Pages:
Author

Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI - page 21. (Read 18571 times)

hero member
Activity: 698
Merit: 506
avatar kapanyasına ödül vermiyorlar heralde sitelerinde öyle yazıyordu. boşta durmasın bari ekledik 1 defa.
inşallah karlı olur hocam senin için şuara kimse bu ico çözemiyor ne istiyorlar nasıl bişey yapcaklar karışık bu ico ya çok karlı olcak yada üzücü bakalım.

sağolun hocam. bu aralar işler kesat gidiyor zaten sonucu belirsiz bir kampanyaya girelim dedik şansımıza artık. umarım hepimiz için karlı olur. Smiley
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
jiniur member ile bunun imza kampanyasına katılabilirmiyim? veya katılırsam kayda değer bir gelir gelirmi sizce Huh

Member olmuşsun
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
jiniur member ile bunun imza kampanyasına katılabilirmiyim? veya katılırsam kayda değer bir gelir gelirmi sizce Huh
Jr._Member Kabul ediyorlar . Ama çok az stake alırsın .
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
hero member
Activity: 658
icosu yarın başlıyor bakalım ilk gün nasıl bir hareket yapacak yatırım alıcakmı duruma göre giriş yapcam ico sayfasında pre sale için ayırtma yapılıyor. sanki deli gibi alım olcakmış gibi...
birde olursa ozman çok ilginç olur  orası ayrı
hero member
Activity: 518
avatar kapanyasına ödül vermiyorlar heralde sitelerinde öyle yazıyordu. boşta durmasın bari ekledik 1 defa.
inşallah karlı olur hocam senin için şuara kimse bu ico çözemiyor ne istiyorlar nasıl bişey yapcaklar karışık bu ico ya çok karlı olcak yada üzücü bakalım.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
hero member
İmza ve avatar için değer mi yorum rica edicem ? Yada daha iyi diyebileceğiniz bir şey var mı ?

orsarı şans dostum ico istediğini elde ederse başarılı olur ve çok kazandırır ama istedikleri oldukça fazla bir seviye risk alıcaksan karlı olbilir yoks garanti olsun diyorsan
talatk güncel imza kampanyalarının olduğu listeden bak derim
sr. member
Activity: 506
İmza ve avatar için değer mi yorum rica edicem ? Yada daha iyi diyebileceğiniz bir şey var mı ?
sr. member
Activity: 532
Presale Starting May 1st
Adamların hedefleri büyük demekki ama tam anlamadım hedeflerini .  Grin . Hedeflerinin %20 sini anla toplayacaklar belkide scam sıkacam.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
borsa kurmucaklar mı bunlar coinin adedinin ne olduğunun bunlar için çok bir önemi olmaması lazım . okuduğum ve anladığım kadaryıla sistemler lkkyeexchange gibi bişey olucak önemli olan alıcı satıcı sayısı bana göre vol yüksek olursa icoya çok bakmazlar liqui nin politikası çok geçerli onlar gibi yapmaları lazım benzer durumuda livecoin.net yaptı taas direk borsaya soktu ico satışı olarak. bunun gibi beklentili coinlerden listelemeyapmalı.
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
240 Milyon coin çok fazla süpriz olmazsa bu proje tutmaz .
hero member
evet takip etmek lazım başlada 1 milyon doları geçermi acaba ön satış için token ayrıma yapıyorlar burdaki ayrılmış tokenlerden 1 milyon doları geçerse iş yapabilir.
sr. member
Activity: 476
Pazartesi günü ico başladığınıda ilk günden belli olur. para gelmezse pek bir işe yaramaz bu proje
ilk saatler kendini belli edecek.
hero member
sorunuzu ilettim ana konuda durum sizin söylediğiniz gibi geçiyor. ben eğer yeterli para toplanmaz ise 0,0002 btc olması için gereken fazlalığı yakacakmısınız diye soru gönderdim dev cevabına göre burdan yayınlayacağım
hero member
icosu oldukça yüksek bir beklenti içinde herkesin düşündüğü gibi bende katılıyorum aynı fikirlere.
ek olarak exchange kuracaklarsa adamların ellerinde hatırı sayılır bir btc bulunması gerek kendi icolarına kendileri yatırım yaparak ico giriş yaparlarsa ne ala ozaman belki yatırımcı çekebilirler.
yada büyük balinaları ikna edip ico sokmaları lazım ki genede o kadar para topayamazlar bence.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
ICO lansmanında 150 720 000 EON token satışa sunulacak ve bunları BTC değeri olarak;
1 EON için fiyat 0.0002 BTC olacaktır.

ico hedefi oldukca yuksek 30k btc satacaklarmis btc/usd  35-40milyon dolar yatirim beklentileri mi var bunlarin?
sunum cok dusuk olmus lafa degil, rakamlara ve icraatlere bakmak lazim. 240m token yayilcak diyor 150m i icodan satilcak diyor arada madenci falan da diyor
ico sunumlarinda kredi karti bankamatik karti falan gorunce nedense direkt aklima intexcoin geliyor xd
bounty hunter olarak kaybedecek birsey yok fakat icoya yatiracak tek bir satoshi islemez benden, bu icodan pis kokular aldim sanki
hero member
Activity: 742
Merit: 501
çok para toplayacaklarmış gibi davranıyorlar ama bu icoya pek para toplanmaz. Reklamları iyi ama tutmayacak gibi geldi bana...
ikm
sr. member
Activity: 420
bunun bounrty ne çıkcam bakalım sosyalmedyalarına daldım ilginç olmuş sistemi beğendim ama düzgün çalışmıyor gibi yada belli bir süredemi güncellecek ki.
sr. member
Activity: 434
bunun parası kendi içindemi işlem görecek sadece aynı zamanda coin sahipleri alım satımlarda indirim gibi bişey alcak sanırm yada komisyon ödemicek gibi anladım doğru anladıysam
yüksek hacim yapanları çekmek için güzel bişey aslında. borsasına 3 -4 tane balina dandandırsa geçerli olur
Pages:
Jump to: