Pages:
Author

Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI - page 10. (Read 18571 times)

hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Concerning the Bounty stakes:

There is a bug in the display of stakes on the Dashboard. The database is not damaged and no stakes have been lost. We are fixing the issue now. Please do not worry. Once the problem is solved, you will see you stakes on the Dashboard.

Apologies for the inconvenience.

Veri tabanında bir hata varmış . Yakında düzelteceklermiş.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
bu ara icolara bişiler oldu ya bana mi öyle geliyor yoksa genel bir sıkıntı mı mevcut bilemedim. bitcad patladi gitti scam cikti adamlar. ben  mobilgonun hem imzasina hem icosuna girdim adamlar 53 milyon dolar topladi, dediler proje bitti bu neredeyse 1. ay olacak hala dağitim felan yok ortalarda 1 haftadir salliyorlar işte yarın yarın diye diye aha oldu bugun. cuma borsaya girer diyolardi geçen hafta bugun cuma hiçbir haber yok..exscudo nun twitter facebook a girdim saçma sapan bi halde ne güncelleme var ne bişi bigün giriyorum facebook gözüküyor diğer gün twitter bazen hiçbiri yok mail attim dönen yok yakın zamanda sanirim bu icolar bitecek heralde. yani bitmesede bounty muhabbetlerini ortadan kaldiracaklar gibi gözüküyor.   
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Exscudo Weekly Update
Now that the ICO has successfully concluded, we would like to share with you some updates on Exscudo. After the end of the ICO, we have received a lot of questions from the community. Here are the most urgent ones:
1. When and where will EON coins become tradeable?
We are going to launch the EON test net in a couple of weeks. After fixing all issues that may arise, we will launch the main network. This means that any exchange will be able to list EON coins. However, in case that no exchange does it, EON coins will be tradeable on the Exscudo Exchange. Its launch is planned for Q3 2017.
2. What is the current price of EON coins?
The blockchain is not live yet, so there is only the ICO price, which was 0.0002 BTC.
3. When will the Bounty Dashboard be updated?
We are collecting complains until 8th of June, 23:59. After that, we will review them and recalculate the stakes. Some updates have already been done today. However, the final update will probably take place on Tuesday, 13th of June.
#Exscudo #Blockchain #Cryptocurrency #Fintech

Acıklama geldi exscudodan. 13 hazirana kadar stake güncellemeleri tamamlanır diyor özet olaraktan
hero member
Activity: 560
Merit: 501
bende facebook twitter imzaya girdm o zaman daha yatırımlarını tamamlamamışlardı.  bounty panel de sadece facebook ve twitter shareleri gözüküyor imzadan kaynakli bi gelen giden yok gibi . mesaj atmiştim fakat dönen de olmadı.sonrasında mail atmişlar sanirim mail de şikayetlere ayın 8 ine kaadar çözülecek gece yarısına kadar ama. inşallah hallederler.
hero member
Activity: 658
Sakata geldik herhalde arkadaşlar 2 gündür düzeltilmesi için mail attık ama cevap daha gelmedi Waiting for supportt bakalım şimdi birde çıkıp süre doldudada derler. Smiley

bende mail attım ama kazımadılar birde bu gün son gün. bakalım nasıl bir şey olcak. valla anlamveremedim ya zaten az topladk arar ederiz diyip çökerlerse şaşırmam açıkcası.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Sakata geldik herhalde arkadaşlar 2 gündür düzeltilmesi için mail attık ama cevap daha gelmedi Waiting for supportt bakalım şimdi birde çıkıp süre doldudada derler. Smiley
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Bunun bountyleri ne zaman dağıtılacak arkadaşlar . Yoksa ilk Icocularamı dağıtılacak ( Bencede böyle olması mantıklı) .
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Dünden beri mesaj attık bildirdik cevap yok. Yarın son gün sanırım ama daha haladaha sorunu çözemediler umarım şimdi son gün doldu diye bırakmazlar.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
ben facebook üzerinde bütün paylaşımları like ve share ettim ama bana facebook üzerinden çok komik bir miktar gelmiş. itiraz etmek sorunu çözer mi sizce?

şansını dene kaybediceğin bişey yok nasıl. facebook herkeste sorun bende msj attım

mesajda özel olarak belirtmemiz gereken bir nokta var mı? aşağıdaki gibi bir şey yazmam yeterlimi?

Hello there,
I've shared all your posts on facebook and twitter throughout the bounty campaign, but there is a big difference between my facebook stakes and my twitter stakes. I think it is a problem in my facebook stakes. Please help in this matter.

not: translate ile yazıldı hata varsa belirtin lütfen.

hero member
ben facebook üzerinde bütün paylaşımları like ve share ettim ama bana facebook üzerinden çok komik bir miktar gelmiş. itiraz etmek sorunu çözer mi sizce?

şansını dene kaybediceğin bişey yok nasıl. facebook herkeste sorun bende msj attım
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hero member
Activity: 518
ne ganare adamlar ya
valla bunların yapcağı işten oldukça şüpheliyim . ödülleri düzgün yapalıyorlar birde exchange mi paycaklar artık inancım iyice bitti.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
final spreadsheet falan hazırlandı mı? imzadaki tabloda bir değişim yok.Dağıtım tarihinide bilen varsa paylaşabilir mi? Bir exchange projesinin daha tokenına sahip olalım. Fazla mal göz çıkarmaz  Grin

hocam skateleri excudo dan kontrol et doğruysa sorun yok yanlışsa mail atman lazım . gerçi kimse tarif ediyorsam Cheesy
Ben normal spreadsheet tablosu dışında başka bir final tablosu hazırladılar diye düşündüm. Kişi başına düşecek token adedi ile birlikte.
hero member
final spreadsheet falan hazırlandı mı? imzadaki tabloda bir değişim yok.Dağıtım tarihinide bilen varsa paylaşabilir mi? Bir exchange projesinin daha tokenına sahip olalım. Fazla mal göz çıkarmaz  Grin

hocam skateleri excudo dan kontrol et doğruysa sorun yok yanlışsa mail atman lazım . gerçi kimse tarif ediyorsam Cheesy
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bunda mesela imzaya katılanlar nasıl bounty alacak belirlendi mi? EON olarak karşılığını bilmiyorum da anlayabileceğimiz biçimde yazarsanız arkadaşlar.

imza ödemeleri için benim bildigim  zaten eth adreslerini toplamişlardi. benim tahminim signature bountylerini direkt adreslere yapacaklar gibi. zaten exscudo siteden arayüzden diğer eonlar belli olur bildigin investor gibi ekran açmişlar bountyler için bile helal olsun adamlara :d oradan girip işlemlerimizi yapicaz sanirim diye düşünüyorum. dağitim ne zaman olacak bilgisi olan varmi bu arada stakeler vs hesaplanmiş daha tam herşey hallolmuş gibi değil bicok kişinin sıkıntısı var daha bountylerde.sayılan sayılmayan vs yansitilmayan listede güncellenip imza listesinden bahsediyorum bounty ekraninda görünmeyen vs bi sürü adam var.

Benimde aynı şekilde Facebook shareleri falan gözükmüyor bounty sayfasındada baktığımda bir çok kişide aynı problem var destek ekibi ile iletişime geçtim bakalım ne zamana sorunu çözücekler.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Bunda mesela imzaya katılanlar nasıl bounty alacak belirlendi mi? EON olarak karşılığını bilmiyorum da anlayabileceğimiz biçimde yazarsanız arkadaşlar.

imza ödemeleri için benim bildigim  zaten eth adreslerini toplamişlardi. benim tahminim signature bountylerini direkt adreslere yapacaklar gibi. zaten exscudo siteden arayüzden diğer eonlar belli olur bildigin investor gibi ekran açmişlar bountyler için bile helal olsun adamlara :d oradan girip işlemlerimizi yapicaz sanirim diye düşünüyorum. dağitim ne zaman olacak bilgisi olan varmi bu arada stakeler vs hesaplanmiş daha tam herşey hallolmuş gibi değil bicok kişinin sıkıntısı var daha bountylerde.sayılan sayılmayan vs yansitilmayan listede güncellenip imza listesinden bahsediyorum bounty ekraninda görünmeyen vs bi sürü adam var.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
hero member
Activity: 882
Merit: 507
bendede twitter var, face 0 yazıyor, face için paylaşmak mı gerekiyordu, yoksa beğeni yetiyormuydu gençler
ben beğenip geçiyordum  kocaman bir sıfırım oldu aq Cheesy

Beğen ve paylaş Haricinde Hashtag vardı IcoExcsudo diye paylaşım yapman veya yazı yazman lazımdı. Buna göre stakeler veriliyor ama desteğe mesaj at ilgilensinler.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bendede twitter var, face 0 yazıyor, face için paylaşmak mı gerekiyordu, yoksa beğeni yetiyormuydu gençler
ben beğenip geçiyordum  kocaman bir sıfırım oldu aq Cheesy
Pages:
Jump to: