Pages:
Author

Topic: [ANN] SmartOne | Kripto Topluluğu İçin Yasal Çözümler | Bounty - page 2. (Read 6655 times)

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Bu konu hakkında açılan ilk ico sanırım önceden böyle bir proje görmemiştim, Ülkemizde adalet pek işlemediği için türkiye'de çok fazla etki gösterebileceğini düşünmüyorum fakat özgün bir proje olduğu için yürür.
Ödül kampanyası hala devam ediyor mu ?
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
SmartOne ve STK olarak yatirim yapmayi dusundugum iki proje var. Bu iki projede kriptoparalarin gerçek hayatta kullanimi arttirmayi amaçliyor ikiside 30 Ekim'de basliyor ama hardcap dusuk oldugu için SmartOne'yi tercih edebilirim, ekip hukukcu bunlarin isi seytanin avukatligini yapmak.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bana oldukça mantıklı geleceği parlak bir proje olarak geldi, gelecek vaadettiğine açıkçası hiç ama hiç şüphem yok yakın bir süreç içerisinde başarılı olup iyi işler çıkaracaktır. ICO'suna da yatırım yapacağaım.

Su dönemde farkli olarak gorebilceginiz nadir projelerden

Güzel bir fikir,farklı bir amaç, alanında uzman ekip.Takip etmek gerek.

Ben takipçisiyim hocam konulari güncel tutuyorum merak etmeyin.
full member
Activity: 202
Merit: 100
Güzel bir fikir,farklı bir amaç, alanında uzman ekip.Takip etmek gerek.
full member
Activity: 139
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Bana oldukça mantıklı geleceği parlak bir proje olarak geldi, gelecek vaadettiğine açıkçası hiç ama hiç şüphem yok yakın bir süreç içerisinde başarılı olup iyi işler çıkaracaktır. ICO'suna da yatırım yapacağaım.
legendary
Çok doğru söylediniz birçok yorumda benzer noktalara parmak basılmış fakat her koyun kendi bacağından asılır, bu zamanda icolara yatırım yapmak büyük yürek istiyor neredeyse hepsi zarar ediyor. Bu projenin zamanlaması çok iyi gözüküyor, fork sonrası yapılacak olması kriptoparanın geleceği için ne anlama gelecek hep beraber göreceğiz. Eğer yatırımcı olacaksanız kendiniz araştırın, çevirmen arkadaş projeyi moderate etmek zorunda, bilgilendirmek zorunda fakat son karar her zaman sizin.

Doğru bir noktaya ayak bastın benim işim konunun moderatörlüğünü üstlenmek dolayısıyla ne kadar objektif yaklaşmaya çalışsakta yeni üyelere karşı farklı bir izlenim oluşturulabilir dolayısıyla yatırım yapacağınız projenin takipçisi olmak zorundasınız. Benim şahsi fikrim projenin gerçekten kaliteli bir proje olduğu fakat bu demek değildirki yatırımcısına mutlaka para kazandırır. Bancor gibi yüksek miktarda yatırım almış birçok projenin şu an yarı fiyatına satıldığını ve birçok insanın paranın değerlenmesini beklemek için yıllar boyu beklemek zorunda olduğunu görüyoruz. Ben burada elimden geldiğince kaliteli projelerin çevirilerini almaya çalışıyorum eğer proje kaliteli değilse çeviri işini yapmıyorum. Bunun iki sebebi var, birinci sebebi az olsun öz olsun anlayışıyla çalışmamdır. Ben yatırım almayacağını düşündüğüm kalitesiz projelerin çevirilerini almıyorum. SmartOne gibi projelerin yatırım almaması için hiçbir sebep göremiyorum. Proje yöneticilerine baktığım anda kafamda oluşan ilk izlenim bu oldu, yatırım yapıp yapmamak kişinin şahsi görüşüdür. Biz kimseye hiçbir zaman gereksiz yatırım tavsiyesinde bulunmadık, kendim yatırım yapacağım için başkalarına yapması gerektiğini söyleyemem o zaman tarafsızlığımızın bir anlamı kalmaz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Maalesefki birçok kişi buradaki yorumlara göre yatırımlarını yapıyor. Bende yukarıdaki arkadaşlara katılmakla beraber ekstra olarak projenin gerçekten iyi olduğuna kanaat getirdim. Bu kadar avukatın, blokzincir teknolojisiyle ilgilenipte ortaya iyi bir proje çıkartmamak gibi bir amacı olamaz. Bu insanlar İsviçre'de zaten muhtemelen parası olan ve kariyerinde başarılı olmuş, iyi bir CVye sahip insanlar. Takımın içerisinde profesör bile var, kimse adının lekelenmesini istemez, kadro on numara beş yıldız.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Çok doğru söylediniz birçok yorumda benzer noktalara parmak basılmış fakat her koyun kendi bacağından asılır, bu zamanda icolara yatırım yapmak büyük yürek istiyor neredeyse hepsi zarar ediyor. Bu projenin zamanlaması çok iyi gözüküyor, fork sonrası yapılacak olması kriptoparanın geleceği için ne anlama gelecek hep beraber göreceğiz. Eğer yatırımcı olacaksanız kendiniz araştırın, çevirmen arkadaş projeyi moderate etmek zorunda, bilgilendirmek zorunda fakat son karar her zaman sizin.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
O onu demiş, bu bunu demiş, şu şunu yapmış demektense projeyi bireysel olarak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Evet proje yüksek miktarda yatırım alabilir, evet ekip aktif bir şekilde konferans veriyor olabilir fakat önemli olan bu tutumlarını yatırım aldıktan sonra devam ettirmeleridir. Eğer bu tutumları para toplandıktan sonra da devam ederse güzel kazançlara ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır, buradaki yorumlara fazla kulak asmadan direkt websitesinden projeyi inceleyin www.smartone.legal
legendary
Herkese ekmek var arkadaşlar,
Kimisi yatırımını yapar tokenini alır, kimisi tanıtımını yapar projeye destek olur. Projeye destek olmak istiyorsanız Twitter/Facebook'a katılabilir ve yazılımcı arkadaşlar bug bounty ödüllerinden yararlanabilir. Eğer farklı teklifleriniz varsa ekibe iletebilirim, ekip olaya at gözlüğüyle bakmıyor son derece sağduyulu.
hero member
Activity: 922
Merit: 534
Hem zamanlama bakımından hemde proje olarak iyi, fork sonrası döneme denk getirmişler kadro tamamen hukuk mezunu bence her türlü iyi yatırım alır. Bittrex gibi büyük borsalarda listeleneceklerini söylüyorlar, hayırlısı bakalım.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Türkçe blog kabul edilse yazacağım fakat sanırım videolarda kabul edilmiyor, imza programıda bulunmadığına göre her türlü icoya katılım yapacağız.
legendary
Ben her türlü yatiririmimi yaparim fakat burada böyle konusup insanlari yönlendirmek benim isim degil sadece konuyu güncel tutuyorum ve sorularinizi cevapliyorum. Birçok ico zarar ediyor, bir sey soylemek çok zor.
full member
Activity: 149
Proje yatirimin yarisini turkiyeden alicak herhalde bu ne anasini satiyim farkli proje gorunce saldirdi millet demekki bir fikirle ico yapsak kose olacagiz  Smiley

He la biktik banka, kart projelerinden. Monaco yu goren ico yapmaya basladi simdi millet farkli bir sey gorunce opup basina koyuyor. her turlu yurur gider proje
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Proje yatirimin yarisini turkiyeden alicak herhalde bu ne anasini satiyim farkli proje gorunce saldirdi millet demekki bir fikirle ico yapsak kose olacagiz  Smiley
legendary
whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.

Minerva'dan çikip giricektim bi baktim imza yok anasini satiyim   Grin
Blog kisminada yabanci dil istemisler, ugrasip yazilir aslinda fena proje degil.
İmza kampanyaları olmaması baya saçma olmuş bu arkadaşların, imza kampanyaları olursa daha fazla yatırım toplayacaklarını bilmiyorlar sanırım ya da yeni yeni bu piyasaya alışıyorlar, genel olarak çok profesyonel bir izlenim veriyorlar bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum

Ben hard cap yapacaklarina inanmasam bu kadar iyi moderatorluk yapmam, devamli kontrol halindeyim mobilden cevapliyorum. SmartOne'nin ico sonrasi katlamamasi icin hicbir sebep yok. fork olaylarida bitiyor, hard cap cok dusuk.

Bounty ve ANN çevirilerinde Türkçe platformda takip ettiğim kadarıyla baya iyi işler çıkarıyorsunuz, bu şekilde devam etmenizi isterim. Mobilden bile olsa mutlaka sorulara cevap verip ilgilenmeniz gerçektende sevindirici bir şey umarım böyle devam edersiniz.

Proje genel olarak benim hoşuma gitti, para toplayacaktır. İmzasının olmaması kötü olmuş

Ögrenciyiz hocam bizde vakit çok zaten güvenmedigim projenin çevirisini almam, kendi vaktime yazik olur. Moderasyon konusuna gelecek olursak az çevirim oldugu için sikinti yok.
legendary
Merit: 1001
whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.

Blog kisminada yabanci dil istemisler, ugrasip yazilir aslinda fena proje degil.
İmza kampanyaları olmaması baya saçma olmuş bu arkadaşların, imza kampanyaları olursa daha fazla yatırım toplayacaklarını bilmiyorlar sanırım ya da yeni yeni bu piyasaya alışıyorlar, genel olarak çok profesyonel bir izlenim veriyorlar bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum

Ben hard cap yapacaklarina inanmasam bu kadar iyi moderatorluk yapmam, devamli kontrol halindeyim mobilden cevapliyorum. SmartOne'nin ico sonrasi katlamamasi icin hicbir sebep yok. fork olaylarida bitiyor, hard cap cok dusuk.

Bounty ve ANN çevirilerinde Türkçe platformda takip ettiğim kadarıyla baya iyi işler çıkarıyorsunuz, bu şekilde devam etmenizi isterim. Mobilden bile olsa mutlaka sorulara cevap verip ilgilenmeniz gerçektende sevindirici bir şey umarım böyle devam edersiniz.

Proje genel olarak benim hoşuma gitti, para toplayacaktır. İmzasının olmaması kötü olmuş
legendary

sr. member
Activity: 454
Merit: 300
hero member
Activity: 910
Merit: 503

Minerva'dan çikip giricektim bi baktim imza yok anasini satiyim   Grin
Pages:
Jump to: