Pages:
Author

Topic: [ANN] COINJANITOR Czy martwe monety idą do nieba? A może udają się do Janitora? - page 2. (Read 293 times)

member
Activity: 1022
Merit: 69


Kilka częstych pytań:

Jak skupujecie nieaktywne monety?

Organizujemy je poprzez bezpośrednią komunikację z docelową społecznością martwej monety. Następnie stworzyliśmy specjalny mechanizm konwersji tokenów JAN.


Wykupujecie monety w USD czy w JAN?


Wszystkie operacje wykupu będą przeprowadzane przy użyciu JAN. Nie będziemy wykorzystywać żadnych innych monet w tym celu.

Co zrobicie z danymi w celu osiągnięcia zysku ?

Tworzenie nowych narzędzi dla społeczności przy użyciu zebranych danych i kodów. Na przykład: Po przeanalizowaniu transakcji na każdej z bloków danej monety będziemy w stanie zrozumieć, w jaki sposób, kiedy i dlaczego projekt niewyszedł. Wypracujemy narzędzie analityczne do zastosowania tej wiedzy w odniesieniu do monet progowych (tych, które są bliskie wymarciu).

member
Activity: 1022
Merit: 69
Soft Cap został dawno przekroczony !. Uzbieraliśmy już ponad 1,5 miliona USD.
Dołącz do nas póki nie jest za późno


member
Activity: 1022
Merit: 69
Wpływ efektu sieciowego oraz powód, dla którego większość monet odniosła porażkę.


Sprawdź obszerny i ciekawy artykuł Jest w nim przedstawione dokładnie to czym jest efekt sieciowy, dlaczego jest ważny i w jaki sposób większość projektów zawiodła z tego powodu, a dokładniej - z powodu jego braku.

Wpływ sieci jest zjawiskiem, które zakłada podstawową koncepcję, zgodnie z którą produkt lub usługa zyskuje wartość wraz z tym jak coraz więcej osób z nich korzysta. Dokładniej mówiąc, jeśli weźmiemy sieć z liczbą węzłów N, to każdy węzeł w tej sieci może nawiązać połączenie z każdym innym węzłem w sieci, tworząc połączenie N-1. Jeśli węzły N mogą łączyć się z siecią N-1, wówczas liczba  połączeń w sieci będzie równa N(N-1). W taki sposób wartość wzrasta wraz z liczbą możliwych połączeń w wysokości N do kwadratu.  Jest to podstawowe prawo Metcalfe, które stanowi, że wartość sieci jest proporcjonalna do kwadratu liczby jej członków.

member
Activity: 1022
Merit: 69
Video od crypto journals- > https://www.youtube.com/watch?v=QjZOsFp3XKE

Dzisiaj przyglądamy się dość unikalnemu projektowi. CoinJanitor pracuje nad sposobem odzyskania utraconej lub uwięzionej wartości w kryptowalutach, które nie są już obsługiwane lub opracowywane. Coinjanitor zidentyfikował ponad 1000 projektów, które zasadniczo są martwe. Coinjanitor ma na celu przywrócenie utraconej wartości społeczności i zamianę jest na wartość w tokenach CoinJanitor a te mogą być następnie wykorzystane do zakupu bitcoina itd.
Po zidentyfikowaniu odpowiedniego projektu kandydaci kontaktują się z właścicielem i społecznością lokalną i proponują przejęcie projektu. Wszyscy użytkownicy mają wówczas możliwość zamiany swoich bezwartościowych tokenów na tokeny CoinJanitor. Każdy kod,  który ma potencjał lub wartość, będzie oferowany społeczności jako otwarte oprogramowanie.



Krótki Informator:


member
Activity: 1022
Merit: 69
Czy widziałeś  już nasze najnowsze oceny w rankingach ? To tylko część z nich:




Jesteśmy oceniani jako jedne z najlepszych ICO  przez główne strony i podmioty monitorujące branże! Cheesy

Quote
https://twitter.com/ICOinvesting101
" this is a solid idea  from @CoinJanitor learn more at https://www.coinjanitor.io/   "
member
Activity: 1022
Merit: 69
Jeśli korzystasz z Instagrama to koniecznie sprawdzaj profil od Coinjanitor! https://www.instagram.com/p/BiXJJ7JhY4V/

Udało się osiągnąć 1 milion dolarów! Coinjanitor jest przygotowany do uporządkowania nieaktywnych monet. Cel - przywrócenie wartości nieudanych biznesów i zarabianie na tym przez użytkowników!
Do następnego miliona!

member
Activity: 1022
Merit: 69


Komentarz użytkownika @ansteadm na steemit

Zespół stojący za projektem Coin Janitor jest z pewnością jednym z bardziej unikalnych i ciekawych, z jakimi się zetknąłem. Jeśli przyjrzeć się bliżej, nie mają oni na swoim forum doradców. Zastanawiałem się, dlaczego mogli to zrobić i dowiedziałem się, że wiele różnych osób zgłosiło się do rady nadzorczej, ale dyrektor generalny Marc Kenigsberg zdecydował, że ich nie potrzebują. Pan Kenigsberg ma dobrze znaną historię w świecie kryptowalutowym ponieważ od 2013 roku inwestuje w bitcoina i jest zaangażowany w rozwój sieci blokchain. Założył organizację Blocksmarter, w której był dyrektorem generalnym, a także założył BitcoinChaser.




Coin Janitor:
Strona: https://www.coinjanitor.io/
One-Pager: https://coinjanitor.io/wp-content/uploads/2018/03/edited_CoinJanitor-Two-Pager-Landscape-Light-v4.pdf
Biała Księga: https://coinjanitor.io/wp-content/uploads/2018/03/CoinJanitor-White-Paper-v5.1.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/CoinJanitor-201490483964845/
Twitter: https://twitter.com/CoinJanitor
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXkaiV83H3gHy5DomxoZvGA
Telegram: https://t.me/CoinJanitor
BitcoinTalk: https://bitcointalksearch.org/topic/ann-coinjanitorico-do-dead-coins-go-to-heaven-or-do-they-go-to-the-janitor-3033541
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coinjanitor


member
Activity: 1022
Merit: 69
Co się dzieje, gdy projekt związany z blokchain zawodzi?


Blockchain to zdecydowanie nowe trendy. Wydaje się, że wszyscy tego chcą, ale prawda jest taka że większość projektów blokowych kończy się niepowodzeniem.

Kiedy te projekty zawodzą, to co się z nimi dzieje?
Co z ludźmi, którzy wkładają w to pieniądze, wysiłek, dojeżdżają do pracy lub korzystają z innych zasobów?

Nowy projekt o nazwie CoinJanitor -> https://www.coinjanitor.io/ jest pierwszym, który przyjrzy się tym zagadnieniom dogłębniej i zaproponuje korzystne rozwiązanie, które pozwoli odzyskać wartość która kryje się w tych nieudanych projektach ICO. CoinJanitor określa je jako martwe monety i tworzy przemyślany system do ich obsługi.


Uszkodzone łańcuchy blokowe i martwe monety


Jednak określenie, jak wygląda projekt blokowy i czym jest martwa moneta, nie jest łatwym zadaniem. Nie ma jednoznaczej zgody co do tych definicji. W związku z tym firma CoinJanitor zajęła się tą kwestią i opracowała własne definicje. Przez niepowodzenia prace zostały w zasadzie porzucone przez deweloperów i członków społeczności, a same monety albo zostały wycofane z giełdy, albo nigdy nie były na niej notowane, złą specyfikację kodu blokchain czy też nie osiągnęły swoich celów przez co nie mogą już być wykorzystywane do transferu wartości.

CoinJanitor sugeruje wykup tych projektów, ponieważ nadal posiadają one dużą wartość. Pozwoli to firmie CoinJanitor zintegrować wszystkich posiadaczy tokenów w jeden projekt, tworząc efekt sieciowy. Proces wykupu pozwoli również firmie CoinJanitor przeanalizować kod i dane w obrębie łańcuchów blokowych oraz poddać "recyklingowi" dane, które są użyteczne. Po wykupie CoinJanitor będzie również kontrolował inne aktywa, takie jak uzbierany potencjał marketingowy podczas wielomisięcznej pracy.


Sprzedaż została uruchomiona . Uzbieraliśmy już kwotę : $889,792
https://www.coinjanitor.io/





member
Activity: 1022
Merit: 69
Pomóż nam uczynić świat kryptowalut pożyteczniejszym
CoinJanitor jest projektem finansowanym przez społeczność, który zbiera niewykorzystane dotąd monety i płaci użytkownikom za handel nimi.
Potrzebujemy TWOJEJ pomocy, aby posprzątać ten świat z korzyścią dla wszystkich!

Zobacz krótki film:
https://youtu.be/faYtyzx_v5M
member
Activity: 1022
Merit: 69
Nasza sprzedaż zaczyna się niebawem !  ( 15 godzin ) .

Weryfikacja KYC jest dostępna dla wszystkich, którzy zarejestrowali się do dnia dzisiejszego. Od jutra, zatwierdzanie KYC odbędzie się w czasie rzeczywistym.

Biorąc pod uwagę ostatnie próby podszywania się pod członków naszego zespołu w Telegramie, CoinJanitor pragnie powtórzyć następujące słowa:

1. Żaden z członków naszego zespołu nie skontaktuje się z Tobą bezpośrednio, chyba że się z nim pierwszy skontaktujesz.

2. Nie będziemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem żadnej platformy mediów społecznościowych z adresem do wniesienia wkładu. Pamiętaj: Adresy, na które można przesyłać środki, są unikalne. Zostaną one wygenerowane i wysłane na Twój adres e-mail po zatwierdzeniu przez KYC.

3. Jeśli na jakimkolwiek kanale, który wydaje się podszywać pod nas, widzisz jakikolwiek adres, NIE WYSYŁAJ NIC.  Proszę nas o tym poinformować, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sobie z tym poradzić.

Jest tylko jeden prawdziwy projekt CoinJanitor! Proszę uważaj na to !
member
Activity: 1022
Merit: 69



PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROJEKTU

CoinJanitor to projekt społecznościowy, którego celem jest uwolnienie wartości tkwiących w monetach zakończonych niepowodzeniem.

W obiegu znajduje się ponad 4500 kryptowalut i tylko około 1500 monet dostępnych na głównych giełdach. Tysiące monet posiada realną i konkretną wartość, której nie można przenieść na rynki.

Wiele z tych projektów nie zdołało osiągnąć swoich celów lub nie udało im się osiągnąć efektu synergii, który zawsze jest niezbędny do rozwoju. CoinJanitor zaoferuje użytkownikom, twórcom i członkom społeczności, którzy utknęli , sposób na przeniesienie wartości z ich projektów bazujących na blokchain.

DATA ROZPOCZĘCIA ICO: 1 maja 2018 r. - 31 maja 2018 r.





LINKI:

Strona: https://www.coinjanitor.io
Telegram: https://t.me/CoinJanitor
Biała Księga: https://www.coinjanitor.io/wp-content/uploads/2018/03/CoinJanitor-White-Paper-v4.5.pdf
Onepager: https://www.coinjanitor.io/wp-content/uploads/2018/02/CoinJanitor-Two-Pager-Landscape-Light-v3.pdf
Twitter: https://twitter.com/CoinJanitor
Facebook: https://m.facebook.com/CoinJanitor-201490483964845/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXkaiV83H3gHy5DomxoZvGA

OMÓWIENIE

Kiedy nowa moneta jest wprowadzana na rynek, jej twórcy i społeczność intensywnie pracują nad jej sukcesem. Próbują wyróżnić swoje projekty, aby znaleźć niszę na rynku, zebrać największą bazę, jaką są w stanie  oraz wdrożyć koncepcję, która czyni je wyjątkowymi. Niemniej jednak twórcy oraz ich społeczności często nie osiągają zamierzonych celów. Po pewnym czasie monety te nie trafiają na giełdy i idą w zampomnienie. Użytkownicy, społeczności i twórcy pozostają natomiast w posiadaniu monet, których nie mogą realnie wykorzystać do zakupu towarów lub usług, a w wielu przypadkach nie mogą w ogóle handlować, ponieważ zwyczajnie zostały one porzucone.

Pomimo niepowodzenia monety, kryjący się za nią kod, wszystkie dane, które są z nią związane, jej atuty marketingowe, a co ważniejsze cała społeczność projektu nadal ma olbrzymią wartość. Do tej pory odkładaliśmy tę wartość na bok, wyrzucając te monety i oznaczając je martwą etykietą. Monety nie mogły być przedmiotem handlu a ceny stawały się znikome. A Gdybyśmy mogli znaleźć sposób na uratowanie ich wartości i połączyć wszystkie te społeczności w jedną monetę? Być może wtedy będziemy w stanie osiągnąć efekt domina, którego nie udało się osiągnąć w przypadku każdej z tych monet z osobna, co pozwoliłoby wielu cieszyć się wartością kryjącą za ich aktywami. To właśnie zamierza uczynić CoinJanitor. Poprzez połączenie społeczności i wykorzystanie ich zasobów zrealizujemy zamierzony efekt:




UWIĘZIONA WARTOŚĆ?


Mówimy o wartości uwięzionej w nieudanych projektach, ponieważ ludzie zainwestowali w te projekty czas, pieniądze, moc obliczeniową i inne zasoby. Inwestycja ta nie doprowadziła do osiągnięcia zamierzonych celów, ale do stworzenia społeczności, która była zjednoczona w dążeniu do określonego celu. Nieosiągnięcie go nie eliminuje jednak wartości projektu, choć ją osłabia. Kiedy wartość projektu redukuje się do pewnego punktu, niewidzialna ręka rynku odsuwa cały projekt w niepamięć. Wraz ze spadkiem popytu na te waluty spada ich cena oraz zdolność ich użytkowników do wymiany na bardziej wartościowe monety po dowolnym kursie wymiany. Proces ten skutecznie wytrąca zarówno użytkowników, jak i wiele korzyści dla całego rynku, zamrażając w ten sposób wartość, którą stworzyli, w sposób uniemożliwiający przywrócenie jej do obiegu.






W jaki sposób CoinJanitor może z powrotem odzyskać i przenieść tę wartość na rynki?


CoinJanitor uwolni tę uwięzioną wartość przy użyciu sił natury ekonomii i podstawowego narzędzia, jakim jest token CoinJanitor. Będziemy to czynić w pięciu głównych krokach:

1.) Mapowanie rynków kryptowalutowych w celu sprawdzenia, gdzie znajdują się te monety, które zawiodły. Opracowaliśmy własną definicję tego, jak wygląda zawalona moneta, biorąc pod uwagę różne parametry. Nieudane monety definiujemy w następujący sposób: Monety PoW - głównie - które zostały wprowadzone na rynek ponad 2 lata temu, nie są przedmiotem obrotu na giełdach i mają limit rynkowy niższy niż $50,000 USD.

2.) CoinJanitor wybierze te monety, które zgodnie z naszymi działaniami analitycznymi można zdefiniować jako te które nie powiodły się. Będziemy komunikować się z twórcami i społecznościami tych projektów, aby stworzyć program wykupu i umożliwić twórcom przeniesienie dostępu do GutHub i innych repozytoriów kodu. Program wykupu będzie miał określony termin i będzie realizowany wyłącznie za pomocą tokena CoinJanitor. Zapobiegnie to powstawaniu mechanizmów pompowania i zaniżania cen oraz innych rodzajów spekulacji. Wykorzystanie tokena CoinJanitor zapobiegnie sytuacji, w której projekt stanie się de facto usługą wymiany monet, które w przeciwnym razie nie byłyby wymienialne.

3.) Po zrealizowaniu programu wykupu, CoinJanitor przystąpi do wyeliminowania - spalenia - wszystkich monet, które kupił.

4.) Następnym etapem jest likwidacja łańcuchów blokowych należących do projektów, których wartość została w nich zakotwiczona.

5.) Ostatnim etapem procesu CoinJanitor jest zorganizowanie i upublicznienie wszystkich istotnych kodów, repozytoriów GitHub, danych i innych istotnych informacji na temat tych projektów. Każdy kod zostanie przekształcony w otwarty kod źródłowy, dostępny dla społeczności do wykorzystania w innych projektach. Dane będą zorganizowane i udostępnione w formie narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji użytkownikom w przyszłości.


CoinJanitor to wieloetapowy projekt, którego pierwszym zadaniem będzie transfer wartości zakotwiczonych monet. Nasz zespół zaprezentuje i wdroży kolejne narzędzia w oparciu o dane, które będziemy przetwarzać w trakcie naszej pracy w celu przywrócenia marnowanej wartości na rynkach.


Jakie są zalety projektu CoinJanitor?

Projekt ten przyniesie korzyści członkom społeczności CoinJanitor, rynkom kryptograficznym, użytkownikom upadłych monet oraz twórcom CoinJanitor na różne sposoby:
Członkowie społeczności JointJanitor skorzystają na tym, że będą częścią rozwijającej się gospodarki łączącej społeczności w celu osiągnięcia efektu sieci, którego same nie są w stanie osiągnąć.
Rynki kryptowalut skorzystają na ograniczeniu zjawiska rozmycia rynku i powrotu wcześniej ujętej wartości.
Użytkownicy martwych monet, będą mieli możliwość przekazania  zablokowanej wartości nieudanego projektu i dołączą do większej sieci, która ich zintegruje.
Twórcy oraz współzarządzający skorzystają na stworzeniu niespotykanego dotąd pomysłu w obszarze kryptowalutowym, który będzie niósł wartość dodaną łącząc pod jednym parasolem społeczności wszystich monet zakończonych niepowodzeniem.

 

  • Szczegóły dotyczące tokena CoinJanitor
  • Token CoinJanitor jest tokenem ERC20 w łańcuchu blokowym Ethereum.
  • Symbolem tokena jest JAN.
  • Łączna dostawa tokenów CoinJanitor wyniesie 100 000 000 JAN - sto milionów.
  • Publiczna sprzedaż żetonów CoinJanitor rozpocznie się 15 marca 2018 roku i zakończy 15 kwietnia 2018 roku.
  • Dystrybucja w tokenach będzie następująca:
50% będzie sprzedawane publicznie.
30% zostanie zatrzymanych na zakup nieudanych monet.
11,25% jest zarezerwowane na rabaty oraz dla innych usługodawców.
8,75% zostanie rozdzielone pomiędzy członków zespołu i zamrożone do początku 2019 roku.
  • Niesprzedane tokeny, które zostały przeznaczone do sprzedaży publicznej, zostaną proporcjonalnie zrzucone posiadaczom tokenów, z wyłączeniem członków zespołu [CoinJanitor, w 3 rundach: pierwszy zrzut odbędzie się miesiąc po zakończeniu sprzedaży publicznej i obejmie 30% wszystkich niesprzedanych monet. Drugi airdrop będzie miał [miejsce 6 miesięcy po zakończeniu publicznej sprzedaży i będzie stanowił 30% wszystkich niesprzedanych tokenów. Trzeci i ostatni zrzut będzie stanowił 40% wszystkich niesprzedanych i będzie miał miejsce rok po zakończeniu publicznej sprzedaży.
  • CoinJanitor zamierza pozyskać maksymalnie 7,5 mln USD w ramach sprzedaży publicznej.
  • CoinJanitor będzie akceptować wpłaty poprzez: BTC, BCH, BTG, DASH, ETH, LTC i XMR.
  • Wszystkie wkłady podmiotów niebędących członkami ETS zostaną przeliczone na ETH po aktualnym kursie i przesłane poprzez inteligentną umowę.

ICO CoinJanitor rozpoczyna się 1 maja 2018 r.


Pages:
Jump to: