Pages:
Author

Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI - page 9. (Read 18571 times)

ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Bende baktımda benimde daha güncellenmemiş bunlar ne zamana yapacak'da dağıtımı yapacak baya uğraştıracaklar sanırım.

uğraştırcaklar kesin geçen mailmişti 600 mü 900 mü ne sorun açılmış tek tek bakıyoz diye valla versinlerde 1 -2 hafta geç olsun.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bende baktımda benimde daha güncellenmemiş bunlar ne zamana yapacak'da dağıtımı yapacak baya uğraştıracaklar sanırım.
ikm
sr. member
Activity: 420
benimkini güncellemişler iyi bari en azından yaptıklarını paylaşayım Cheesy çalışıyormuş dev Smiley
sr. member
Zaten aman aman bir şey düşmez gibi duruyor işte olursa 3-5 imzadan gelicek ona'da zaten girmedik ama şu anda süründürme politikası uyguluyorlar resmen.
sr. member
Activity: 434
Tam malak adamlar nasıl kaybedersin arkads bunlar blokzincirimi yapacaklar aq kesin bi şeyleri unuturlar. Bari kuracakları exchnge ileri düzgün yapsalar. Mantiklari lkkye gibi bi şey olucak sanırım.
sr. member
Activity: 322
çok acele etmeyin yavaş yavaş yapıyorlar işte
zaten sosyal medyadan oyle hatırı sayılır birşey kazanamazsınız
zaten su an hangi platformda olduguda belli degil ama yakın zamanda bountyler de belli olacakmış
dev.çalışıyormuş
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
düzeltmeler hakkında birşey var mı hala aynı duruyor . beceremicekler sanırım bunlar bu işi. yalan olcak bountyler
hero member
Activity: 698
Merit: 506
erken çıktım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum umarım bunca sıkıntıya rağmen kazancı her şeyi unutturur Allah sabır versin.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Facebook sorunu bendede devam ediyor haladaha sanırım bu sorunu uğraşıyorlar. Umarım çözerler.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
Can yancak bir durum yok tr dlbuyul ihtimalle kimse ico ya girmemiştir. En fazla bountyden kaybı olur bu piyasada normal durumlar bu. Ama alex hepsini kontrol edicezdedi. Normalde konuyu takip edenler bilir cevap bile yapmıyorlardı ama bu konu sorun olduğundan yoğun ilgileniyorlar
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bence bu taas ile karşılaştırılacak bir coin değil. taas işinde adamlar resmen cevap vermiyordu ve herhangi bir açıklama bile yoktu. burda açıklamaları 13 ünde falan düzeltilecek tarzında bir durum var.

exscudo ilk ciktiginda scam muhabbeti cok dönmüştü. sonradan adamlarin iş ciddiyeti vs olayi biraz unutturdu fakat şu ico bitişi yapilacak iş değil yani. listeyi nasil kaybediyorlar oda ayri bi muamma ben kaybettiklerini düşünmüyorum nedense yani bunlarin örnekleri cikariliyodur bi şekilde bounty manager tarafindan birilerine bilgi amaçli mail vs atiliyodur yada hiçbişi yoksa kendi kaydediyordur bi yere heralde nasil insanlar var arkadaş kimse işini doğru düzgün yapmazsa bi yerde olay diğerlerine yansiyor yani. 

haklısınız birileri işlerini savsaklıyor olabilir ama bence çözüm bulacaklar. daha doğrusu bulmaları gerekiyor. umarım kimsenin canı yanmaz bu olanlardan.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
bence bu taas ile karşılaştırılacak bir coin değil. taas işinde adamlar resmen cevap vermiyordu ve herhangi bir açıklama bile yoktu. burda açıklamaları 13 ünde falan düzeltilecek tarzında bir durum var.

exscudo ilk ciktiginda scam muhabbeti cok dönmüştü. sonradan adamlarin iş ciddiyeti vs olayi biraz unutturdu fakat şu ico bitişi yapilacak iş değil yani. listeyi nasil kaybediyorlar oda ayri bi muamma ben kaybettiklerini düşünmüyorum nedense yani bunlarin örnekleri cikariliyodur bi şekilde bounty manager tarafindan birilerine bilgi amaçli mail vs atiliyodur yada hiçbişi yoksa kendi kaydediyordur bi yere heralde nasil insanlar var arkadaş kimse işini doğru düzgün yapmazsa bi yerde olay diğerlerine yansiyor yani. 
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hero member
Activity: 518
Merit: 500
sonunda bir adminle görüşebildim Alex stakelerin güncelleneceğini söyledi. bakalım ne zamana yetişir.
takip ettiğimkadarıyla ilk stake listesini kaybedilmiş. nasıl olduğnu sormadım ama tekrar düzenlenip güncelleme yapılacakmış.
sr. member
Benim girmediğim bir imzada scam çıkmış, gerçekten şaşırdım genelde hep beni bulurlar Sad Rise, bitcad... TaaS ta çok uğraştırmıştı bizi. Neyseki buna bulaşmamışım. Umarım sizin için durum bir  an önce çözülür ve emekleriniz boşa gitmez.

scam falan çıktığı yok bi problem yok düzeltmişler.

Facebook daha düzeltilmemiş bende ama blog falan eklenmiş onda bir sıkıntı yok bakalım Facebook olayını'da hallediceklermi görücez.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bunun Scam çıkacağını sanmıyorum uğraşıyorlar ama düzgün bir şekilde şu sayma işini yapamadılar.
sr. member
Activity: 532
Benim girmediğim bir imzada scam çıkmış, gerçekten şaşırdım genelde hep beni bulurlar Sad Rise, bitcad... TaaS ta çok uğraştırmıştı bizi. Neyseki buna bulaşmamışım. Umarım sizin için durum bir  an önce çözülür ve emekleriniz boşa gitmez.

scam falan çıktığı yok bi problem yok düzeltmişler.
hero member
Activity: 546
Merit: 501
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Öyle böyle yatırımı aldı ve tamamladı ama şimdi sözde sitede sıkıntılar var bakalım ne zamana düzelecek.
sr. member
Activity: 434
valla karman çorman yaptılar . zaten icodan millet bu projeye inanmadı belki bountyden bişey çıkar dedi oda çıkmıcak.
düşünsenize birde çok katılımcı olsaydı kim bilir ne olurdu.
Pages:
Jump to: