Pages:
Author

Topic: Amerika kendi Sanal Parasini Cikaricak - page 2. (Read 1629 times)

full member
Activity: 210
Merit: 103
🤖UBEX.COM 🤖
December 01, 2017, 11:05:57 PM
Süper haber Amerika'da sanal para çıkarırsa sanal paraların yasaklanma ihtimali düşer bu da yatırımcıyı çeker. En azından ben Bitcoin'e güvenmiyorum fakat Amerika destek olursa Bitcoin almak isterim.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
December 01, 2017, 10:31:40 PM
amerika bu konuda adımı çoktan atmıştır .dünyayı domine eden devletin kıçını avuçlayıp böyle bir projeden çırak çıkacağına inanıyorsanız çok hayalperestsiniz derim
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
December 01, 2017, 06:45:01 PM
Belkide bitcoin'i hard fork yapacaklardır  BTU  bitcoin Amerika birşleşik devletleri şeklinde. Minimum 15 milyar dolar marketcap yapar. Bari bir imza kampanyası açsınlarda imzalarına geçelim. İns bittikten sonra arayışa geçmeyelim yine Smiley
member
Activity: 266
Merit: 10
December 01, 2017, 06:38:47 PM
biz şu ana kadar sanal para kullanmadık bizimki dijital para bitcoin. onlar sanal yaparsa kendileri takılır o sanal alemlerinde
full member
Activity: 686
Merit: 104
December 01, 2017, 06:10:55 PM
BTC nin abdye kafa tuttuğunu falan mı sanıyorsunuz. Yarın abd yasaklayacağım dese fiyat mundar olur hala gelip burda yasaklayamaz engelleyemez diyorsunuz ya çok gülüyorum Cheesy. Bu piyasanın %80 ni kripto para iyi kazandırıyormuş deyip giren bir kitle kimse bunun merkezi olup olmamasıyla ilgilenmiyor. Böyle bir olayda gemiyi terkeden çok olacaktır. Yakında görecek gibiyiz bekliyorum ben de böyle bir hamle.

öyle bir hamle hiç olmayacak. en başından beri abd nin izniyle gelişiyor. yoksa çoktan yılanın başını ezerdi abd büyümeden. bu konu öyle bi kaç yıllık bir plan proje işi değil. herkesin düşünündüğünün aksine, doların tehlikeli gidişatını garanti altına alan bir şeye dönecek coin dünyası. hemen her yerde dolar üzerinden fiyatlandırılması boşa değil Smiley

member
Activity: 266
Merit: 12
December 01, 2017, 05:52:33 PM
Amerika bu konuda adım atarsa eğer mutlaka dolar gibi bir balon çıkar ortaya patlar mı? patlamaz. İlk günlerde alım yapmak mantıklı olacaktır. Btc ile yarışabileceğini düşünüyorum hatta düşük miktarda piyasaya sürerek göz boyama usulü fiyatları kabartırlar diye düşünüyorum. Btc den çok sayıda yatırımı kendilerine çekeceklerdir.
sr. member
Activity: 370
Merit: 251
December 01, 2017, 05:40:31 PM
Amerika kaliteli ve günlük hayatta da, diğer ülkelerde de daha çok kullanım alanı olacak bir coin çıkarırlarsa neden bitcoin'i geçmesin.
Lightining bitcoin falan iyice boku çıkmıştı zaten
sr. member
Activity: 370
December 01, 2017, 05:12:58 PM
Hadi hayırlı olsun nur topu gibi kapitalist bir coinimiz daha yakında doğuyor muhtemelen umarım bu şerefsizler kapitalizmi buraya da enjekte etmeye çalışmazlar.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
December 01, 2017, 04:19:45 PM
Biri düşünmeye başlayabilir diye bir şey söylüyor, siz hemen Amerika kendi sanal parasını çıkaracak diye başlık açıyorsunuz yahu bu neyin kafası? Ben hiç sanmıyorum Amerika'nın önümüzdeki dönemde kendi dijital parasını çıkaracağını ayrıca Rusya içinde böyle bir haber çıkmıştı sonra ses kesildi.
hero member
Activity: 546
Merit: 501
December 01, 2017, 03:41:38 PM
Haberin detayını atarsan daha iyi incelerdik. Yinede düşüncemi söyleyeyim yapacaklarsa belirli bir kesim için yapacaklar. Abd takibini yapamadığı hesaplar yüzünden savaş çıkarıyor üstüne gidip kendi sonunu getirecek teknolojiyi farkedemeyen insanların gözünümi sokacak sanıyorsunuz. Sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
December 01, 2017, 03:33:42 PM
tether in ABD merkez bankası versiyonu olur. Böylece tether de ortadan kalkar ve tether spekülasyonları son bulur. Bence olumlu bir adım

Bu gözle bakılırsa borsada işlem yapanlar için güven veren bir adım olur. Amerikanın bitfinexle arası pek iyi değil zaten.
member
Activity: 280
Merit: 13
December 01, 2017, 03:26:40 PM
Sonu hüsran olur  Cool
full member
Activity: 322
Merit: 112
December 01, 2017, 09:42:33 AM
Böyle şeyler BTC ye daha çok güç katacaktır, devlet kanalıyla çıkarılan kriptoparalar bu piyasaya ponzi gözüyle bakanlara bile güven verici bi durum oluşturacaktır.Üstelikte bu amerika olursa ve ABD vatandaşlarının da icoya katılma vs gibi sorunları ortadan kalkarsa piyasa tahmin ettiğimizden hızlı büyüyebilir.Bizim devlette hala engellemeye çalışsın, her konuda olduğu gibi bu konuda da diğer ülkelerin gerisinde kalacağız malesef
full member
Activity: 182
Merit: 100
DIW - Decentralized Security
December 01, 2017, 09:36:51 AM
Amerika kendi sanal parasını çıkartırsa bunun günlük hayatta kullanılmasınıda çıkaraktır diye düşünüyorum. Bitcoin'i etkileyen herhangi birşey olmaz diye düşünüyorum genelde btc ile uzun süreli yüksek meblağ için kullanılıyor yine öyle olacaktır diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
December 01, 2017, 09:34:04 AM
BTC nin abdye kafa tuttuğunu falan mı sanıyorsunuz. Yarın abd yasaklayacağım dese fiyat mundar olur hala gelip burda yasaklayamaz engelleyemez diyorsunuz ya çok gülüyorum Cheesy. Bu piyasanın %80 ni kripto para iyi kazandırıyormuş deyip giren bir kitle kimse bunun merkezi olup olmamasıyla ilgilenmiyor. Böyle bir olayda gemiyi terkeden çok olacaktır. Yakında görecek gibiyiz bekliyorum ben de böyle bir hamle.
sr. member
Activity: 543
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
December 01, 2017, 08:55:56 AM
Bitcoin'i geçemesede böyle bir para biriminin büyük ses getireceğinden açıkçası hiç şüphem yok sonuçta devlet eliyle çıkarılmış bir coin. Hele ki bu devlet amerikaysa.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
December 01, 2017, 08:54:05 AM
Bi estonya çıkarıyor bi katalanlar çıkarıyordu bi ara çin yapıcaktı . Şimdi ABD . Hep birileri düşünüyor ama hiç yapılmıyor . Haberden başka bişey göremiyoruz .
hero member
Activity: 630
Merit: 503
December 01, 2017, 08:48:15 AM
tether in ABD merkez bankası versiyonu olur. Böylece tether de ortadan kalkar ve tether spekülasyonları son bulur. Bence olumlu bir adım

Bu sistemi hangi ülke uygulasa çok başarılı bir hareket olur ama bunun öncesinde para politikası ile alakalı birçok düzenleme getirilmesi gerekir. ABD zaten bu konuda başı çekerse kripto para piyasası tutulamaz bir daha. Ama ben böyle bir gelişme olacağını düşünmüyorum.
newbie
Activity: 49
Merit: 0
December 01, 2017, 02:54:26 AM
full member
Activity: 463
Merit: 107
December 01, 2017, 02:39:47 AM
çıkarmaz, dolar hükümdarı sizce böyle bi işe girişir mi doların hali ne olur o zaman
Pages:
Jump to: