Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 52. (Read 10263 times)

full member
Activity: 1400
Merit: 161
February 14, 2022, 05:25:15 PM
Uzun bir aranın ardından Şampıyonlar Ligi heyecanı son 16 maçlarıyla devam ediyor.Yarın saat 23.00 de Psg sahasında Real Madrid'i konuk edecek.Aynı saatte oynanacak bir diğer eşleşmede Man.City-Sporting Lizbon'a konuk olacak özellikle PSG-Real maçı futbolseverleri şimdiden heyecanlandırdı.
member
Activity: 518
Merit: 13
December 15, 2021, 07:50:33 PM
@execijutiere  Benim için de en önemli eşleşme kesinlikle PSG - Real Madrid olacak. Çünkü her iki takım da son zamanlarda çok iyi işler ortaya koyuyor. Kendi liglerinde zaten ikisi de son zamanlarda döktürüyorlar. Şampiyonlar Ligi'nde ise yine aynı şekilde grup aşamasında birbirlerinin benzeri performanslar gösterdiler çoğunlukla. PSG'nin sahasında gerçekleştirilecek ilk ayak maçında PSG eğer avantajlı bir skor elde edemezse, İspanya'da işleri baya zor olacak.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1341
Catalog Websites
December 14, 2021, 03:59:02 PM
Kuralarda bu kadar yanlış yapılması kadar saçmalık olamaz.Bu kadar insan görevli bu zamana kadar zaten normal gelmiyordu işin içine başka şeyler girdiği bence artık burdan sonra belli oldu.O kadar görevli varken böyle hatalar nasıl yapıılıyor anlamıyorum insan kontrol eder son dakikaya kadar çok ilginç Cheesy

Maçlar çok zevkli geçecek herkese dişe diş rakip düştü diyebiliriz.Sürpriz sonuçlar da çıkabilir belli olmaz.En önemli maç benim açımdan PSG-RM eşleşmesi olacak.Sergio ramos eski takımına karşı mücadele edicek üstüne üstlük messi ile Cheesy
member
Activity: 532
Merit: 18
December 14, 2021, 09:30:57 AM
Kuraların yenilenmesi sonrası elde edilen eşleşmeler:

PSG - Real Madrid
Sporting - Manchester City
Inter - Liverpool
Salzburg - Bayern Münih
Chelsea - Lille
Villarreal - Juventus
Atletico Madrid - Manchester United
Benfica - Ajax

PSG - Real Madrid ilginç bir eşleşme olabilir ancak favorim PSG. Manchester United'ın da zor da olsa Atletico Madrid'i geçebileceğini düşünüyorum. Geri kalan tüm eşleşmelerde daha güçlü takımların galip geleceğine güvenim tam. Ayrıca Chelsea'ye Lille iki kurada da çıktı ve Lille yöneticilerinin ne düşündüğünü çok merak ediyorum.  Grin
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
December 13, 2021, 09:15:35 AM
Kura çekiminde çok büyük bir skandal yaşandı. Aynı gruptaki Villarreal ile Manchester United eşleşti, hatayı fark edince tekrarladılar ve Manchester City çıktı. Ondan sonra  Atletico Madrid'in rakipleri çekilirken Manchester United kuraya dahil edilmedi. Kuraların hileli olduğu zaman zaman dillendirilse de uzun zamandır böyle bariz şekilde batırdıklarını görmemiştik.
Kura 45 dakika sonra tekrar edilecek. Paris Saint-Germain - Manchester United eşleşmesi ile Messi ile Ronaldo karşı karşıya geliyordu, bu da iptal oldu. Grin
member
Activity: 532
Merit: 18
December 09, 2021, 08:12:01 AM
Barcelona'nın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesine zerre şaşırmadım diyebilirim. Bayern Münih gruptan lider olarak çıkmayı çoktan rahatlıkla garantilemiş olmasına rağmen maçın ağır favorisiydi. Barcelona daha yeni bir toparlanma evresinde. Xavi'nin gelişiyle birlikte bir değişime evresine girdiler. Burada feda edilen maçlar da olacaktı ve bu da onlardan biri oldu. Zaten Barcelona'nın La Liga'ya odaklanması kendi adlarına iyi olur. Ama yine de belki Avrupa Ligi'nde de iyi bir iş yaparlar.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
December 09, 2021, 06:51:15 AM
Şampiyonlar Ligi'nde grup aşaması bir maç hariç sona erdi. O maç da aşırı kar yağışı nedeniyle bugüne ertelenen Atalanta - Villarreal. Bu arada bu maç iki takım için de önem taşıyor çünkü ikisinin de hala gruptan çıkma şansı devam ediyor. Villarreal 1 puan önde olsa da ben bu maçta Atalanta galibiyetine daha yakın hissediyorum. Bu arada Chelsea dün büyük şansı tepti. Zenit ile 3-3 berabere kaldı ve Juventus da Malmö'yü 1-0 yenince grubu lider olarak tamamlayan Juventus oldu.

Chelsea’ye güçlü bir grup lideri çıkarsa elenme ihtimalleri bile var ancak hiç bir grup lideri de karşısına Chelsea çıksın istemez bence ayağına gelen fırsatı teptiler zeniti yenmelilerdi
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 09, 2021, 04:21:39 AM
Şampiyonlar Ligi'nde grup aşaması bir maç hariç sona erdi. O maç da aşırı kar yağışı nedeniyle bugüne ertelenen Atalanta - Villarreal. Bu arada bu maç iki takım için de önem taşıyor çünkü ikisinin de hala gruptan çıkma şansı devam ediyor. Villarreal 1 puan önde olsa da ben bu maçta Atalanta galibiyetine daha yakın hissediyorum. Bu arada Chelsea dün büyük şansı tepti. Zenit ile 3-3 berabere kaldı ve Juventus da Malmö'yü 1-0 yenince grubu lider olarak tamamlayan Juventus oldu.
full member
Activity: 545
Merit: 124
Reward: 10M Shen (Approx. 5000 BNB) Bounty
December 08, 2021, 06:27:27 PM
Messi gitti Barça bitti. Bugün deplasmanda Bayern'e yenilince şampiyonlar Ligi'nden elendi Barça ve yoluna uefa Avrupa Ligi'nde devam edecek. Xavi önderliğinde yeniden yapılanması daha yıllar alacak gibi.
legendary
December 08, 2021, 04:26:39 PM
Ön eleme katılım şartları değiştiği için elemelerde kısmen daha kolay rakipler gelecek ama uzun süredir Avrupa ile açılan ve bu sene uçurum olan farkın azalmasını beklemiyorum. Bu sene son kez Şampiyonlar Ligi'ne takım göndermiş olabiliriz. Kulüplerin mali durumları her geçen yıl daha kötüye gidiyor ve yabancı kuralı yüzünden beş para etmez Türk oyuncular kadrolarda zorunluluktan yer buluyor. Bu düzen değişmedikçe başarıyı geçtim Avrupa'da maç bile izleyemeyiz.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
December 08, 2021, 03:31:38 PM
yanlış bilmiyorsam seneye lig şampiyonumuz eleme oynayarak bu turnavaya ayak basacak. bu tür eleme maçlarını iyi beceremeyen takımlar olarak sanırım dün oynanan dortmund-beşiktaş karşılaşması izlediğimiz son şampiyonlar ligi karşılaşması olabilir:))

Ülke puanı olarak şu an gerideyiz.Sıralamada ilk 11 ülke arasında olmadığımız için 2021-2022 sezonu şampiyonu takımımız ön eleme oynayacak, doğru biliyorsunuz.Beşiktaş bu sene hiç bir katkıda bulunamadı.Galatasaray iyi katkı yaptı, Fenerbahçe’de kötünün iyisiydi.Şampiyonlar ligine gidecek takımımız uzun süre olmayabilir bence de Smiley
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
December 08, 2021, 11:57:46 AM
yanlış bilmiyorsam seneye lig şampiyonumuz eleme oynayarak bu turnavaya ayak basacak. bu tür eleme maçlarını iyi beceremeyen takımlar olarak sanırım dün oynanan dortmund-beşiktaş karşılaşması izlediğimiz son şampiyonlar ligi karşılaşması olabilir:))
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
December 08, 2021, 11:30:03 AM
Beşiktaş’tan hayal kırıklığı yaratan bir şampiyonlar ligi grup aşaması izledik.Puan alamaması bir yana, doğru düzgün gol bile atamadı temsilcimiz.Dünyada en büyük platformda böyle kötü sonuçlar ülke itibarını da, kulüp itibarını da düşürüyor.Ajax ise grupta 6/6 yaptı.Bir diğer 6/6 yapan takım Liverpool oldu.Milan, erken havlu atmak zorunda kaldı.Bu akşam oynanacak maçlarla gruplar sona erecek.
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
December 08, 2021, 10:57:03 AM
Son katıldığı şampiyonlar liginde olumlu anlamda rekorlar kıran Beşiktaş bu sefer olumsuz rekorlar kırdı  Sad
Penaltı pozisyonu sizin düşünceniz nedir bilmiyorum ama bana çok inandırıcı gelmedi, ha penaltı olmasaydı ne olurdu yine Beşiktaş rakip kaleye şut falan çekemezdi Batshuayi fos çıktı Larin'e 1.7 milyon euro bile verilmez gitsin kenan kelimenin bittiği yer  Grin
legendary
December 08, 2021, 06:19:08 AM
Manchester city nasıl yenilmiş leipzige acaba yedek kadroyla falan mı çıktı çünkü leipzig cityi yenebilecek bir takım değil bana göre bir de beklemediğim sürpriz sonuç Milan Liverpool maçı oldu milandan bir galibiyet bekliyordum ancak Liverpool kazandı Milan grubu sonuncu bitirdi
full member
December 08, 2021, 06:13:59 AM
Dortmund dün gece Beşiktaş'ı adeta darmadağın etti. Zaten her iki takımın da durumu çoktan netleşmişti. Beşiktaş elenmişti ve Dortmund da yoluna Avrupa Ligi'nden devam edecekti. Fakat yine de Dortmund'un en az 3 farkla kazanacağını düşünüyordum ve öyle de oldu. Kırmızı kart olmasaydı fark daha mı az olurdu, orası tartışılır. Ama tartışılamayacak nokta şuydu ki, Dortmund zaten kırmızı karta kadar da maça hükmeden taraftı. Erling Haaland da sonradan oyuna girerek 2 gol attı.
legendary
December 07, 2021, 06:02:15 PM
Ulan Beşiktaş ne yaptın be 1 puan bile alamadın mı ya 5 gol yiyip kapatmak nedir gerçekten çok üzülüyorum böyle olunca ya Beşiktaş gibi büyük bir takımın bu halde olmaması gerekirdi maalesef 0 çektiler avrupada
legendary
December 07, 2021, 04:52:55 PM
Kenan Karaman'ın kaptırdığı topta kontradan gol yedik, hücumda bir varlık gösteremedik ama bireysel hata sonrası gelen gol dışında eşit geçen bir mücadeleydi. Son dakikada Dahoud denen Suriyeli sahtekar mülteci kendini yere attı Fransız hakem de faulle alakası olmayan pozisyonda penaltı artı kırmızı kart verdi. VAR hakeme hatalısın gel bak dediği halde hakem olmayan faulden penaltıyı ve kırmızı kartı uydurdu ve ne mal olduğunu gösterdi. Bu karar Şampiyonlar Ligi tarihine kara bir leke olarak geçti.
full member
November 25, 2021, 03:07:25 PM
Beşiktaş, Ajax'a karşı ilk yarıda gösterdiği performansla beni oldukça heyecanlandırmıştı. Ghezzal'in penaltı golü ile birlikte ibreyi iyice kendilerinin avantajına doğru çevirdiler. Fakat ikinci yarıda Ajax maçın kontrolünü ele geçirmeye başladı. Bunun sonucu olarak da goller bulmaları adeta kaçınılmaz oldu. Haller'in golleriyle Ajax maçı çevirmeyi başararak 2-1 kazandı. Belki çok düşük bi ihtimaldi ama Beşiktaş bu maçı kazanmış olsaydı Dortmund'dan 3.lüğü son haftada alabilme şansı olacaktı. Çünkü Sporting, Dortmund'u 3-1 ile geçti. Son maçta da Dortmund evinde Beşiktaş'ı konuk edecek. Ama kendimi kandırmak da istemem çünkü Dortmund her türlü kazanırdı.  Grin
full member
Activity: 545
Merit: 124
Reward: 10M Shen (Approx. 5000 BNB) Bounty
November 25, 2021, 01:36:35 PM
Kara Kartal bu gidişle 0 çeken ikinci türk takımı olacak gibi. Son maç Almanya da Dortmund'dan fark yemese bari. Bundan böyle şampiyonlar Ligi'nde türk takımı olmayacak uzunca bir süre.
Pages:
Jump to: