Pages:
Author

Topic: [ANN] Prime-Ex Perpetual - SİZE Gayrimenkul Kazançları Getirir! - page 4. (Read 2656 times)

hero member
Activity: 658
Merit: 500
her gayrimenkuk projesi gibi çok güzel bir sunum ve içi boş bir ıco çıkacak karşımıza tutan diyebileceğimiz 2 proje var biri primalbase allah nasıl biliyorsa öyle yapsın 1 e 3 kaybettirdi yatırımcısına artık giren girdi elde bekletiyoruz bu sepebten de güvenip kolay kolay girmezler ve yatırım yapmazlar.
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Prime-Ex Perpetual token sahiplerinin emlak projelerinden doğrudan kar elde edebileceği tek global gayrimenkul projesidir.

sr. member
Prime-Ex Perpetual ICO tarihini 15 Kasım olarak duyurmuştur. ICO'ya katılmak için takipte kalın!

full member
Activity: 588
Merit: 104
ICO tarihini 15 kasım olarak duyurmuşlar. Beklenenden biraz ileri bir tarih olmuş gibi. Bu aralar icolar genel olarak ekimi pas geçme eğilimindeler.
sr. member
Projenin gidişatını çok merak ediyorum. Topladıkları miktarla ilgili bir bilgi vermediler halen. Ama onun dışında sorulara hızlı cevap vermeleri ve ilgili olmaları çok güzel.

Hepimiz merak ediyoruz hocam. İnşallah güzel bir meblağ toplarlar  Smiley
sr. member
Prime-Ex Perpetual; ev inşaasını, ev satışını ve alıcı finansmanını yeniden düşünerek ve yeni çözümler üreterek emlak endüstrisini altüst etmek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.
PEX-Token sahibi olma imkanınız devam ediyor. Takipte kalın.

full member
Activity: 616
Merit: 124
Projenin gidişatını çok merak ediyorum. Topladıkları miktarla ilgili bir bilgi vermediler halen. Ama onun dışında sorulara hızlı cevap vermeleri ve ilgili olmaları çok güzel.
sr. member
Pre-ico süreci biteli çok oluyor ancak globalde de sorulmasına rağmen nedense ne kadar yatırım aldıklarını paylaşmıyorlar.

Rakam vermiyorlar hocam. Globalde toplam 600 kişinin başvuru yaptığı ve bunların yaklaşık üçte birinden yatırım aldıklarını söylediler. Yani kabaca 200 kişi katılmış pre-icoya.
sr. member
PEX Token'ı almak istiyorsunuz ama Waves Walleta mı ihtiyacınız var? Endişelenmenize gerek yok! Waves wallet'ın kullanımı çok kolay. Aşağıdaki linkten adım adım yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.
https://steemit.com/bit/@pextokens/set-up-your-waves-wallet

sr. member
Prime-Ex Perpetual Pre-ico'sunu kaçırdınız mı? Halen PEX-Token sahibi olma imkanınız var. ICO süreci çok yakında başlıyor! Takipte kalın.

hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Pre-ico süreci biteli çok oluyor ancak globalde de sorulmasına rağmen nedense ne kadar yatırım aldıklarını paylaşmıyorlar.
sr. member
Prime-Ex Perpetual ile iletişime geçin! Bütün sorularınızı [email protected] adresine mail atarak sorabilirsiniz.

sr. member
Prime-Ex Perpetual yönetici ekibinin Panama'da ve yurtdışında ispatlanmış bir ev inşaatı, gayrimenkul ticareti ve konut ipotek deneyimi vardır.

sr. member
Prime-Ex Perpetual ile alakalı en güncel gelişmelerden haberdar olmak için bültenine kayıt olun.

sr. member
Pre-ICO an itibariyle tamamlanmıştır. Detayları bekliyoruz.

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Sırtını waves platformuna dayamış bir proje. Eğer 3 4 ay önce primalbase çıktığı zaman çıksaydı bu proje'de patlama yapardı. Eğer iyi bir pre-ico süreci geçirirse icoda da iyi rakamlar toplar. Waves'in de populerliğini artırması için bu tarz projelere ihtiyaç var.

primalbase projesinni hali ortada. ico fiyatı 3BTC ama şimdi güncel fiyatı 1BTC bile etmiyor. icosuna ve bounty programına katılmıştım primalbase için ama büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. ico fiyatını görecek mi bir daha meçhul yani.
işin özeti waves platformunda yapılan projelerde çok büyük bir çıkış beklememek gerekiyor. yatırım yapacakların dikkatli olması gerekir bence.
sr. member
Pre-ICO bugün sonlanıyor. Sadece bugün için %10 bonus devam ediyor.

full member
Activity: 588
Merit: 104
Pre-ico ne durumda?, ne kadar topladıklarını paylaşmıyorlar sanırım. Pre-ico bitince paylaşacaklar mı?
sr. member
Arkadaşlar ilk posttaki duyuruya Prime-Ex roadmap'ın özeti de eklendi. 2018 yılından itibaren satış ve teslim hedefleri var. İlgilenen arkadaşların bilgisine.

sr. member
%10 Bonus'lu Pre-ICO'nun tamamlanmasına 24 saat kaldı.
1 PEX-Token = $1 USD Ödeme metodu: Bitcoin, Ethereum, WAVES

Pages:
Jump to: