Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] Next.Exchange Topluluk Ticareti. Kripto-Varlıklar-Fiat-Sohbet-Temett - page 2. (Read 957 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242

Oylamalar devam ediyor arkadaşlar
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
bountye girenler 31 aralığa kadar daha imzaayı taşıyacak heralde, doğru mudur? bide yönetici listeyi güncellememiş inşallah ödüllerin üstüne yatmazlar veya çok aşırı düşüşe gitmezler
member
Activity: 560
Merit: 12
Tamam ico o zaman bitiyor da bounty niye kapatılmış ben onu anlamadım. Ama Ico sonundaki satışa göre dağıtım yapılacaksa bu güzel haber.
full member

ICO 31 Aralıkta sonlanıyor katılım için bir blog yazısı yayınlandı arkadaşlar
full member
member
Activity: 112
Merit: 11
Evet bounty sonlanmış bende telegramda gordum başka bounty programı açacaklarmı dıye sormuş bırısı henuz cevap verılmemış neden bu kadar erken sonlandı anlamadım katılımcı sayısıda epey az olmuş demekkı odullerı duşurecekler.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ekip tarafından bounty kapatılmış bunu neden yaptılar acaba, kesın odullerı kesecekler arkadaşlar giren varsa hiç kasmasın bu saatten sonra. Bu adamların scam çıkma potansıyellerı bıle var baktılar yatırım geldi etherle bırlıkte yatırım katlandı hemen bounty programı sonlandı telegram kanalı olmus 4000 kısı aldılar tabı yatırımı, sonra başka bır tane yapacaklarmış herhalde
full member
Bounty katılımı kapatılmış. Kampanya bitti mi hocam şimdi. İmzasına baktım ilk hafta zaten 2 kişinin payı verilmiş bu da 2. hafta olacak. 2 Haftada bitirmiş olacaklar. Makale yazayım diyordum kapanmış Smiley
100 kişi ile sınırlıydı imzası ama neden kapatılmış bende anlamadım bounty yonetıcıyle konuşayım acaba projede bir aksaklık falanmı olduda kapattılar

Edit: ekip kapatmış öyle söyledi ama katılanlar ödüllerini alacakmış.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Bounty katılımı kapatılmış. Kampanya bitti mi hocam şimdi. İmzasına baktım ilk hafta zaten 2 kişinin payı verilmiş bu da 2. hafta olacak. 2 Haftada bitirmiş olacaklar. Makale yazayım diyordum kapanmış Smiley
full member

RaiBlocks (XRB) de listelenmiş arkadaşlar
full member
Sordum arkadaşlar guncellemeler olacakmış sıtede gerı gelmesı beklenıyor, ETN de lısteye girmiş herhalde telegram yıkılıyor etn etn dıye
full member
Activity: 350
Merit: 106
bende takip ediyordum ama barı kaldırmaları benide uyuz etti, sadece next için değil her proje çok şeffaf olmalı bence ico sürecinde
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Neden satış barını kaldırdılar siteden acaba ben nedense bır turlu ınanamıyorum bu kadar para toplanmış olmasına su ankı kurdan evet 33 mılyon dolar edıyor, eğer boyle bır rakam toplanmış olsa yıkarlardı buraları
full member
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Hangi ara bu kadar para toplandı şaşkınım açıkcası ve bıraz sahtekarlıkmı var dıyede duşunmeden edemiyorum, ,mzasına gıren sayısıda epey az kazançlı olabılır
full member
Çevirmen arkadaş yardımcı olabilir mi?

Proje hard capı 30 milyon dolar, toplamda satılacak token sayısı 120 milyon olduğuna göre token başı fiyat 0.25 usd yani 50 milyon token satıldıysa 12.5m dolar yatırım almış değil mi? Bence bu zamanda fena değil.

1 ETH = 1000 NEXT
1 NEXT = $ 0.71

71685641 / 120M = kabaca 48 milyon token satılmış oluyor 1000 e bolersenız 48314 eth edıyor, 700$ desen 33 mılyon dolar oluyor su an o toplanan rakam ama 0.25 oldugunda dedıgınız gibi, net olarak telegramda sordum ama cevap verılmedı

Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
imzasına katıldım bakalım Smiley
belki az bir miktar ile yatırımda yapabilirim. ama daha ikna olmuş değilim. niyet güzel ama nasıl olur bilemiyorum.
arayüzün nasıl olacağı çok önemli. oylamaları da takip edeceğim.

Yatırıma göre katılımcı sayısı az, iyi imza hocam şimdiden hayırlı olsun bana websitesi olsun, ekip olsun gayet hoş gözüktüler önemli olan token satışlarından sonra nasıl fiyatlanacağı..

Dinamikler bitcoin'in füze halinde 20.000 USD ye ulaşmasından dolayı çok değişmiş durumda.  2017 mayıs dan beri yapılan tüm icolar da token borsaya girdiğinde tepe taklak düştü.
bunda da aynı şey olacaktır diye tahmin ediyorum. yatırımımı borsaya açıldıktan sonra yapma düşüncesindeyim.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
belki az bir miktar ile yatırımda yapabilirim. ama daha ikna olmuş değilim. niyet güzel ama nasıl olur bilemiyorum.

Yatırıma göre katılımcı sayısı az, iyi imza hocam şimdiden hayırlı olsun bana websitesi olsun, ekip olsun gayet hoş gözüktüler önemli olan token satışlarından sonra nasıl fiyatlanacağı..
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Çevirmen arkadaş yardımcı olabilir mi?

Proje hard capı 30 milyon dolar, toplamda satılacak token sayısı 120 milyon olduğuna göre token başı fiyat 0.25 usd yani 50 milyon token satıldıysa 12.5m dolar yatırım almış değil mi? Bence bu zamanda fena değil.
Pages:
Jump to: