Pages:
Author

Topic: [ANN] ICO ⚽ MERKEZİ OLMAYAN SPOR ⚽ Spor Blockchain Devrimi - page 4. (Read 683 times)

member
Activity: 336
Merit: 17
Proje baya iyi ya mantıklı duruyor.whitepaper gelsin de okuyunca biraz daha öğrenmiş oluruz
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar whitepaper üzerinde çalışıyorum iki, en geç üç gün içinde bu konu başlığına upload etmiş olacağım. İncelemenizi tavsiye ederim. Proje ile ilgili daha çok şey öğrendikçe daha çok hoşuma gidiyor.
member
Activity: 102
Merit: 25
Proje bana Footboolcoini hatırlattı oda iyiydi ama buda öyle olurmu açıkcası emin olamadım spor tarzı projeler genel anlamda çok tutmuyor aslında.
sr. member
Ben projeyi çok mantıklı buldum. Projenin tutup tutmayacağı ayrı bir konu. Ancak, insanların özellikle genç sporculara özellikle futbol ve basketbolculara yatırım yaparak gelecekte iyi birer sporcu olacakları düşüncesiyle, bu sporcuların gelecek potansiyellerini satın almalarını ve buradan hem sporcunun, hem yatırımcının kazanacak olması benim çok hoşuma gitti. Bunu klüpler bazında da düşünebilirsiniz.

full member
Activity: 462
Merit: 102
Bende bu iconun başarılı olacağını düşünmüyorum sıkıldım ayrıca merkezi olmayan önüne gelen merkezi olmayan yazıyor ama  merkezi var nasıl iş anlamadım
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
iyi para olan bir sektor ama bu parayi yedireceklerini dusunmuyorum hic. milyonlarca ico var basarili olacagini dusunmuyorum hic.
sr. member
Arkadaşlar daha önce spor ile alakalı bir kampanyaya veta ICO'ya katılmamıştım. Ancak bu projenin fikri çok hoşuma gitti. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz bilemem ama mutlaka bi göz atmanızda fayda görüyorum. Karlı olacak gibi duruyor.
sr. member
sr. member

Dünya çapında idollerinize yatırım yapabileceğiniz spor pazarı

GLOBATALENT NEDİR?

MERKEZİ OLMAYAN GLOBATALENT EKOSİSTEMİNİN

YARARLARI

HAK SATIŞ MODELİMİZ

Token