Pages:
Author

Topic: Altcoinlerin çöküşü kalıcı mı ? - page 3. (Read 5981 times)

full member
Activity: 361
Merit: 101
August 14, 2017, 08:27:05 PM
Peki ben bilen arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. Waves ne NEO'ya bakıyorum ve WAVES 0.16$'dan 5$'a gelmiş. Öte taraftan NEO da böyle bir yükselişte. Esas sorun, BTC'nin de yükselmesi değil mi? Sonuçta bu altcoinler BTC'ye çevriliyor ve BTC birkaç kat artınca iş değişiyor. Öte taraftan, BTC yerinde saysaydı, bu altcoinler çok para kazandırmış olacaktı. Peki bu altcoinleri BTC'ye çevirmeden satmanın yolu yok mu?

wave platformda waves coın dahıl platformdakı her coını her coınle trade edebılırsın. örneğin waves/usd- waves/ eur waves/ yuan ilerde daha cok fiat- ayrıca waves/mrt-waves/bilmemne ( platformda ne varsa artık sana kalmıs ) bu olay platformdaki tüm coınler ıcın gecerlı. usd/euro  bıle var Cheesy moskova borsası ıle anlasma yaptılar platform tam anlamı ıle calısmaya basladıgında waves/ apple hisse bile olacak Wink

edit= bak bu son yazdığım waves/apple hissesi tradesi herkesin gözünden kaçıyor Wink

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki WAVES aldık. Kar ettik ve USD veya EURO'ya çevirdik. Bunu hesabımıza nasıl alacağız? Türkiye hesapları destekleniyor mu?
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
August 14, 2017, 08:19:09 PM
Altcoinlerin çöküşü yoktur çöpcoinlerin çöküşü olur. Sağlam olanlar düşse de toparlar önemli olan sağlamları bulup onlara yatırım yapmak.
100lerce kez aynen hocam. Sonuna kadar katılıyorum. Hacmi 2b dolar olan bi coinin batmasına sebep olamaz BTCnin 200 dolar artması. Altçıyız altçı kalıcaz  Grin
hero member
Activity: 602
Merit: 500
August 14, 2017, 08:06:26 PM
Altcoinlerin çöküşü yoktur çöpcoinlerin çöküşü olur. Sağlam olanlar düşse de toparlar önemli olan sağlamları bulup onlara yatırım yapmak.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
August 14, 2017, 07:38:55 PM
Peki ben bilen arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. Waves ne NEO'ya bakıyorum ve WAVES 0.16$'dan 5$'a gelmiş. Öte taraftan NEO da böyle bir yükselişte. Esas sorun, BTC'nin de yükselmesi değil mi? Sonuçta bu altcoinler BTC'ye çevriliyor ve BTC birkaç kat artınca iş değişiyor. Öte taraftan, BTC yerinde saysaydı, bu altcoinler çok para kazandırmış olacaktı. Peki bu altcoinleri BTC'ye çevirmeden satmanın yolu yok mu?

wave platformda waves coın dahıl platformdakı her coını her coınle trade edebılırsın. örneğin waves/usd- waves/ eur waves/ yuan ilerde daha cok fiat- ayrıca waves/mrt-waves/bilmemne ( platformda ne varsa artık sana kalmıs ) bu olay platformdaki tüm coınler ıcın gecerlı. usd/euro  bıle var Cheesy moskova borsası ıle anlasma yaptılar platform tam anlamı ıle calısmaya basladıgında waves/ apple hisse bile olacak Wink

edit= bak bu son yazdığım waves/apple hissesi tradesi herkesin gözünden kaçıyor Wink
full member
Activity: 361
Merit: 101
August 14, 2017, 06:57:17 PM
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
August 14, 2017, 06:46:06 PM
Zamanında buradaki arkadaşlara o kadar anlattık, portföyünüzün en az %50'si bitcoin olsun vs dinletemedik. Uyardıkça eleştirildik. En sonunda ben ve benim gibiler vazgeçtiler.

İnsanlarda para hırsı, kazanma hırsı çok fazla olduğundan paralarını bitcoin olarak tutmak istemediler. O yüzden yapacak bir şey yok.

Altcoin piyasası bu saatten sonra ne kadar toparlar bilemiyorum. Bir sürü yeni proje çıkıyor ve bu projelerin var olan altcoinlerden pazar payı çalmaya devam edeceklerini düşünüyorum.
full member
Activity: 406
Merit: 121
August 14, 2017, 06:05:14 PM
Altcoinler çöküşü kalıcı olmaz bence acayip bir piyasa sonuçta sanal borsa altcoinler eskidikçe değeri artar diye düşünüyorum..
hero member
Activity: 644
Merit: 504
August 14, 2017, 05:49:55 PM
Bugün ki yaptığım bir yanlış alım satımla çok büyük bir zararla 6 aylık kar ettiğim miktarı yiyip bitirerek altcoinlerden de çıktım. Uzun bir süre uğrayacağımı sanmıyorum bu mecralara arkadaşlar. Hepinize bol kazançlar. Bitcoin takibimde olacak eğer yeniden 10 bin tl altına düşerse ufak ufak birikim alımlara başlayacağım. Sonraki dalganın 2020 de olacağını varsayıyorum. Kendimi artık konu dışı bölümüne atıyorum.

Ne almistiniz hocam ??

Syscoin durgunlugun da syscoinleri satip Bitcoin cash poloniex'te trenine yanlis yerden girdim. 0.3 seviyelerine kadar ciksada satmadim. Ardindan gelen dumptan sonra benim son kursunum bitmis oldu. Gun icinde yukselmesini bekledim lakin cokus daimi oldu bende pes edip ciktim.
member
Activity: 70
Merit: 10
August 14, 2017, 05:48:30 PM
Bitcoin yükseliyorken altcoinler yükselmiyorsa hatta hafif değer kaybı yaşıyorsa, bitcoin düşmeye başladığında altcoinler daha sert düşecek demektir. Bu nedenle bitcoinin dengeye oturması altcoinlerde yıkıcı bir etki yapabilir. Temkinli olmak lazım bu dönemde.
member
Activity: 112
August 14, 2017, 05:03:28 PM
Bugün ki yaptığım bir yanlış alım satımla çok büyük bir zararla 6 aylık kar ettiğim miktarı yiyip bitirerek altcoinlerden de çıktım. Uzun bir süre uğrayacağımı sanmıyorum bu mecralara arkadaşlar. Hepinize bol kazançlar. Bitcoin takibimde olacak eğer yeniden 10 bin tl altına düşerse ufak ufak birikim alımlara başlayacağım. Sonraki dalganın 2020 de olacağını varsayıyorum. Kendimi artık konu dışı bölümüne atıyorum.

Ne almistiniz hocam ??
full member
Activity: 154
Merit: 100
August 14, 2017, 05:00:56 PM
Btc margin sell yapıyorum suan 0 zarardayım illaki düşecek 4200$ altına sell yapıyorum düştüğü kadar benim karım. gün içinde 5-10 kere düşse güzel. Cheesy
full member
August 14, 2017, 04:51:42 PM
bende çok ağır triplerdeyim, nereden tutsak elimizde kalıyor, hele şu waves yok mu..
jr. member
Activity: 30
Merit: 4
August 14, 2017, 04:46:59 PM
hız treni (roller coaster) devam eder altcoinlerde...
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
August 14, 2017, 04:44:31 PM
Çok üzüldüm zarar etmenize. 6 aylık karın bir anda gitmesi ne demek. iyi olmamış. Bu kazancı sağlamak için bazen uyku dahi uyumadan günler geçiyor. yazık olmuş. Sağlık olsun diyelim size başka ne denir bilemedim.. Sad
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
August 14, 2017, 04:31:57 PM

Geçmiş olsun hocam sağlık olsun inşallah bir kapı kapanır başka bir kapı aralanır hayatta bol kazançlar ve sağlık dilerim. ben de terste kaldım redd çökerse yanına gelirim. murphy kanununa doğru adım adım bakalım!
hero member
Activity: 644
Merit: 504
August 14, 2017, 04:28:45 PM
member
Activity: 112
August 14, 2017, 04:10:01 PM
Bitcoin fiyatının stabilleşmeye başladığı zaman altcoinlerin hareketleneceğini düşünüyorum btc fiyatı 5k dolara yaklaşmışlar bu hacmin altcoinleri etkilememesi imkansız max 3 ay diyorum.

Birkaç haftaya ah vah dipten alaydik altları diye ağlarlar. 1 haftalik durulmaya bakar altlarin yükselmesi.
sr. member
Activity: 302
Merit: 250
August 14, 2017, 01:19:10 PM
Bitcoin fiyatının stabilleşmeye başladığı zaman altcoinlerin hareketleneceğini düşünüyorum btc fiyatı 5k dolara yaklaşmışlar bu hacmin altcoinleri etkilememesi imkansız max 3 ay diyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
August 14, 2017, 12:47:34 PM
Btc ve eth düşmesinde gerisi önemli değil zaten bu 2 coin kalacak diğerleri eriyip gidecek günden güne.
ikili opsiyon mu olacak yani sadece  Cheesy Buradaki düzenin tamamı btc odaklı bakma sen şimdi btc dominantı gene yüzde 50'yi geçmiş böyle salak saçma piyasa olmaz. BTC para birimi tl dolar gibi. Dünyadaki dolar miktarı ile dolar cinsinden yapılan yatırım ve değerlerin oranı yüzde 3-5'i geçmemeli yoksa piyasa diye birşey kalmaz herkes dolar biriktirir 100 doları kasada saklamak zorunda kalırsın. Dönem dönem dolar değerlenir bazen de ucuz hâle getirilir yoksa piyasa işlemez sap gibi durur ekonomi felç hâle gelir. Kimse birşey alıp satmaz fee borsa morsa kalmaz. Yani btc marketcap dominant oranı kessinlikle düşecektir aksi intihar olur.
full member
August 14, 2017, 12:39:38 PM
Btc ve eth düşmesinde gerisi önemli değil zaten bu 2 coin kalacak diğerleri eriyip gidecek günden güne.
Pages:
Jump to: