Pages:
Author

Topic: Alternatif yatirimlar - page 2. (Read 364 times)

member
Activity: 210
Merit: 30
March 02, 2021, 07:49:15 AM
Piyasa patlayana kadar dövizde duracaksanız; dövizinde erimemesi için USD(x)/USD(x) marketlerinde marjin veya düz emir açarak piyasanın patlamasını bekleyebilirsiniz.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
March 02, 2021, 07:35:51 AM
Herkese selam. Basligi ilk temettu emekliligi ile ilgili açmiştim ancak şu an değiştiriyorum. Kripto para piyasasina alternatif -uzun vadeli- yatirim yollari ariyorum. Şu an her şey çok şisik. Patladiktan sonra genele yayilmiş bir sepet yapmayi dusunuyorum.

Yatırım bir yere kadar iyi paranız varsa emekliliğe ayrılın bence. Dünyanın derdi bitmez.

Para döviz dahi olsa işlemediği sürece eriyen bir şey. Ben para bulucam diye yillarimi erittim, belki çoluk çocuk rahat eder ya da mutlu bir -orta yaş- olurum. Yasim kucuk oldugu için uzun vadeli yatirimlarla mini servet planim var. Kriptoparalara da devam edeceğim ama portfoyu buyutmek lazim. Borsalar patladiğinda piyasaya gireceğim. Şu an her şey çok pahali.

Var mi soylemek istediginiz yatirim çeşitleri? Doviz tabanli olmali.
member
Activity: 334
Merit: 20
March 02, 2021, 04:31:10 AM
Uzun vadeli düşünüyorsanız farming, swap ve staking ürünlerine de bakın derim.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
March 02, 2021, 03:02:08 AM
Mantıklı bir yatırım olur uzun vadede illaki kazanım yapabilirsiniz. Piyasanın düşüşlerinde düşükten alım yapıp biraz çıktığında satıyorum. %20-25 düştüğün aynı gün içinde genelde %10 çabuk toparlanma oluyor. %10 karlarla satış yapılabilir. Piyasa normale dönünce uzun vadeli yatırım bende düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
March 02, 2021, 12:03:04 AM
Herkese selam. Basligi ilk temettu emekliligi ile ilgili açmiştim ancak şu an değiştiriyorum. Kripto para piyasasina alternatif -uzun vadeli- yatirim yollari ariyorum. Şu an her şey çok şisik. Patladiktan sonra genele yayilmiş bir sepet yapmayi dusunuyorum.

Yatırım bir yere kadar iyi paranız varsa emekliliğe ayrılın bence. Dünyanın derdi bitmez.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
March 01, 2021, 08:53:17 PM
Pages:
Jump to: