düşünüyorum balina hareketleri buna bağlı değil tabiki, adamlar tek hareketle istediği kıvama getirebiliyor piyasayı.
member
Activity: 252
Merit: 10
al sat işine girecek arkadaşlar iyi analizler yapmalıdırlar ve gece uykusunu unutmalırılar  cin ve abd yi sürekli takıp etme
lidirler  başka türlü kar elde edemezsiniz.
member
Activity: 476
Merit: 75
Al sat için farklı borsalarıda iyi takip etmek lazım bir taraftanda market hacmi devamlı kontrol altında olmalı. Heleki farklı borsalara giriş yapacak projeleri önceden koklamak lazım.
sr. member
Activity: 266
Merit: 251
Bana göre al-sata başlayacak arkadaşın yapması gereken ilk şey bir başkasından tavsiye almamak ve başkasının sözüne göre hareket etmemek olmalı. Ben al-satçı olsam coinmarketcal.com daki projelere göre hareket ederdim oradaki yol haritasına göre erkenden hamle yaparsanız garanti %20 kâr bırakıyor.
member
Activity: 448
Merit: 17
al sat şuan için zarar diye düşünüyorum ilerisi için al sat yapılabilir ama şuan tavsiye etmem ben
full member
Activity: 602
Küçük miktarlarla borsalar nasıl çalışır iyi öğrenmek lazım. Fee ücretlerini-STOP LOSS olayınıda öğrenmek lazım. Stop lossun handikaplarıda var onuda iyi öğrenmek lazım.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Kredi ile bu piyasaya girilmez burası kesin. Onun dışın da uzun vade tutacağınız coinleri ince eleyip sık dokumak lazım. Ben genel de şu noktalara bakmaya çalışıyorum.
 - Ucuzdan aldığınızda zarar etme riskiniz çok daha düşük olur.
 - Pump yemiş coinden uzak durmak en doğrusu. Dump yemiş coinleri bulmak ve uzun süreli tutulacak ise bunları almak daha doğru olur
 - Coin'in Twitter, Facebook ve Telegram gibi sosyal mecralar da kaç kişi takip ediyor. en önemli bunlar güveniyor mu yoksa sövüyor mu.
 - En son güncellemesini ne zaman yapmış. Adamlar ne kadar aktifler. Yaptık bittimi yoksa sürekli güncelleme yapıyorlar mı.
 - Projeleri nedir. Uzun vade de bunun hayata geçme olasılığı var mı. Yoksa sadece kağıt üstünde kalacak bir proje mi
 - Ekiplerin de olanların bilgi ve tecrübeleri var mı.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Al sata bulaşmayın alın 3 ay bekletin seçtiğiniz coini. Özellikle pump yemiş coinlerden uzak durun . O coin kesin düşüş yaşayacaktır.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Al sat yaparken en önemli olan şey sabır etmektir. Acele etmeyeceksiniz. Mesela bir alt coin aldınız düşüşte satmayin yeter. Panik satis yani. Al satla güzel kar ediliyor ama kaybetmekte var sonuçta.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Al sat yapacak arkadaşlar önce coin seçmeli bence ben eskiden bu işlerle uğraşırken grafikleri dalgalı olan coinlerde yapardım. fakat al-sat insanı çok yoruyor. ben önermiyorum açıkcası
member
Activity: 168
bence büyük paralar kaybederek başlasınalar bence Smiley bu işin kazanması olduğu kadar kaybetmesi de var ilerleyen zaman da her şeyin farkına varırlar çok iyi bir yazı olmuş bir solukta okudum
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
bu zalım altcoinlerde dip yoktur belki dogecoini dip kabul edebiliriz. ikincisi: özellikle bittrex'te herkes düşerken yükselen adı sanı duyulmadık altcoin gördünüz mü uzak durun, muhtemelen delist etmeden önce kaldırıp ele vermeyi planlıyorlardır.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Al sat a yeni başlayacak arkadaşlara bir tavsiyede ben vereyim. Twitter daki fenomen hesaplara biraz dikkat edin hepsi için değil bu sözlerim ancak pump sonrası elinizde patlamasın tokenler.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Al - sat her zaman tehlikelidir, eğer tüm zamanlı olarak coin borsasaı ile ilgilenmiyorsanız taviye etmediğim bir olaydır.. Ama yine de bu işe girmek isteyenler için ayrıntılı bir yazı olmuş tebrik ederim sizi elinize sağlık.. Bunun haricinde yarım zamnalı olarka kar edeyim mantığında iseniz hiç bulaşmayın arkadaşlar bırakın hodl yeterince size kar getirecektir.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Al-Sat'a yeni başlayacak arkadaşlara en net tavsiyem; girmeyin bu işe. Trade gerçekten zordur. Hatta baya sağlam psikoloji ister. İyi bir projeye yatırım yapıp orta ve uzun vade beklemek daha sağlıklı bir yatırım geliyor bana.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Hocam valla ilk satırı okudum gerisini okumadım arkadşaında dediği gibi paragraf paragraf ayırıp yazsaydın daha güzel bir okuma olabilirdi muhtemelen güzel bilgiler paylaşmışsındır diye düşünüyorum editleyip ayırırsan paragrafları daha akıcı bir şekilde ve insanlar karıştırmadan okuyacaktır.

Hahahha dostum bende ayni seyleri yazacaktim sen benden daha once davrandin. Ilkokulda lise de falan bize neden zamir zarf paragraf bilgisi ogretiliyor nerde karsimiza cikicak diyorduk suan cikti karsimiza  Grin saka maka editle dostum paragraflari ayir daha okunakli olsun emegine saglik

Bu ikisi acıttı be Smiley Tamam arkadaşlar editledim konuyu. Alun size paragraf alın size satırbaşı Smiley)))
Pages:
Jump to: