Pages:
Author

Topic: Amerika kendi Sanal Parasini Cikaricak - page 4. (Read 1629 times)

member
Activity: 126
Merit: 10
November 30, 2017, 07:47:48 AM
Açıkçası tutucağını düşünmüyorum, bu nedenle de BTC yi etkilemez.
full member
Activity: 135
Merit: 101
November 30, 2017, 07:38:23 AM
bitcoin üzerinde gerçekten çok büyük etkisi olur . dolarcoin çıktığını düşünün ve arkasında amerikanın olduğunu düşünün, bitcoinin mottosu merkezsizlik  tamam ama bu dolarcoini aldığın zaman ile bitcoini aldığın zamanki güven duygusunu düşün. tamam bitcoin her zaman kazandırmıştır fakat her an ne halt yiyeceğini bilemiyoruz. dün akşam 11200 dolardan 8700 dolar düştü mesela? aynı şekilde de çıktı. insanlar riskli hızlı iniş çıkışlar mı sever yoksa riski daha az ve daha küçük miktarlarda çıkan coinleri mi seçer?  bütün soru bu ? BTC
newbie
Activity: 5
Merit: 0
November 30, 2017, 07:09:14 AM
Benide dusunduren kismi bu yarin abd ve digerleri kendi paralarini cikarirlar ise ve btc lerin artik yasa disi oldugunu kullanmak istyenin ulkelerin cikardigi paralari kullanabiliceklerini soylerlerse bence cogu kisi btc yi terk edebilir?
Sahsen ben elimdeki btc leri amerikanin yada ingilerenin veya herhangi bir kafama esen guclu olacagini dusundugum ulkelerin cikaricagi para birimine gecerim.
Hep konusulan btc aslinda bir deneme bir deney soylemi belkide buydu devletler oturdu izlediler 5 6 sene boyunca ve artik ise yaradigini gorunce kendileri el atip kendi paralariyla at kosturmak istiyorlar bu alemde.
member
Activity: 539
Merit: 20
November 30, 2017, 06:49:08 AM
ülkelerin çıkaracağı dijital paraların günlük kullanıma uygun olması gerektiği için şuan ki dolar euro tl neyse o tarz yapıda bir para çıkarabilirler.
bunun bitcoin ve diğer altcoinlere normal şartlarda kötü bir etkisi olacağını sanmıyorum aksine bunlarında güvenilirliği artmış olur diye düşünüyorum.
ama kendi paralarını çıkarırken bir yandan da diğer paraların dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılmasına engel olabilecek hareketler yaparlar mı bilemiyorum.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
November 30, 2017, 03:56:31 AM
Son Dakika; ABD Merkez Bankası New York Şubesi Başkanı William Dudley, "bankanın kendi dijital para birimini çıkarma konusunu düşünmeye başladığını" söyledi.

Bu haber hakkinda ne dusunuyorsunuz? Bugun btc yi alt edicek sanal para dunyasina egemen olabilicegine emin olmadigi bir para cikarmicagini dusunuyorum ben. Eger boyle bir para cikarirsa mutlaka dunyada nasil dolar soz sahibi ise sanal paralarda da kendi cikaricagi paranin soz sahibi olmasini garantiler diye dusunuyorum sizin fikirleriniz nelerdir?
Pages:
Jump to: