Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] Next.Exchange Topluluk Ticareti. Kripto-Varlıklar-Fiat-Sohbet-Temett - page 3. (Read 957 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
hocam şu an sıtelerı çalışmıyor sayfa goruntulenemıyor dıyor bende bir bakmak istedim iyi bir proje gibi duruyor
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
html coinde eklenmiş sitelerine bunlar boyle ufak tefek coınlerı ekleyıp haber yapıyorlar ama olsun ıyı gıdıyor eklenen coınden komısyon alıyorlarmı acaba bırde sıte ne aşamada su an calısmıyor herhalde
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Listeleyecekleri coinler için oylama yapılıyor. Iyi koinler eklenecek şimdilik. Bu exchange güzel işler yapacak. Eski borsalar kendilerini gelistirmezlerse isimleri de kurtarmayacak onları.
full member
Activity: 266
Merit: 242

kalan token mıktarı arkadaşlar satışlar fena degıl

50 milyona yakın token satılmış güzel rakam bence, ICO ne zaman sona erecek? imza için 100 kişi sınırı koymuşlar ama fazla giren olmamış zaten.kazandırabilir gibi duruyor

Ertelem olmazsa aralık sonunda ico sonlanacak dıye bılıyorum 10 mılyon softcap vardı onu yakaladılarmı bılmıyorum dun 8 gıbı duruyordu status bar ama bugun bar yok sıtede kaldırılmış
full member
Activity: 322
Merit: 112

50 milyona yakın token satılmış güzel rakam bence, ICO ne zaman sona erecek? imza için 100 kişi sınırı koymuşlar ama fazla giren olmamış zaten.kazandırabilir gibi duruyor
full member

legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Bende katıldım imzasına bugün, açıkçası bu projeden bu performansı beklemiyordum.bugün XVG %50 prim yaptı sebebi bu haber mi yoksa başka bi gelişme daha mı var.dün bi arkadaşım 1 btc gömmüştü XVG ye bugün 1,5 btc olarak geri çekti
sr. member
Softcap yapacaklar gibi duruyor 10 mılyon toplarlarsa çok ıyı bır başarı artık insanlar bounty veren icolara güvenmiyor böyle böyle bounty olayları bitecektir bence. Sonra nasıl olsa dump ile çok daha ucuza alabılıyorken neden onceden yatırım yapalım
full member

Yatırımlar bir önceki güne göre epey hızlanmış arkadaşlar
full member

Verge next.exchangede listelenecekmiş arkadaşlar
sr. member
Beklediğimin çok üstündeler şu an 10 milyon softcap yuksek olmuş bence 5 milyon neyinize yetmiyor, 10 mılyonu yakalayamazlarsa iademi edeceklermiş ücretleri biliyormusunuz yoksa her halukarda startlayacaklar mı
full member

Son durum bu sekılde telegram kanalında 3450 kısı var ama soft cap bıle zor gibi duruyor next.exchange için su an 5 mılyon toplanmış
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Fena gıtmemış yatıırım ama takımın çok eksik olduğunu düşünüyorum proje çok guzel ama bunu yapmaları ıcın iyi para harcamaları lazım gerçi yapılan mobıl uygulama ve cüzdanlar çok guzel duruyor umarım çalışır
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Aynen daha iyi  olabilirdi.Ethereum ağındaki sıkıntı işleri biraz karıştırdı. Bildiğim kadarıyla bu yüzden btcde aldılar.Imzasına katıldım .İnsallah iyi birşeyler bırakır.Imza 100 kişi ile sınırlı bir güzel tarafı da o.
Bir de bu adamlar her pazar sayılır demişler dün sayım yapmışlar. Sayım günleri ne zaman ?Bir haftayı kaçırdık boşuboşuna 😞
full member
Activity: 238
Merit: 105
Proje güzel ve vadettiklerini başarmaları durumunda iyi bir yere gelebilirler. Konu hakkında kendi websitemde bir başlık oluşturmayı düşünüyorum. Borsa hakkında bilgi vermek faydalı olabilir.
full member
full member

Mobil uygulama ve cuzdanlarla ilgili resimler geldi
sr. member
mobil uygulama resımlerını paylaştılar next telegram kanalında bırde cuzdanlar falan var benım cok hosuma gıttı sessiz sedasız buyuyenler arasına gırecek gıbı bu proje haberınız olsun
Pages:
Jump to: