Pages:
Author

Topic: Altcoinlerin kabus günleri - page 4. (Read 3886 times)

full member
Activity: 686
Merit: 104
October 09, 2017, 01:22:22 PM
açıkcası son 3-4 yıldır alt coinlerle ilgili duyduklarım gözlemlediklerimden sonra bana hep öyle uçucu trendleri olan trene binip sonra topluca inilen, ciddiye alınmayan şeyler gibi geliyolar. bir nevi sanal bir borsacılık oyunu oynanıyor. BTC den sonraki 3-5 coin dışındaki tüm altcoinlerin hemen hepsi sanki böyle? yanılıyor muyum? hepsinin vaad ettiği başka şeyler var ama hep balon şeyler gibi hayata pek geçemeden çoğu sönüyor, ilgi dağılıyor gidiyorlar sonra yerinde sayan zombie coinlere dönüyorlar.

bu süreç bi noktadan sonra bıkkınlık getirecektir sanki? piyasa sadece 15-20 tane coine kalacaktır. sizler bu dediklerimden daha ciddiye alır bakabiliyor musun gelecekleri açısından?
hero member
Activity: 504
Merit: 500
eidoo wallet
October 09, 2017, 11:23:34 AM
Ee bu kadar spekülasyon dönerken altcoinlerin yükselmesi beklenemezdi zaten.. Şu an Bitcointalk'a DDos atakları yapılarak iletişim kesilmeye çalışıyor ve altcoinlere düşürme operasyonu yapılıyor. Millet panik havasına girsinki Bitcoin yükselsin istiyor Bitcoin üreticileri.
hero member
Activity: 922
Merit: 534
October 09, 2017, 09:49:45 AM
Düşmeye devam edecekler henüz düşüş bitmiş değil ya da bitecekte değil yakında daha fazla düşüşü de göreceğiz, altcoinler bitcoine bağlı halen ve bitcoin gold almak için çoğu kimse bitcoine yavaş yavaş geçiş yapıyor.
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
October 09, 2017, 10:16:20 AM
Toplam portföyümde bulunan koin ve tokenlerin %12 kadarını bitcoin' e, %10 kadarını da Tether' e çektim. Bu oranları yükseltmek isterdim ama elimde stratejim gereği satamayacağım şeyler bulunuyor. Onlara dokunabilseydim BTC oranımı kesinlikle %60 ve üzerine çıkartmayı düşünürdüm. Bir miktar da Ethereum vardı elimde onları da sattım fiyatın düşeceğini düşünerek. Umarım tersi olmaz.

En iyisini yapmışsınız şu anda muhtemelen birçok coin dibinde dibini görecek ve çok düşük miktarlara kadar geri çekilecek ancak buradan sonra yani kasım ayından sonra ise çok iyi seviyelere de mutlaka çıkacaktır.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 09, 2017, 10:11:10 AM
Toplam portföyümde bulunan koin ve tokenlerin %12 kadarını bitcoin' e, %10 kadarını da Tether' e çektim. Bu oranları yükseltmek isterdim ama elimde stratejim gereği satamayacağım şeyler bulunuyor. Onlara dokunabilseydim BTC oranımı kesinlikle %60 ve üzerine çıkartmayı düşünürdüm. Bir miktar da Ethereum vardı elimde onları da sattım fiyatın düşeceğini düşünerek. Umarım tersi olmaz.
full member
Activity: 252
Merit: 100
October 09, 2017, 09:49:00 AM
BU düşüş 25. ne kadar devam edecek sanırım. O gün altcoin mi alsam yoksa btc gold mu alsam karar veremedim. Btc goldu aldıktan hemen sonra altcoinlere girmek de olasılıklardan biri tabi:)
full member
Activity: 392
Merit: 103
October 09, 2017, 09:43:21 AM
Altcoinler artık insanların güvenini sarsmaya başladı, Her geçen gün 10 tane ico çıkıyor piyasaya.
Yalnız altcoinlerin çok fazla değer kaybettiği bu günlerde unify coin kendini 3'e katladı biraz düştü sonra.
legendary
Activity: 2086
Merit: 1631
October 09, 2017, 09:42:07 AM
bence bitcoinde bekleyip 25 ekimde btc goldu beklemeden altcoin almak daha karlı olacaktır. 25 ekim sonrasında btc goldun dagıtımı ile direk saldırılar başlayacak altlara. Gold dan gelecek karın fazlasını altcoinlerden almak bana daha mumkun geliyor.

btc gold? btc cash'i duymuştum ama gold nedir?
Ben btc almak istiyorum. Hangisini almak gerekiyor?

BTC alıp private key'in sizde olduğu bir wallet'ta tutarsanız, 25 ekim'de aynı oranda BTC gold hesabınıza geçecek fork'tan sonra.
member
Activity: 76
Merit: 10
October 09, 2017, 09:39:03 AM
bence bitcoinde bekleyip 25 ekimde btc goldu beklemeden altcoin almak daha karlı olacaktır. 25 ekim sonrasında btc goldun dagıtımı ile direk saldırılar başlayacak altlara. Gold dan gelecek karın fazlasını altcoinlerden almak bana daha mumkun geliyor.

btc gold? btc cash'i duymuştum ama gold nedir?
Ben btc almak istiyorum. Hangisini almak gerekiyor?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
October 09, 2017, 09:30:31 AM
sakin kalmak önemli haftasonu satış yapılmadıysa artık bu saatten sonra satmak çok karlı olmaz özellikle daha da düşüş olursa.
HOLD

en iyisi bu nasılsa yükselicek nasıl düşecek ikiside sorun beklemek daha karlı olmaya bilir ama zararı kurtarırsınız nasılsa. bu düşüten satmak mantıklı değil bana göre
gry
member
Activity: 98
October 09, 2017, 09:20:36 AM
full member
Activity: 462
Merit: 100
October 09, 2017, 09:18:52 AM
Bedava bitc golddan dolayı herkes btc ye geçiyor sanırım. Bu durumda altlar perişan olmaya devam edecek
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
October 09, 2017, 09:16:29 AM
özellikle al-sat yapanlar icin cok zor ve cok cok dikkatli olunmasi gerektiren zamanlari yasiyoruz...
en ufak bir hata cok büyük zararlara yol acabilir (kardan zararda bir zarardir, bunu unutmamali; sonucta söz konusu para)...

ben firsat kolluyorum su an; elimde shift, chc, mth gibi (zaten uzun vade düsünmedigim) coinlari satmayi düsünüyorum... ama kirmizi dalgada satmam... uygun bir yesil dalga bekliyorum...
mesela gecen hafta keske elimdeki elixirleri cikarsaydim, ne güzel x5 yapmisti... su an zararda degilim ama x5'ten sonra bu seviyelerde satmakta icime sinmiyor...

zor zamanlar, zor kararlar... bu ay bir fork, gelecek ay bir fork, aralikta noel var diye yine satimlar gelir... umarim yesil dalgalar kirmizi dalgalardan daha sert olur...
member
Activity: 76
October 09, 2017, 09:07:14 AM
Ben henüz bitcoine giriş seviyesindeyken altcoin olayına şöyle bir bakayım dedim.
Tüm bunlara nasıl hakim oluyorsunuz?
hero member
Activity: 826
Merit: 504
October 09, 2017, 08:19:15 AM
Herkes bitcoincashte olduğu gibi olacağını varsayıp parasını bitcoine geçiriyor altlar boşalıyor ama bu sefer tam tersi olmayacağı ne malum?
Hep aynı şey tekrar edecek değil, ben karar veremiyorum hangi pozisyonda kalmanın daha faydalı olacağına. Elimde 2-3 çeşit token vardı onları da sattım zaten
Umarım zararına satış yapmamışsınızdır. Altcoinde zararaysam satmam beklemeyi tercih ederim en azından satacaksamda en kar ne zarar varken satarım
newbie
Activity: 2
Merit: 0
October 09, 2017, 08:24:55 AM
25ine kadar seke seke düşer. Yarın hepsi artıda olacak diye öngörüyorum mesela
full member
Activity: 700
Merit: 134
October 09, 2017, 07:22:44 AM
Herkes bitcoincashte olduğu gibi olacağını varsayıp parasını bitcoine geçiriyor altlar boşalıyor ama bu sefer tam tersi olmayacağı ne malum?
Hep aynı şey tekrar edecek değil, ben karar veremiyorum hangi pozisyonda kalmanın daha faydalı olacağına. Elimde 2-3 çeşit token vardı onları da sattım zaten
hero member
Activity: 826
Merit: 504
October 09, 2017, 07:14:27 AM
Altcoinler düşüşte ve düşmeye devam edecektir en dip noktadan toplamak lazım Smiley
sr. member
Activity: 390
Merit: 250
October 09, 2017, 05:08:40 AM
Bitcoin'in yükselmesi için manipülasyon ve spekülasyon yapılıyor, bundan dolayı direkt olarak USDT'ye geçiyorum ve Bitcoin'i protesto ediyorum. Bitcoin üreticileri piyasayla bu şekilde oynamaya devam ettiği sürece botlardan başka para kazanabilen kimse kalmayacak, trade yapamaz hale geldik.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
October 09, 2017, 04:53:53 AM
BTC piyasanın %48 ini nomine ederken şimdi %50,1 civarında bu oran . Umarım geri çekilen para yine altlara girer yoksa halimiz duman .
Pages:
Jump to: