Pages:
Author

Topic: [ANN] [AIRDROP] DimonCoin - [FUDD] Decentralized / [SNS] Decentralizirani - page 3. (Read 1549 times)

member
Activity: 120
Merit: 10
Hvala na informaciji. Vrlo korektno, pogotovo kad se uzme u obzir da se ne traži neka velika cifra nego ~ 3 USD.
member
Activity: 84
Merit: 10
Deluje mi da je tim jača strana ovog projekta Smiley Prijavih se, ali baš i nemam neka velika očekivanja.
Samo mi nije jasno zašto je u novčaniku potrebno imati 0.01. ETH? Može li obrazloženje?
Evo njihovog objašnjenja:

"We will allow everyone to enter the airdrop, but the distribution will be granted only to users that provide a wallet address having a minimum of ETH balance. This way can avoid spamming too much addresses and can also be a fair distribution for newbie users aswell."


Prevod: Dopustiti ćemo svima da sudjeluju u distribuciji (airdropu), ali će dodjela nagrada biti odobrena samo onim korisnicima koji su dostavili adresu novčanika koji ima na stanju minimalno 0.01 ETH. Na ovaj način ćemo izbjeći spamanje sa previše adresa te također osigurati poštenu (ravnopravnu) raspodjelu nagrada i za korisnike sa newbie rankom na forumu.
member
Activity: 84
Merit: 10
Pohvala za prevod. Vidi se da si se bas potrudio.
Vidim da i originalna tema sada vec ima par stranica postova. Ja sam se prijavio pa cemo videti kako cu proci. Puno srece svima.
Hvala ti na pohalnim riječima!

Svaka im čast pa imaju jednak odnos prema svim učesnicima bez obzira na forumski rank.
member
Activity: 129
Merit: 17
Pohvala za prevod. Vidi se da si se bas potrudio.
Vidim da i originalna tema sada vec ima par stranica postova. Ja sam se prijavio pa cemo videti kako cu proci. Puno srece svima.
full member
Activity: 602
Merit: 100
moguće. i ja sam se čudio,ali registrovao sam se Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Vjerojatno da ne bi otvarao 100 walleta i prijavljivao se više puta
member
Activity: 120
Merit: 10
Deluje mi da je tim jača strana ovog projekta Smiley Prijavih se, ali baš i nemam neka velika očekivanja.
Samo mi nije jasno zašto je u novčaniku potrebno imati 0.01. ETH? Može li obrazloženje?
member
Activity: 84
Merit: 10


BURZE:


IZLISTANJE:



Sa ponosom Vam najavljujemo skori izlazak DimonCoina, prve pravične kriptovalute koja neće biti podložna promjenama uzrokovanim Strahom, Nesigurnošću ili Sumnjom!



Jeste li već umorni od gledanja kako vaša ulaganja u kriptovalute gube na vrijednosti zbog SNS (Straha, Nesigurnosti ili Sumnje)? DimonCoin je rješenje za to. DimonCoin zbog svoje veze sa najvećim kritičarima kriptovaluta, nema neprijatelja na bankarskoj strani. Ni jedan bankar, investitor i broker neće širiti SNS (Strah, Nesigurnost ili Sumnju) o DimonCoinu. IKADA!

SNS (Strah, Nesigurnost ili Sumnju) = FUD (Fear, Uncertainty or Doubt)



DimonCoin: Revolucija u revoluciji.

Zahvaljujući bankarima, investitorima i brokerima koji budu širili SNS (Strah, Nesigurnost ili Sumnju) u kriptovalutama imamo garanciju da će DimonCoin biti jedini kojemu će se vrijednost povećavati.

O VALUTI

Da pojednostavimo, SNS ne treba komplicirati! Zasnovan na ERC20 standardu (normi) DimonCoin se može kupiti, držati i slati kao klasični Ethereum token.
Pametni ugovor (Smart Contract) će biti dostupan na GitHubu gdje će svatko moći pogledati kod, provjeriti ga, testirati i ovjeriti. Vi osobno ćete biti revizor tokena.


Ukupna količina: 100,000,000 DimonCoina
Broj decimalnih mjesta: 8 mjesta
Ticker: FUD
Novi ticker: FUDD (FUDDecentralizirani)
Količina rezervirana za razvojno osoblje: 2%
Adresa tokena: 0xf084d5BC3e35e3D903260267EbD545c49c6013D0


PREPORUČENI NOVČANICI

Mist (desktop verzija, potrebno je preuzeti cijeli blockchain)
MyEtherWallet (web/internet verzija, nije potrebno preuzimanje blockchaina)
Metamask (plugin za Chrome preglednik)





NE KORISTITE NOVČANIKE SA MJENJAČNICA!!!







INFORMACIJE O BESPLATNOJ DISTRIBUCIJI "AIRDROPU"

Ukupno će biti 100.000.000 FUD-a (stotinu miliona).
98% će biti podijeljeno kroz besplatnu distribuciju (airdrop), nagrade i marketinški program, 2% će ostati razvojnom osoblju za razvoj.
Zajednici će, znači, biti podijeljeno 98.000.000 FUD-a.
Mi (razvojno osoblje) ćemo prije svake distribucije odrediti količinu koja će biti distribuirana. Distribuirana količina će biti pravedno podijeljena između svih sudionika.



KALENDAR DISTRIBUCIJE

- Prva zafa distribucija: Mladi mjesec 19.10.2017.
Za ovu fazu distribucije se možete prijaviti do 23:59 GMT 15.10.2017.
U ovoj fazi distribucije biti će podijeljeno samo trećina tržišnog udjela (33 miliona FUD)
ZAVRŠENA PRVA FAZA DISTRIBUCIJE
KONAČNA LISTA PRVOG KRUGA DISTRIBUCIJE
LISTA PRIJAVLJENIH ADRESA

- Druga faza distribucija: Mladi mjesec 18.11.2017.
Za ovu fazu distribucije se možete prijaviti do 20:00 GMT 15.11.2017.
--> PRIJAVITE SE OVDJE <--
PROVJERITE LISTU


(spisak se ažurira svako 5 minuta)


- Treća faza distribucija: Mladi mjesec 18.12.2017.

- ... sljedeća distribucija?


UVIJETI ZA SUDJELOVANJE U DISTRIBUCIJI (2. FAZA)

- Morate se prijaviti koristeći novčanik na kojem mora biti minimalno 0.01 ETH u vrijeme distribucije
- Prijaviti se možete samo jednom u svakoj fazi distribucije
PRIJAVA VIŠE NOVČANIKA MOŽE BODESTI DO BANA

Molimo Vas da pažljivo popunite prijavni obrazac unoseći ispravno svoju ETH adresu.
Pripazite da vaša adresa počinje sa "0x....". Nemojte zabunom u obrazac unijeti svoju privatni ključ! Adrese će biti izlistane na javnoj listi!



_______________________________________________________________________________ _______________________________________________



O NAGRADAMA

Biti će različite nagrade za:

- Prijevode
- Izlistavanje na burzi
- Twvitter reklamne kampanje
- Ostale reklamne inicijative

Molimo Vas da primite na znanje da će nagrade biti podijeljene tek na kraju prve faze distribucije!


NAGRADNA TEMA


IZLISTAVANJE NA BURZAMA

Za svaku burzu koja bude voljna da nas izlista na svojoj ponudi dodijeliti ćemo 100.000 FUD-a.
Prvoj burzi koja nas izlista biti će dodijeljeno 200.000 FUD-a!

Pages:
Jump to: