Pages:
Author

Topic: [ANN] Beaxy - Hepsi Bir Arada Kripto Para Borsası - page 3. (Read 2212 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
Demoyu sordum geçenlerde admine yakında çıkacak ico başlamadan aktif edecepiz dedi. Demo başarılı olursa yatırım yapacağım bu projeye
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Sosyal medya üzerinden takip ediyorum hiç bir gelişme yok haber yok, telegramda baktım kimse yazmıyor çizmiyor. Grup dolup taşmış ama ya bunlar gerçekten bot yada satışı bekliyorlar. Kaldı 23 gün hala platform ortada yok, böyle giderse yatırım yapmayacağım
member
Ben beaxy'nin bir dolap çevirdiğini düşünüyorum telegram kanalında sadece admin konuşuyor o kadar insan ne bekliyor bilmiyorum ya hepsi bot yada millet daha icoya çok var diye sallamıyor
member
Activity: 224
Merit: 10
Güzel bir projeye benziyor.  burda yer almak gerekir diye düşünüyorum. Takip etmeye devam edeceğim bakalım ilerde neler olacak
member
O çevirişi işi çok zor özellikle kredi kartıyla alım falan gelse resmen çığır aşmış olurlar, ama ben havale/eft'nin bile oluruna olumlu bakmıyorum yani kıvıramazlar bence
member
Activity: 154
Aslında borsa alanı ileilgili ortaya çıkmalar baya bir fazlalaştı birkaçı baya güzel gidiyorlar birkaçı kalitesiz ama umarım arayüzü güzel olur bunda bide çeviri işi bi hallolsa umarım başarı sağlar rekabet etme alanında iyi olur
sr. member
16 Haziran - 15 Temmuz ICO satış zamanı, daha çok zaman var çok geç başlıyor ico ve projeden daha ses seda yok. Hani satışlardan önce platform çıkacaktı
member
Bu girişteki whitelist ip olayını kapatamıyormuyuz arkadaşlar. Baktım ama bulamadım benim ip adresim sabit değil ve sürekli whiteliste almak zorunda olmak gerçekten sıkıcı.
Hocam kapatılıyor ben kapattım, kurcalarsanız görürsünüz zaten basit bir arayüzü var. Bakalım dediklerini yapacaklarmı
member
Activity: 504
Private Round 2: Friends and Family

Daha önce böyle birşey görmedim gerçekten, bunu yazmaları saçma geldi bana
newbie
Activity: 33
Merit: 0
Beaxy satış şartları yayınlandı
https://medium.com/beaxy-exchange/crowdfund-outline-a0c0657e01c2

Private Round 3
April 16 — April 30
1 BXY = $0.30
Minimum investment $25K
Max pool for round 3= $2 MLN

member
Platformu canlı yapmak için çokmu çalışıyorlar acaba, beaxy hakkında araştırma yapayım diyorum ama 1 tane haber bulamıyorum. Twitt falanda atmıyor bu adamlar
member
Bu girişteki whitelist ip olayını kapatamıyormuyuz arkadaşlar. Baktım ama bulamadım benim ip adresim sabit değil ve sürekli whiteliste almak zorunda olmak gerçekten sıkıcı.
member
Ben buna ciddi ciddi gireceğim ama telegram kanalında doğru dürüst birşey yok, twitterda en son 4 nisan tarihinde palaşım yapmışlar
Acabamı dedirtiyor açıkcası
full member
Activity: 980
Merit: 152
Var olan borsalar konusunda bu kadar çok şüphe varken, hele de ethereum altında kurulacak bir borsanın icosuna katılmak şu anda gerçekten büyük risk. Tabi bu tip projelerin riski kadar kazanç oranı da yüksek oluyor. Katılacak olanların iyi araştırması gerek.
member
2 Eth var elımde bugun 1 tanesini abyss e attım bir tanesinide buna saklıyorum 40 gün kaldı bakalım platformu görmeden ama para yatırmıcam
sr. member
Katılımcı sınırı alında kaldırılmamış herhafta 100 kişi ekleyecekler yani bu hafta katılımcı sınırı 200 olmuş. Ama maksimum 500 kişi olacak ne kadar erken katılırsanız o kadar geliri yüksek olacak tahminim. Bende katılmak istiyorum. Bakalım ayarlayabilecek miyim?
Aslında yinede iyi hocam haftalık 100 kişi bence iyi daha kampanyanın başlamasına 2 ay var, bende girmek istiyorum ama sanırım benım imzam daha o sureye bıtmez gıbı. Girdiğim imza 6 ay sürüyor
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Katılımcı sınırı alında kaldırılmamış herhafta 100 kişi ekleyecekler yani bu hafta katılımcı sınırı 200 olmuş. Ama maksimum 500 kişi olacak ne kadar erken katılırsanız o kadar geliri yüksek olacak tahminim. Bende katılmak istiyorum. Bakalım ayarlayabilecek miyim?
sr. member
Bounty ödülleri değiştirilmiş arkadaşlar bügun farkettim, tekrar full member ve üzerini alıyor ama 100 kişi katılımcı sınırını kaldırmışlar. Bence iyi bir haber
Iyı olmuş yetişebilirsem bende katılmayı düşünüyorum ama benim imza ne zaman bitecek hiç belli değil. Beaxy bence hardcap yapma potansiyeli olan bir proje
member
Bounty ödülleri değiştirilmiş arkadaşlar bügun farkettim, tekrar full member ve üzerini alıyor ama 100 kişi katılımcı sınırını kaldırmışlar. Bence iyi bir haber
sr. member
Bakalim ben borsa projelerini seviyorum daha once cobinhood projesinr yatirim yaptim ben guzel kazandirdi. Beaxy icinde olumlu dusunmekteyim ama danisman durumu benimde aklimi kurcaladi
Pages:
Jump to: