Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 24. (Read 21838 times)

sr. member
Activity: 490
Merit: 278
ben de imza kampanyasına katılmaya karar verdim. whitepaper'ı detaylı okuduktan sonra yatırım yapıp yapmamaya karar vereceğim.

White paper ufaktan okumaya başladım bakalım, güzel bir proje olacak. Yatırım için tabi o sıra piyasanın durumu da önemli olacak. Youtube kanalını da takip edin android'ler üzerinde uygulamayla ilgili şeyler paylaşabiliyorlar. Yukarıya da koymuştum.
teşekkür ediyorum detaylı açıklamanız için. gece baya inceleme fırsatım oldu, bir miktar yatırım yapmaya karar verdim.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Pre-sale kapalı bir şekilde mi gerçekleşiyor? Yoksa şeffaf mı? Pre-saleda ne kadar topladığını açıkladıklarında paylaşırsanız, ICO'nun nasıl geçiceği hakkında bi fikrimiz olsun. Teşekkürler.

Yani açıkçası mail atmadım o adrese sormak için. İsterseniz bir sorun derim basitçe. Hiçbir bilgi yayınlanmadı onun dışında pre-sale ile alakalı. sadece minimum 150 ETH olduğunu biliyoruz.

Adres olarak da [email protected] verilmişti. Slack'ten kontrol edebilirsiniz.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Pre-sale kapalı bir şekilde mi gerçekleşiyor? Yoksa şeffaf mı? Pre-saleda ne kadar topladığını açıkladıklarında paylaşırsanız, ICO'nun nasıl geçiceği hakkında bi fikrimiz olsun. Teşekkürler.
sr. member
ben de imza kampanyasına katılmaya karar verdim. whitepaper'ı detaylı okuduktan sonra yatırım yapıp yapmamaya karar vereceğim.

White paper ufaktan okumaya başladım bakalım, güzel bir proje olacak. Yatırım için tabi o sıra piyasanın durumu da önemli olacak. Youtube kanalını da takip edin android'ler üzerinde uygulamayla ilgili şeyler paylaşabiliyorlar. Yukarıya da koymuştum.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
sr. member
İş yapabilir gibi duruyor. Ben de imzasına girdim. Takipte kalsın. duruma göre ışık görürsek giriş yaparız  Smiley

Piyasada ciddi bir kriz çıkmazsa inşallah güzel bir şeyler yapabilir gibi duruyor proje.

bende uzun bir aradan sonra imza boş durmasın diye katıldı. proje fena durmuyor, açıkçası iyi para toplayacağını düşünüyorum.

Sizin avatar farklı yalnız belirteyim. Sorun olur mu bilmiyorum kurallarda açık bir şey yok ama sıkıntı çıkarmasınlar sonra. Ben söyleyeyim de.

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-rivetz-security-project-earn-with-your-support-1989333

avatar biraz geç değişiyor, değiştirdim aslında, çerezleri, silince yenisi geliyor Cheesy

Tamamdır, doğru öyle bir şey oluyor. Ben yine de yazayım da dalgınlığa gelinmesin. Öyle elenen olmuştu çünkü hatırlıyorum bir keresinde baya bir stake çöpe gitmişti nasıl farkedilmediyse.  Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
İş yapabilir gibi duruyor. Ben de imzasına girdim. Takipte kalsın. duruma göre ışık görürsek giriş yaparız  Smiley

Piyasada ciddi bir kriz çıkmazsa inşallah güzel bir şeyler yapabilir gibi duruyor proje.

bende uzun bir aradan sonra imza boş durmasın diye katıldı. proje fena durmuyor, açıkçası iyi para toplayacağını düşünüyorum.

Sizin avatar farklı yalnız belirteyim. Sorun olur mu bilmiyorum kurallarda açık bir şey yok ama sıkıntı çıkarmasınlar sonra. Ben söyleyeyim de.

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-rivetz-security-project-earn-with-your-support-1989333

avatar biraz geç değişiyor, değiştirdim aslında, çerezleri, silince yenisi geliyor Cheesy
sr. member

sr. member
Activity: 910
Merit: 255
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
sr. member

Minimum 150 ETH katılım içerecek bir pre-sale çalışması mevcut Rivetz için.

Detaylar için: [email protected]

%100 yatırım yapabileceğim 2 projeden biri digeride kickico olacaktır,çevirmen arkadaş konuyu takip ederse sevinirim çok iyi ingilizcem yok yabancı başlıktaki bilgileri çok iyi anlayamıyorum
şimdiden teşekkür ederim

Şimdi şöyle bir problem var, Rivetz'in nedense resmi bir forum hesabı yok ki forumda güncelleme yapsınlar. Zaten millet de bunu ana başlıkta dile getirdi hep son sayfalarda.

https://bitcointalksearch.org/topic/ann-rvt-rivetz-decentralised-and-mobile-cyber-security-token-1993109

Twitter ve Slack'ten takip etmeye çalışıyorum şimdilik. Elimden geleni yaparım merak etmeyin.
full member
Activity: 266
Merit: 242
%100 yatırım yapabileceğim 2 projeden biri digeride kickico olacaktır,çevirmen arkadaş konuyu takip ederse sevinirim çok iyi ingilizcem yok yabancı başlıktaki bilgileri çok iyi anlayamıyorum
şimdiden teşekkür ederim

sr. member

Proje oldukca guzel direk donanim uzerinde gomulu gelmesi ve biyometrik olarak sifre saklama gibi ozellikler stabil kullanilabilirse hack durumlari ile kaybedilen veri ve paranin onune gecebilir.Takip edelim bakalim

Aynen güzel bir proje. Güvenlik konusunda böyle bir şey görmek beni heyecanlandırdı. Ben de arada sıkılıyorum çünkü hep aynı tip projeleri görmekten dolayı.

Bu devirde bu işlerle ilgilenen insanların en büyük paranoyası siber güvenlik. Ben bu projenin büyük sükse yapacağını düşünüyorum. Max capi bulucağını düşünmek biraz ütopik olabilir ama zorlıcağını düşünüyorum.

Yani yukarda da söylemiştim maksimum cap 50 milyon $ ve bu epey yüksek bir rakam zaten. İlla oraya ulaşılması gerekmiyor. Ama güzel pazarlandığı takdirde gayet net bir yatırım toplayabileceğini düşünüyorum.

Çok da abartılacak bir şey göremedim projede. Yani anlattığı gibi çığır açan bir teknoloji olduğunu düşünmüyorum. Yalnız gerçekten çalışıyorsa anlattıkları şekilde ilerde iş yapabilir gibi.

Minimum yatırım için beş milyon dolar denmiş, ama 1 ether için kaç token veriyor göremedim. Nedir bunun bilgisi?

Yani bir şeyi abartma çabamız yok dikkat ettiyseniz öyle bir şey de demedim. Ama sıradan bir proje olduğunu söylemek de haksızlık olur diye düşünüyorum. Prototip falan bahsedildiğine göre hayali bir şey değil proje. Zaten video linkleri de ekledim yukarda. Bir göz atabilirsiniz. Burada 1 ETH karşılığı kaç token verileceğini ileri zamanda açıklayacaklar net olarak. Zaten piyasa da karışık, malum ether fiyatları da çok oynuyor. Şimdiden bir şey belirtmek ilerde uygunsuz duruma yol açabilir. Henüz vakit var.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Proje oldukca guzel direk donanim uzerinde gomulu gelmesi ve biyometrik olarak sifre saklama gibi ozellikler stabil kullanilabilirse hack durumlari ile kaybedilen veri ve paranin onune gecebilir.Takip edelim bakalim
full member
Activity: 309
Çok da abartılacak bir şey göremedim projede. Yani anlattığı gibi çığır açan bir teknoloji olduğunu düşünmüyorum. Yalnız gerçekten çalışıyorsa anlattıkları şekilde ilerde iş yapabilir gibi.

Minimum yatırım için beş milyon dolar denmiş, ama 1 ether için kaç token veriyor göremedim. Nedir bunun bilgisi?
full member
Activity: 532
Bu devirde bu işlerle ilgilenen insanların en büyük paranoyası siber güvenlik. Ben bu projenin büyük sükse yapacağını düşünüyorum. Max capi bulucağını düşünmek biraz ütopik olabilir ama zorlıcağını düşünüyorum.
sr. member

İlgilenen arkadaşlar Rivetz'in kısa videolarına göz atabilirler.

Rivetz securing transaction data for an Android App:
https://www.youtube.com/watch?v=NsrXoxx6CJE

Spending Rivetz Bitcoin with a BitPay Point of Sale terminal:
https://www.youtube.com/watch?v=uJqVaaAcytU

Bende imzasına girdim proje çok dikkat çekici görünüyor belki ico ya da girebilirim. Söylediklerini gerçekten yapabilirlerse insanların paranoyasını azaltmış olacaklar heralde  Smiley

Farklı bir şeyler görmeyi cidden özlemiştik yahu şöyle yaratıcı.

Harika bir proje olabilir 3 farklı kimlik doğrulama protokolü ve direk gömülü modullerle üretine cihazlara entegre olması falan
ciddi ciddi çok büyük bir proje olabılır
tabı samsung,intel falan bu duruma nasıl yaklaşır bilemeyiz

Eğer denilen şeyler yapılabilirse çok özel noktalara gelebilir proje. Son zamanlarda gördüğümüz ender farklı projelerden bir tanesi bence. Yukarı da videolar koyuyorum şu anda onlara da göz atabilirsiniz kısa bir fikir vermesi açısından.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Harika bir proje olabilir 3 farklı kimlik doğrulama protokolü ve direk gömülü modullerle üretine cihazlara entegre olması falan
ciddi ciddi çok büyük bir proje olabılır
tabı samsung,intel falan bu duruma nasıl yaklaşır bilemeyiz
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bende imzasına girdim proje çok dikkat çekici görünüyor belki ico ya da girebilirim. Söylediklerini gerçekten yapabilirlerse insanların paranoyasını azaltmış olacaklar heralde  Smiley
sr. member

İmzasına katıldık bakalım, maksimum miktara ulaşabileceğini sanmıyorum ama belli olmuyor tabi. Ayrıca newbie kodu koyup newbieleri kabul etmiyoruz diyen kampanyalara gıcık kapıyorum Smiley

Maksimum miktar 50 milyon $ hocam yani ulaşmadığı zaman şaşıracak bir şey yok açıkçası Smiley

Newbie konusunda hatanın ben de farkındayım ama orijinalini değiştirmek istemedim. Zaten newbie'lerin imza kampanyasına katılması mantık dışı, 1 mesajda newbie oluyor.

Ben de konunun lokale düşmesini bekliyordum. Çok güzel bir çeviri olmuş.Elinize sağlık.

Rica ederim, faydalı olduysa ne mutlu. Soracaklarınız olursa çekinmeyin lütfen.
Pages:
Jump to: