Pages:
Author

Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI - page 15. (Read 18584 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
hayırlı olsun arkadaşlar taas tan sonra herkes excudo da hakettiklerini almış gözüküyor. umarım kazançlı bir yatırım varlığı olur sizler içinde.
kolay gelsin.

allah korusun taas ile aynı olmaz umarım. hakettiğimizi almak derken daha taas'tan bişi alamadik benim bildigim.jamal hıyarı yeni bi liste yapmaya karar vermiş onunla uğraşiyordur muhtemelen. exscudo nun signature ve twitterina girmiştim onunda  twitterini güncellemişler stakelerim gözüküyor hesapta ama imza ile ilgili bişi göremedim Smiley taas a benzemez umarım ne ico su ne bountysi.
yeni bir liste derken hocam. kampanya ya katılanları temize mi çekecek bu jamal arkadaş. nasıl bir bounty yoneticisi görevlendirmiş exscudocular anlamadım. valla o kadar insanın ahına almak pek hayr getirmez.

coininiz bol olsun.

post kasmaya çalıyon galiba Cheesy jamal burda değil taas atcan bu mesajı Cheesy
sr. member
Activity: 392
hayırlı olsun arkadaşlar taas tan sonra herkes excudo da hakettiklerini almış gözüküyor. umarım kazançlı bir yatırım varlığı olur sizler içinde.
kolay gelsin.

allah korusun taas ile aynı olmaz umarım. hakettiğimizi almak derken daha taas'tan bişi alamadik benim bildigim.jamal hıyarı yeni bi liste yapmaya karar vermiş onunla uğraşiyordur muhtemelen. exscudo nun signature ve twitterina girmiştim onunda  twitterini güncellemişler stakelerim gözüküyor hesapta ama imza ile ilgili bişi göremedim Smiley taas a benzemez umarım ne ico su ne bountysi.
yeni bir liste derken hocam. kampanya ya katılanları temize mi çekecek bu jamal arkadaş. nasıl bir bounty yoneticisi görevlendirmiş exscudocular anlamadım. valla o kadar insanın ahına almak pek hayr getirmez.

coininiz bol olsun.
sr. member
Activity: 434
ico çok karlı olmayacak ama buyüzden imzasına girmek mantıklı gelmeyebilir. az kişi var diye dalan olablir ama stakeleri ayarlamazlarsa sakat imzacılar için
hero member
Activity: 560
Merit: 501
kolay gelsin.

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
kolay gelsin.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bounty Stakeleri güncellenmiş twitter için 720 stake gözükürken facebook hala coming gözüküyor.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
arkadaşlar bunun bounty spreadsheet'te sıkıntı var. Öğle saatlerinde kontrol ettim signature da 4 hafta stake vardu şu an bakıyorum tekrar 1 haftalık stake var. Ne oluyor böyle saçma sapan işler.

Bende bir sıkıntı yok ama sizde 1 gözüküyor . Haftalık mesaj sayınızda bir sıkıntı olmuş olabilirmi ?

Edit : Haftada 15 mesaj ı atmamıssınız herhalde . 3-4 geçerken 14 mesajda . 4-5 geçerken 14 mesaj da kalmıssınız gözüküyor.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nu_8uXvpkNWtTrHGBemr3VTJRxbkQopry_90DENsFJQ/edit#gid=2079228214
onun farkındaydım fakat bir ara denk geldim 4 haftalık stake yazmışlardı. İlk başlarkende fazladan bir haftalık stake yazmışlardı sildiler.

aynen öyle hakkaten çok cimrilermiş.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
arkadaşlar bunun bounty spreadsheet'te sıkıntı var. Öğle saatlerinde kontrol ettim signature da 4 hafta stake vardu şu an bakıyorum tekrar 1 haftalık stake var. Ne oluyor böyle saçma sapan işler.

Bende bir sıkıntı yok ama sizde 1 gözüküyor . Haftalık mesaj sayınızda bir sıkıntı olmuş olabilirmi ?

Edit : Haftada 15 mesaj ı atmamıssınız herhalde . 3-4 geçerken 14 mesajda . 4-5 geçerken 14 mesaj da kalmıssınız gözüküyor.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nu_8uXvpkNWtTrHGBemr3VTJRxbkQopry_90DENsFJQ/edit#gid=2079228214
onun farkındaydım fakat bir ara denk geldim 4 haftalık stake yazmışlardı. İlk başlarkende fazladan bir haftalık stake yazmışlardı sildiler.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
sistem tkip ediliyor ha güzelmiş Cheesy 1 tane bile eksik kalınca kaktıyorlar fenaymış.
exchange telefon uygulamasından açıtıklarına dair bir tweet görmüştüm doğrumu bilen var mı?
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

hero member
Activity: 896
Merit: 515
ikm
sr. member
Activity: 420
bunun twitterina giren varmi arkadaşlar. ben twitterina bounty'sine girdim onayli gözüküyor ama bounty ekraninda hala 0 gözüküyor mail attim dönmediler. sizlerden giren ve dashboardinda twitteri stake sayan varmi ?

ben katılmıştım, şimdi kontrol etttim 1680 stake yazıyor, facebook coming yazıyor

bende de durum aynı uzun zamandır twitter'da 580 stake , facebook'ta coming yazıyor. Ana başlıkta, fb bountylerinin sonradan ekleneceğine dair bir kaç post görmüştüm. ama o da şüpheli bana kalırsa.  Roll Eyes

1680 skate bende 580 yazıo ve ilk günden beri bounydeyim anlamadım bular scam çıkcak dicem icorating adamlar denetliyor daha öyle bişey yazılmadı takip ediyorum. hala denetlemeler
full member
Activity: 336
Merit: 101
bunun twitterina giren varmi arkadaşlar. ben twitterina bounty'sine girdim onayli gözüküyor ama bounty ekraninda hala 0 gözüküyor mail attim dönmediler. sizlerden giren ve dashboardinda twitteri stake sayan varmi ?

ben katılmıştım, şimdi kontrol etttim 1680 stake yazıyor, facebook coming yazıyor

bende de durum aynı uzun zamandır twitter'da 580 stake , facebook'ta coming yazıyor. Ana başlıkta, fb bountylerinin sonradan ekleneceğine dair bir kaç post görmüştüm. ama o da şüpheli bana kalırsa.  Roll Eyes
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Umarım scam çıkmaz ama planladıklarından çok az yatırım topladılar ve çok reklam yaptılar.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bende'de 10 stake saymış daha ki ben bayadır bountysindeydim ama demekki herkesinkini saymamışlar. Blogda Onay almamış zaten daha güncellemede yapmamışlar ya en son yapacaklar yada proje sonunda tutmayacağı için belkide iptal olacak.
hero member
bende risk yapıp son 2 haftasına katıldım bakalım çok fazla bırakn olurda 3-5 bakarsın yol buluruz diye aldım bu riski .
Cheesy son hafta 10k yaptırım alacak tottem yapıcam.
hero member
son durum nedir bunda?

an itibariyle 1549 btc toplanmış
bakalım son hafta ümidi var lun gibi çoğu kişide olursa olur olmazsa çırt projeler arasına girecek demektir.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
valla normalde alt limit 1k btc topladılar en azından sistemi açıcaklarını söylüyorlar. 30k btc zaten hayal  yüzde elli bile imkansız
şuana kadar fena toplama olmadı nasıl bir bounty dağıtımı olcak çok merak ediyorum açıkcası.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

hero member
Activity: 742
Merit: 501
Pages:
Jump to: