Pages:
Author

Topic: Altcoinlerin kabus günleri - page 3. (Read 3886 times)

member
Activity: 233
Merit: 10
October 11, 2017, 06:56:51 AM
bana bu 2014 teki buyuk silkeme gibi geliyor 2 3 sene surundu fiyatlar 2020 ye kadar surunurmu dersiniz
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
October 11, 2017, 05:07:23 AM
Bende aralık sonunda piyasa anca oturmuş olacak şu an alım yapılsada zarar etme ıhtımalı hala çok yuksek
en guzel pıyasanın yukselmeye başladıgı zamanı beklemek
full member
Activity: 1018
Merit: 146
October 11, 2017, 05:03:49 AM
3$ civarı waves 35$ ltc 20$ neo 220$eth 210$daha 185zcahs 0.35 wings ve oax 1.75$ bnt 1$ tkn alim firsati bekledigim limtler kısa sürede %50 kazanç üzerine hazırladığım listem.bak ali  neler olacak.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
October 11, 2017, 03:06:48 AM
Çoğu kişi altcoinlerden çıkıp btcye yüklenmekte bu yüzden altcoinler çakıldı. Dipten toplayıp altcoinleri uzun vade bekletmek gerekiyor. Güzel karlar bırakacak gibiler
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
October 10, 2017, 05:19:57 PM
Ben hiçbir şekilde Bitcoin'e geçmiyorum sadece USD ya da USD Tether'e geçiş yapıyorum. Birkaç borsada para bıraktım en uygun düşüş yaşayanı satın alacağım. Kafamda bir liste var dibi gören tokeni beklediğim fiyattan satın almayı düşünüyorum. Bitcoin'in 1700'den bu fiyata geldiğini herkes unutuyor. Kar realizasyonu hala olmuş değil, Çin yasaklamasına rağmen fiyata etki eden hiçbir şey olmadı. Kasım forkundan sonra Bitcoin düşüşe geçecek ve altcoinler yükselecektir diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
October 10, 2017, 03:43:17 PM
sanki düşüş bitti bitecek gibi, btc'deki artış sindiriliyor, btc daha da artarsa ve ya sabit kalırsa altlar da artabilir gibi, btc ani düşerse altlar biraz daha düşebilir. ytd
newbie
Activity: 106
Merit: 0
October 10, 2017, 01:34:02 PM
yaklaşmakta olan btc forkundan kaynaklanıyor.benim tahminim son güne kadar düşer akabinde sert yükselir.
member
Activity: 224
Merit: 10
October 10, 2017, 01:26:30 PM
 Hepsi birden düştüğünde sebep belli en azından Bitcoin efendinin yükselişi, bireysel düşüşler daha korkutucu oluyor. Rara varsa toplayın bol bol, ucuz ucuz işte fırsat tam karşınızda.  Her gecenin bir sabahı vardır, sabır.
full member
Activity: 266
Merit: 190
October 10, 2017, 07:34:32 AM
2 gündür altcoinler inanılmaz şekilde düşüşte. Artıda olan sadece 6 altcoin var.  Muhtemelen ay başında altcoin alanlar şu an en azından %30-40 aralığında zarardalar. Bu şartlarda ne yapmak lazım.?

Evet bircok coin dustu bende en cok dusenleri secmisim:) ama alis fiyatimdan hala yuksekler bir kisim usdt gecmistim diger kisimdan iceri girdik beklicez yapacak bise yok. Aynisinida tavsiye ederim.
full member
Activity: 351
Merit: 100
October 10, 2017, 07:25:23 AM
Altcoinlere yatırım yapılsa da 1 sene sonra kaç tanesini görebileceğiz bu belli değil. Çünkü inanılmaz büyük paralar toplanıyor ve birçok proje yatırımcısını kollamak yerine daha çok para toplamanın derdinde. Bu sebeple para toplamanın projenin önünde olduğu belli. Projeler ekipler 3-5 ay sonra dağıldığında ortada kaybeden yatırımcılar kalıyor. Birçok proje uygulamada hayata geçirilmesi bile çok zor ama milyon dolarlar toplanıyor ortada işlevsiz tokenlar elden ele dolaşıyor anlatmak istediğim bu. Ayrıca bütün piyasa çökse bile bitcoin sistemin kendisi. İçlerinde etherium gibi birkaç proje tutarsa tutar gerisinin adını bile hatırlamayız 1 sene sonra bence.

Altcoinler ile genel olarak scam olan token projelerini karıştırıyorsunuz bence.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
October 10, 2017, 07:15:58 AM
altcoinlerin düşmesine sevinen tek benmiyim??
Yok yok o hepımızde var:) bitcoin de dusseydı iyiydi hatta, eylul ortası gıbı kan govdeyı goturse eldekı nakıtı tepesıne tepesıne bassak, tadından yenmez. Bu krizler olmasa nerden para kazanıcaz, herkes fırsata cevırebılır umarım.
full member
Activity: 364
Merit: 102
October 10, 2017, 06:56:20 AM
altcoinlerin düşmesine sevinen tek benmiyim??
full member
Activity: 154
October 10, 2017, 06:36:11 AM
Altcoinlere yatırım yapılsa da 1 sene sonra kaç tanesini görebileceğiz bu belli değil. Çünkü inanılmaz büyük paralar toplanıyor ve birçok proje yatırımcısını kollamak yerine daha çok para toplamanın derdinde. Bu sebeple para toplamanın projenin önünde olduğu belli. Projeler ekipler 3-5 ay sonra dağıldığında ortada kaybeden yatırımcılar kalıyor. Birçok proje uygulamada hayata geçirilmesi bile çok zor ama milyon dolarlar toplanıyor ortada işlevsiz tokenlar elden ele dolaşıyor anlatmak istediğim bu. Ayrıca bütün piyasa çökse bile bitcoin sistemin kendisi. İçlerinde etherium gibi birkaç proje tutarsa tutar gerisinin adını bile hatırlamayız 1 sene sonra bence.
member
Activity: 137
Merit: 29
October 10, 2017, 06:25:19 AM
Altcoinler yakında yeniden yeşillenecek.Sadece bugün 3 kere direnç denemesi yapıldı.Neredeyse dip seviyeye ulaşıldı.Artık yükselecektir.Ha eski seviyesine gelir mi bilinmez.
Ama bildiğim birşey varsa o da altcoinler olmadan bitcoin bu seviyelere zor gelirdi.Ayrıca Bitcoin yerine sağlam projesi olan Altcoinlere girmek bence çok mantıklı.Sonuçta bu dünyamız içinde bu şekilde.Belki ortak kullanılan para birimi dolar ama diğer para birimlerinin her birinin ifade ettiği bir toplum ve ülke var.Bundan dolayı altcoinleri ve bunların arkasındaki teknolojileri bilmeden altcoinlere yatırım yapılamaz denmesi mantıksızlıktır.
full member
Activity: 154
October 10, 2017, 06:10:59 AM
Güncel Satışlar yada alımlar ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ben. Zaten inanılmaz paralar toplanıyor hiçbir ise yaramayan ve ortada bir ürünü olmayan ekipler sonra bu balonlar sönüyor ve gerçek yerine geliyor bence. Forumda projelere bakıyorum ekip yeterli olanı proje sayısı az cok bariz şekilde para toplanmak icin ortaya çıkardıkları belli. Buna rağmen inanılmaz paralar toplanıyor. 10 milyon toplayan proje 2 hafta önce suan 3-4 milyon pazar değerinde. Bakalım bunun sonu nereye varacak ne kadar daha böyle devam edecek.
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
October 10, 2017, 03:15:46 AM
tamam güldük eğlendik walletları sıfırladık da bin küsur altcoinde bir tek küçük yatırımcı mı kaldı, bu mudur yani olay, biz altlarda - balinalar btc'de!!! o kadar btc'yi zattirik btcgold için mi aldılar yani 4800 dolardan, 0.1 btc olsa 480 dolar eder ona da alıcı bulamazlar herkes satar yine kendileri alırlar. tamam 5-6 milyar dolarlık yeni bir altcoin ortaya çıkıyor ama şu an diğer altcoinleri btc bazında arttırsalar pazarda 50-100 milyar dolarlık artış olur. Bu balinalar gerçekten tırlatmış
not: öyle sesli düşünüyorum bu saatte, kaale almayın

Altları dumplayan da satan da balinalardan ziyade küçük yatırımcılar. Panik yapıyorlar, daha da düşecek beklentisiyle satıyorlar.

Altların %90'ında likidite yok, balinalar gerçekten satmaya kalksa paramparça olur defterler. Küçük yatırımcılar, sharklar sattığı için ufak ufak düşüyor.
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
October 09, 2017, 11:44:14 PM
Bunların yaşanacağı belliydi aslında. Bitcoin cash zamanında benzer senaryoyu yaşadık. Ona göre önlem alıp altlardan çıkmak lazımdı zamanında.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
October 09, 2017, 10:53:29 PM
tamam güldük eğlendik walletları sıfırladık da bin küsur altcoinde bir tek küçük yatırımcı mı kaldı, bu mudur yani olay, biz altlarda - balinalar btc'de!!! o kadar btc'yi zattirik btcgold için mi aldılar yani 4800 dolardan, 0.1 btc olsa 480 dolar eder ona da alıcı bulamazlar herkes satar yine kendileri alırlar. tamam 5-6 milyar dolarlık yeni bir altcoin ortaya çıkıyor ama şu an diğer altcoinleri btc bazında arttırsalar pazarda 50-100 milyar dolarlık artış olur. Bu balinalar gerçekten tırlatmış
not: öyle sesli düşünüyorum bu saatte, kaale almayın
full member
Activity: 424
Merit: 103
October 09, 2017, 09:21:48 PM
En güvendiğim ETHER bile 0.58 şu an.Forexte bile kaldıraca rağmen bu kadar canım sıkılmamıştı.Btc düşüyor Alt düşüyor.Btc yükseliyor Altlar yine düşüyor.Sadece BTC yatay kalırsa brz nefes alabiliyorlar.Böyle işin..
legendary
Activity: 2086
Merit: 1631
October 09, 2017, 09:08:07 PM
açıkcası son 3-4 yıldır alt coinlerle ilgili duyduklarım gözlemlediklerimden sonra bana hep öyle uçucu trendleri olan trene binip sonra topluca inilen, ciddiye alınmayan şeyler gibi geliyolar. bir nevi sanal bir borsacılık oyunu oynanıyor. BTC den sonraki 3-5 coin dışındaki tüm altcoinlerin hemen hepsi sanki böyle? yanılıyor muyum? hepsinin vaad ettiği başka şeyler var ama hep balon şeyler gibi hayata pek geçemeden çoğu sönüyor, ilgi dağılıyor gidiyorlar sonra yerinde sayan zombie coinlere dönüyorlar.

bu süreç bi noktadan sonra bıkkınlık getirecektir sanki? piyasa sadece 15-20 tane coine kalacaktır. sizler bu dediklerimden daha ciddiye alır bakabiliyor musun gelecekleri açısından?

Bir örnek verelim ADA diye bir coin (Cardano) geçen hafta Bittrex'te listed oldu. ICO'da bunun değeri 50-60 satoshiye gelmişti, Bittrex'te 300 lü seviyelerden açıldı, sonra 1 günde 600'leri aştı. Alt Coin düşüş dalgasıyla birlikte 400'e geriledi, ve tekrar 500'e çıktı... Alternative crypto currency  işte budur, ve bu sadece tek bir coin'in 3-4 gün içindeki örnek dalgalanmaları. "ICO'nun 5-6 katı ne para vericem enayi miyim hocam" diyenler kenarda beklerken 1 günde 2'ye katlayanlar da oldu, paniğe kapılıp 400'lerden satanlar da tabii...

Neticede dünyada bir günde 40-50%+ kazandırabilecek çok çok az finansal araç vardır, bu yüzden Alternative Coinleri dikkatle incelemenizi öneririm.
Pages:
Jump to: