Pages:
Author

Topic: [ANN] Prime-Ex Perpetual - SİZE Gayrimenkul Kazançları Getirir! - page 2. (Read 2656 times)

full member
Activity: 588
Merit: 104
Bu konu hakkında neden bu kadar konuşulmuş bilmiyorum ama genele baktığımızda gayrimenkul projelerinin genelde iş yapmadığını ve para toplasa bile para toplandıktan sonra değer kaybettiklerinin örneğini çokça defa gördük.

Bence yapacakları villalar Panama'da olduğu için bu kadar ilgi görüyor. Sonuçta bu forumda çok para kazanma hayali kurmayan ve para kazanınca da böyle bir yerde yaşamak istemeyen yoktur heralde  Grin

sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Bu konu hakkında neden bu kadar konuşulmuş bilmiyorum ama genele baktığımızda gayrimenkul projelerinin genelde iş yapmadığını ve para toplasa bile para toplandıktan sonra değer kaybettiklerinin örneğini çokça defa gördük.
full member
Gene fena başlamamış bu ortamda günde 500 bin dolar toplamak bir gayrimenkul projesi için başarıdır. Çoğu proje bunların pre-ico'da topladıkları rakamları ico sonunda bile göremiyor.
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Gerçek bir yatırım örnekleri var mı ?

Ekip daha önce uzun yıllar o bölgede gayrimenkul işleri yapmış ve tecrübeliler. Prime-Ex projesiyle alakalı olarak da ico bittikten sonra ilk günden itibaren inşaat faaliyetlerine başlayacaklarını ve ilk evlerin maksimum 9 ay sonra tamamlanacağını deklare ettiler. Zaten ico sonu, bölge için kuru sezon denilen yağışların minimum olduğu bir zaman dilimine denk geliyor ve bu az yağışlı sezon nisan ortalarına kadar devam ediyor. Bu ara inşaat faaliyetleri için en verimli zaman. Bu arada gene inşaat alanları, 360 derecelik sanal turlarla internet siteleri üzerinden takip edilebilecek.
sr. member
Maalesef otomatik güncelleyen bir yatırım sayaçları yok hocam. Toplanan miktarı official web sitelerinde güncelliyorlar. ICO henüz dün başladı. Tahminen bir kaç gün sonra güncellemeye başlarlar.

Arkadaşlar yatırım miktarını güncellemişler. Şu an toplanan güncel miktar 3,571,433 PEX Token (Güncel Kur -> 1 PEX = 1 USD). pre ICO sonundaki rakam 3,153,687'du. ICO başlangıcından güncellemeye kadar yaklaşık 450.000 token satılmış.

member
Activity: 84
Merit: 11
Gerçek bir yatırım örnekleri var mı ?
sr. member
Maalesef otomatik güncelleyen bir yatırım sayaçları yok hocam. Toplanan miktarı official web sitelerinde güncelliyorlar. ICO henüz dün başladı. Tahminen bir kaç gün sonra güncellemeye başlarlar.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
son durum nedir  ne topladı ne kadar kaldı vs vs bu konu üzerine paylaşılırsa gerçekciliği biraz daha artacağını düşünüyorum ama emlak veya gayrimenkuller üzerine yapılanlar malesef hep hüsran ..
sr. member
Arkadaşlar an itibariyle Prime Ex Perpetual ICO token satış süreci başlamış durumdadır. Pre-ico'da 3 milyonun üzerinde token satışı yapmışlardı. Toplam arz edilmesi planlanan token sayısı 25 Milyon.

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Taşa toprağa akıtmadığımız bir kripto paralar kalmıştı. Şimdi bunu deneyimliyoruz.
Ama ben atlamadıysam herhangi bir gayrımenul projesi bir başarı örmneği gösteremedi.
sr. member
Bugün ico başlıyor. ico sonunda her şey belli olacak. CEO'ları ico biter bitmez hemen kolları sıvayıp inşaatlara başlayacaklarını söylemişti. Çok merak ediyorum sözlerini tutabilecekler mi.

Hep beraber göreceğiz hocam  Smiley ICO bugün Panama saatiyle 12:00 pm'de başlayacak. 15 gün sürecek. Kur --> 1 PEX Token = 1 USD

member
Activity: 68
Merit: 10
#Blog Writer
Bugün ico başlıyor. ico sonunda her şey belli olacak. CEO'ları ico biter bitmez hemen kolları sıvayıp inşaatlara başlayacaklarını söylemişti. Çok merak ediyorum sözlerini tutabilecekler mi.
sr. member
Waves tabanlı PEX Tokenlarını arza sunan Prime-Ex Perpetual ekibi projenin yıllık kazancının %80'ini her yıl PEX Token sahiplerine Waves olarak dağıtacaklarını deklare etti.

full member
Icoların hard capleri benzer olduğu gibi (genelde 30 milyon) pre-ico da topladık dedikleri miktarlar da çok benzer gelmeye başladı bana (2-3 milyon). Sanki aynı kişi çıkarıyor bütün projeleri yada para kazanmanın güzel bir yolunu bulmuşlar.

Bu aralar projelerin o rakamlara ulaşmaları bile mucize. Resmen kriz var kripto piyasasında kimse kolay kolay yatırım yapmıyor. Altcoinler canlanmadan icolar kolay kolay hard cap yapamaz bence.
sr. member
Sattıkları token miktarını bir kez daha güncellemişler. Rakam 3 Milyonun üzerine çıkmış. Toplamda 3,153,687 token satılmış. Toplam ürettikleri 30 milyon tokenın 25 milyonunu satışa sürmüşlerdi. Yani pre ico sonunda progress olarak yaklaşık %12lerdeler.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Icoların hard capleri benzer olduğu gibi (genelde 30 milyon) pre-ico da topladık dedikleri miktarlar da çok benzer gelmeye başladı bana (2-3 milyon). Sanki aynı kişi çıkarıyor bütün projeleri yada para kazanmanın güzel bir yolunu bulmuşlar.
sr. member
Epey güzel bir rakam çıktı pre-ico'da. Soft cap zaten aşılmış. Ben gayrimenkul projesi olduğu için farklı düşünüyordum. Yani ilk başta çok cazip değildi ama topladıkları rakamla icoda da yeni yatırımcı çekebilirler.

Evet hocam. Rakam 3 Milyona yaklaşmış. Sitede belli olmuyor ama pre-iconun kapanmış olması lazım. haftaya ico başlıyacak. Güncel durum aşağıdaki gibi:

full member
Epey güzel bir rakam çıktı pre-ico'da. Soft cap zaten aşılmış. Ben gayrimenkul projesi olduğu için farklı düşünüyordum. Yani ilk başta çok cazip değildi ama topladıkları rakamla icoda da yeni yatırımcı çekebilirler.
sr. member
Arkadaşlar an itibariyle 2.772 Milyon Prime-Ex tokenı satılmış durumda. Bugün %20 bonuslu ön-satışın son günü. Sonrasında 15 Kasım'da ico başlayacak.

hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Arkadaşlar Prime-Ex ekibi bugün twitter adresinden toplam 2.5 milyondan fazla token satışı yaptıklarını duyurdu. 2.5 Milyon rakamı soft cap olması açısından önemliydi. Bu eşiği aşmış oldular.

Güzel haber hocam. Proje her halukarda başlayacak demek. En azından bountysine girenler birşeyler alacaklar her halukarda. Tek konu bu projenin tokenının trade'inin waves dex üzerinden gideceği gerçeği. Yani waves projesine göbekten bağlı olacak.
Pages:
Jump to: