Pages:
Author

Topic: [ANN] Beaxy - Hepsi Bir Arada Kripto Para Borsası - page 2. (Read 2212 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 259
ya sokarım sizin yapacağınız işe mk her defasında nasıl buluyorum ben böyle scam projeleri. 1 haziranda başlayacaktı 15ine aldılar şimdide 50 gün sonra yazmışlar afederseniz ananızın örekesi
member
Activity: 378
Merit: 11
Beaxy Exchange 2.0
https://medium.com/beaxy-exchange/beaxy-exchange-2-0-a7ddb1532466

Satışlar 1 Temmuzda başlayacakmış bu gecikme hoş olmadı bence
member
Activity: 504
Merit: 10
Son 13 gün kaldı açıkcası başarılı olmasını bekliyorum en azından 6-8m dolar toplayacaklardır diye inanıyorum ama  Nick Murphy ve Matt Gallant harici daha çok danışman eklenmesini görmek istiyorum
member
Activity: 162
Hocam çeviri için teşekkürler ellerine sağlık etrafta bu türden çok kripto projeleri var onun için bu projenin sahada üstünde çalışılması gerektiğini düşünüyorum ileride iyi iş yapar bu sayede
member
Platform yavaş yavaş hoşuma gitmeye başladı arkadaşlar, tek merak ettiğim acaba fiat/kripto dönüşümünü gerçekten ekleyebileceklermi bunu yapan borsa bildiğim kadarıyla yok. Bunu başarırlarsa gerçekten kullanılır
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arayüz daha güzel hale getirilebilir, fontlar falan beni pek sarmadı biraz daha kalın olabilir. Ama sözlerinde durdular demoyu çıkartacağız demişlerdi ve yaptılar devam eden günlerde bakalım dahada geliştireceklermi. Fiat/Kripto dönüşümünü çok merak ediyorum
member
Hocam etrafta çok kripto parası olduğu için hangisine göevenecez ama yine de emeğine sağlık
member
Activity: 154
Bu kripto para borsa sayısı baya bir fazlalaştı ortaya çıkanlardan kendisinden birşey beklenmediği halde yada şüpheli olanlar dahi şhow yaptı buda başarılı olacak görünüyor
sr. member
ICO 1 haziranda başlamıyormuydu? Şimdi baktım 22 gün var diyor. Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Demoyada baktım görünüş olarak karışık geldi bana. Bu konuda en sevdiğim borsa kesinlikle bittrex. Arayüz kolay ve pratik.
member
Çeviri için teşekkürler emeğine sağlık
member
Ben hoşlandım demodan ama kullanmak için davet almak lazımmış, bence beaxy iş yapacak bir borsa en azından sözlerinde durdular ve demoyu çıkardılar. Keşke biraz açık yapsalardıda görseydik nasıl çalıştığını
member
Activity: 518
Merit: 15
Son zamanlarda iyice artan kripto para borsası icolarından bir başkası da Beaxy. Bittrex ve Bitfinex gibi borsaların yoğunluk nedeniyle üye alımı yapmadıkları zamanlarda devreye girmiş olsalardı iş yapabilirlerdi bence. Fakat şimdi hacimler çok düşmüşken ve hali hazırda bir sürü yeni borsa varken, çok iş yapmayabilir. YTD
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar demo başlamış şu an, arayüz olarak bana pek sıcak gelmedi sanki cobinhood gibi bir arayuzu var sevmiyorum bu kadar alengirli cıngıllı arayüzleri, ama yukarıda kayan bar hoş olmuş
member
Eğer dedikleri gibi fiat/kripto dönüşümünü yapabilirler, kredi kartı veya havale/eft gibi işlemleri destekleyebilen bir yapı inşa ederler ve bu stabil çalışırsa binance falan hak getire işte o zaman çığır açmış olurlar.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Açıkcası ben de bu aralar çok fazla kampanya olmadığı için Beaxy kampanyasına katıldım.Kripto para borsası fikri kulağa gerçekten çok geliyor.Başarılı olabilirlerse çok iyi kazandırabilir icosu.Bundan dolayı icosuna katılıp katılmama konusunda kararsızım.
sr. member
Daha öncede incelemiştim. Fazla hype yakalayamamış geçen sürede ama yinede yatırım yapılabilir bir fikir. Şimdilik imzasındayım satış başladığında yatırım yapıp yapmamaya karar vereceğim. Bir türlü bilgi bulamadım,ön satış vs hiç yapıldı mı?
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Açıkcası bu borsanın başarılı olacağını düşünüyorum.Ico sürecinin başlamasına az bir süre kaldı.Ben Beaxy'nin hem imza kampanyasına katıldım hem de icosuna yatırım yapmak için kenara bir miktar para ayırdım.
umarım dediğiniz gibi başarılı olurlar hocam. ben yatırım yapmayı düşünmüyorum. bountyden güzel bi şeyler gelirse yarısını tutarım ama.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Açıkcası bu borsanın başarılı olacağını düşünüyorum.Ico sürecinin başlamasına az bir süre kaldı.Ben Beaxy'nin hem imza kampanyasına katıldım hem de icosuna yatırım yapmak için kenara bir miktar para ayırdım.
member
Bu tarz icoların artması çeşitlilik açısından iyi ancak rekabete gelince daha ne yapabilirler ki? Çoğu projenin platformları bile birbirine benziyor. İnşallah Beaxy kullanıcı dostu bir arayüz ile karşımıza çıkar.
member
12 gün kaldı ico satışına ve bence çok başarılı geçmeyecek. Ben platformu görmeden yatırım yapmamayı düşünüyordum ve galiba platformu görmeyecez
Pages:
Jump to: