Pages:
Author

Topic: [ANN] [AIRDROP] DimonCoin - [FUDD] Decentralized / [SNS] Decentralizirani - page 2. (Read 1549 times)

member
Activity: 120
Merit: 10

...  Reci mi gde si "pronašao" svoju adresu, pa da se možda i ja negde pronađem?!   Wink

Ne moraš da se tražiš samo proveri MEW da li su ti legli tokeni  Grin
member
Activity: 84
Merit: 10
Fenomenalno, upravo sam pronasao svoju adresu. Nadam se da ce Airdrop biti uspesan za sve koji su supeli da se nadju na spisku. Sretno!

Kripto, kao Newmember si prošao!  Svaka čast!  Reci mi gde si "pronašao" svoju adresu, pa da se možda i ja negde pronađem?!   Wink

Pogledaj prvi post u temi
full member
Activity: 140
Merit: 100
Fenomenalno, upravo sam pronasao svoju adresu. Nadam se da ce Airdrop biti uspesan za sve koji su supeli da se nadju na spisku. Sretno!

Kripto, kao Newmember si prošao!  Svaka čast!  Reci mi gde si "pronašao" svoju adresu, pa da se možda i ja negde pronađem?!   Wink
member
Activity: 84
Merit: 10
Update 19.20.2017.

Podijeljeno je ukupno 20,213,950 FUD, na 3865 ETH adresa!

Sada se čeka odgovor burza!
hero member
Activity: 728
Merit: 506
 I ja dobio 5230 FUD 😁

Kaj nije bilo napisano da se može sudjelovati u sva tri airdropa bar sam ja tak razumio?
member
Activity: 84
Merit: 10
Tokeni upravo uplaćeni  Grin

5230 FUD

Rocknroll  Grin

Sad samo treba čekati izlazak na burzu ili ako dopuste sudjelovati i u ostalim distribucijama.
member
Activity: 120
Merit: 10
Tokeni upravo uplaćeni  Grin

5230 FUD
member
Activity: 84
Merit: 10
Da li će se moći odmah trejdati na ED?

Na burzu bi trebali izaći u prvom kvartalu 2018. Takvi su barem planovi, za sada su stvarno korektni i ozbiljni na forumu pa ćemo vidjeti dalje. Solidan broj ekipe se je prijavio i na airdrop. Ima tu sigurno dosta ljudi sa više prijavljenih adresa, barem kako vidim po broju pratitelja na facebooku (oko 100). Malo mi je to nesrazmjeran broj. Ali i ako je samo pola ovih prijava jedinstvenih i taj trend se nastavi mogla bi se lijepa zajednica okupiti oko njih. Vidjeti ćemo! Kako god airdrop je besplatan, ne košta nas ništa osim mao vremena da pratimo situaciju.
member
Activity: 210
Merit: 10
Da li će se moći odmah trejdati na ED?
member
Activity: 84
Merit: 10
Update 18.10.2017.

Airdrop will start on October 19th, not 00:00 GMT but during the daytime, we will supposedly start in the morning

Distribucija će početi 19.10.2017. tijekom dana. Trebala bi početi tijekom jutra.
member
Activity: 129
Merit: 17
Fenomenalno, upravo sam pronasao svoju adresu. Nadam se da ce Airdrop biti uspesan za sve koji su supeli da se nadju na spisku. Sretno!
full member
Activity: 140
Merit: 100
... "pravila, pravila,
da bi me udavila,
i kičmu mi savila,
neka gl... pravila,
ooo jeee  "....


Šta da se radi, negde mora da se povuče crta?!   Sad

... "pravila postoje,
da se ljudi boje" ...

 Wink
member
Activity: 210
Merit: 10
Evo konačno sam uspio postaviti: LINK NA TABELU VAŽEĆIH PRIJAVA

Nemojte zaboraviti da morate imati barem 0.01 ETH na adesi kojom ste se prijavili na airdrop! U suprotnom nećete dobit novčiće!
Zašto moramo imati 0.01? Imam 0.009 i sad si moram slati još?  Huh
member
Activity: 84
Merit: 10
Evo konačno sam uspio postaviti: LINK NA TABELU VAŽEĆIH PRIJAVA

Nemojte zaboraviti da morate imati barem 0.01 ETH na adesi kojom ste se prijavili na airdrop! U suprotnom nećete dobit novčiće!
member
Activity: 120
Merit: 10
Proverio. Na listi sam  Grin
member
Activity: 84
Merit: 10
6311 ispravnih adresa na kraju. Stvarno se dosta ekipe prijavilo. Koliko se je ekipe sa ovog domaćeg dijela foruma prijavilo? Tko jeste neke obavezno provjeri svoju adresu na linku u prijašnjem postu
member
Activity: 84
Merit: 10
Update (2) 16.10.2017.

Prijavna lista je pročišćena, bilo je dosta dupllih i nevažećih adresa.
Ukupan broj sudionika u prvom airdropu je 6311.

U prvom airdropu (distribuciji) biti će podijeljeno 33 miliona FUDa, što znači da bi na svaku ispravnu adresu trebalo leći 5,228.96529868.
S obzirom da ima mnogo, uistinu mnogo novčanika sa 0 ETH koji neće primiti airdrop, odlučili smo zaokružiti na 5230 FUDa.

Molimo vas, da osigurate minimalni zahtjevani iznos od 0.01 ETH u vačem novčaniku (walletu) da ispunite uvjet koji će vam omogućiti da primite besplate FUDove.

Konačni spisak možete vidjeti ovdje: https://[Suspicious link removed]/S3jwbX[/size]

IZ NEKOG RAZLOGA NE MOGU POSTAVITI KONAČNI SPISAK SA VAŽEĆIM ADRESAMA. POGLEDAJTE JE NA https://bitcointalk.org/index.php?topic=2242603.260
member
Activity: 84
Merit: 10
Update (1) 16.10.2017.

Prijave za prvi airdrop su završile!

Dobili smo ukupno 6432 prijave među kojima ima dosta duplih adresa.
U slijedećih nekoliko dana, prije airdropa, provjeriti ćemo listu i ukuloniti duple adrese i nepravilnosti.

Hvala svima koji su se prijavili i pordžali nas do sada !

TABELA PRIJAVLJENIH ADRESA


member
Activity: 84
Merit: 10
member
Activity: 84
Merit: 10
Ekipa ima i tko da bi mi prodao nešto sitno Ethereuma. Treba mi da bih mogao dobiti ovu DIMONCOIN airdrop nagradu. Ja imam, ali mi ovi papci sa Bitstampa iz nekog razloga ne dozvoljavaju da ih povučem, a ne odgovaraju mi već treći dan ni na pitanja koja sam im postavio vezano za tu zabranu. Molio bih ako ima netko iz BiH ili Hrvatske da mi proda nekih 5-10$ vrijednosti ETH. Hvala!
Pages:
Jump to: