Pages:
Author

Topic: [ANN] ICO ⚽ MERKEZİ OLMAYAN SPOR ⚽ Spor Blockchain Devrimi - page 2. (Read 683 times)

sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@ophyrim teşekkürler bilgi için ben twitter kampanyasındayım  globatalent token'ın. O zaman tweet atmaya bir süre daha devam etmek gerekir.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
@ophyrim  ben  Globatalent bounty kampanyalarına katılmıştım, bounty bitiş tarihi belli oldu mu acaba bununla ilgili bir bilgi var mı?

Kesin bir açıklama henüz yok. Ancak ICO 30 haziranda sonlanacak. Kampanyalar genel olarak ICO sonlanıncaya kadar devam ediyor. Bu arada proje Hardcap'e doğru gidiyor. Bu tarihten önce hardcap yaparsa kampanya hardcap tarihi itibariyle sonlanacaktır.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@ophyrim  ben  Globatalent bounty kampanyalarına katılmıştım, bounty bitiş tarihi belli oldu mu acaba bununla ilgili bir bilgi var mı?

sr. member
Arkadaşlar tarihleri tekrar yazmak istiyorum. Gözden kaçıranlar olabilir.
Önsatış 31 Mayıs'ta sonlanacak. %45'e kadar bonus var min. katılım 7 ETH
Kitlesel fonlama (genel satış) 18 Haziran-30 Haziran arası min. 1500 GBT (1GBT=0.07USD)
Toplanacak toplam paranın1/3'ü ön-satış aşamasında toplanmış durumda ve ön-satış hala devam ediyor.

jr. member
Activity: 264
Merit: 1
Merakla beklediğim bir proje. Bakalım diğerleri gibi bir akıbeti mi olacak göreceğiz. Güzel bir satış da yakalamış gördüğüm kadarıyla.
member
Activity: 154
Merit: 10
Diğer Spor alanından çıkandan daha başarılı olur diye düşünüyorum proje güzel ilgi çekici çevirikeride baya güzel olmuş umarım proje başarılı olur
member
Activity: 140
Yani blokchain demek zaten merkezsiz demek. Artık platformların bunu dile getirmesine gerek yok.  Fark oluşturacak tabirler kullanmalıdırlar.
member
Activity: 224
Her alanda artık blokchain ile projeler yapılıyor.  Ve her alandan çok fazla proje var. Artık fark oluşturan plalatformlar lazım.
sr. member
Arkadaşlar bazı rating siteleri
icobench=3.7
icomarks=8.5
icoholder=4.17
icorating=hype score-High///risk skore-Medium

Pre-sale'de  şu ana kadar toplanan para 11.000.000 USD'den fazla. Proje hardcap'e doğru gidiyor.
sr. member
Luis Suarez'in de Globatalent ekibine katılmasıyla dahada güçlenen ekip, ICO'ya hazırlanıyor. Globatalent'in ICO'su birkaç saat içinde başlıyor.
Bol kazançlar dilerim.
sr. member

(resmi biraz yavaş yüklüyor lütfen bekleyin)
Arkadaşlar linkte Barcelona'nın efsane oyuncularından Suarez'in Globatalent'e niçin destek verdiğine dair kısa bir blog yazısı bulacaksınız.
Suarez Globatalent'in destekçilerinden biri oldu.

https://globatalent.com/fc-barcelona-first-team-star-supports-globatalents-sport-blockchain-project
sr. member
spor icoları, gerek izleyici kitlesinin zeka düşüklüğü olsun, gerek popularitesi olsun bir şekilde para topluyorlar.

Arkadaşım ne demek izleyici kitlesinin zeka seviyesinin düşük olması.
Sen hangi vasıfla daha düzgün cümle bile kuramadan spor seyircilerinin zekalarını küçümsüyorsun.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
spor icoları, gerek izleyici kitlesinin zeka düşüklüğü olsun, gerek popularitesi olsun bir şekilde para topluyorlar.
sr. member
Arkadaşlar takım whitepaper'da önemli boyutta yeniliğe gitti. Özellikle token ile ilgili çok önemli detayları paylaşmışlar. Whitepaper'ın yeni versiyonunun çevirisini tamamlayıp yükledim. Ana konunun altındaki linkten ulaşabilirsiniz.
sr. member
Arkadaşlar proje tarihi yaklaşıyor. Proje katılımcıları için KYC zorunlu. Projenin ICO tarihi 16 Nisan 2018. Pre-ICO ise ICO tarihinden 2 hafta önce başlayacak ve ICO'nun başlamasıyla sonlanacak.

Hocam Bounty kampanyasına katılanlar da mı KYC Yollamak zorunda?
 Ve en son tarih ne zaman bunu yapmak için?
Şu icoların Bounty'ciler için kyc istemesi kadar mantıksız bir şey yok.. Bounty bu sonuçta lütuf, bedavaya veriyorsun, amerikan veya çin vatandaşı olup olmaması , kimliği vs, önemli değil ki sonuçta ücretsiz gönderecekler..

Benim bildiğim kadarıyla bonty katılımcıları için böyle bir şey istenmeyecek. Şu ana kadarda istenmedi zaten.
Bazı bounty kampanyalarına katılım için KYC istendiğini çok iyi biliyorum hatta bir tanesi için bizzat kendim KYC doldurdum.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
Arkadaşlar proje tarihi yaklaşıyor. Proje katılımcıları için KYC zorunlu. Projenin ICO tarihi 16 Nisan 2018. Pre-ICO ise ICO tarihinden 2 hafta önce başlayacak ve ICO'nun başlamasıyla sonlanacak.

Hocam Bounty kampanyasına katılanlar da mı KYC Yollamak zorunda?
 Ve en son tarih ne zaman bunu yapmak için?
Şu icoların Bounty'ciler için kyc istemesi kadar mantıksız bir şey yok.. Bounty bu sonuçta lütuf, bedavaya veriyorsun, amerikan veya çin vatandaşı olup olmaması , kimliği vs, önemli değil ki sonuçta ücretsiz gönderecekler..
sr. member
sr. member
Geliştirici takım daha fazla detayın içinde yer aldığı, eksiklerin istekler doğrultusunda büyük ölçüde giderildiği, kısacası daha kapsamlı bir whitepaper yayınladı. Çevirisi yapılmayacak ancak ingilizcesini okumak isteyenler için link:

https://globatalent.com/whitepaper/
sr. member
Arkadaşlar Pre-ICO'ya katılabilmek için akredite yatırımcı olunması grekiyor. Bunun için gereken minimum rakam 100.000 Euro ya da 200.000 USD
sr. member
çok ses getireceğini düşünmüyorum. whitepaperda yazılan örneğin nadir yaşanacağını geçtim küçük klüpler, oyuncular, atletler vs ne kadar bu çemberin içine dahil olabilirler

Gördüğüm kadarıyla isteyen herkes başvuruda bulunacak ama herkes sisteme dahil olamayacak. Proje ekibi tarafından kurulacak bir ekip, kimin sisteme girip kimin giremeyeceğine karar verecek.
Pages:
Jump to: