Pages:
Author

Topic: [ANN] SmartOne | Kripto Topluluğu İçin Yasal Çözümler | Bounty - page 3. (Read 6655 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.
legendary
Ekip üyeleri baya sağlam adamlardan oluşuyor, sırf ekip üyelerinin isimlerinden dolayı projenin zaten en kötü 2-3 milyon dolar topları var diye düşünüyorum daha fazlası nasıl olur bilemem tabii. Bu arada whitepaper çeviriside gelecek mi?

Phil ile konusmam gerek eger isterlerse teknik sayfa çevirilir, ekip birkaç kurumla anlastigini soyluyor dolayisiyla kafadan 2.5 milyon dolar yatirim alacaklar. Her turlu hard cap yapar, 60,000 eth 15 milyon legal satilacak
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
Ekip üyeleri baya sağlam adamlardan oluşuyor, sırf ekip üyelerinin isimlerinden dolayı projenin zaten en kötü 2-3 milyon dolar topları var diye düşünüyorum daha fazlası nasıl olur bilemem tabii. Bu arada whitepaper çeviriside gelecek mi?
legendary
Hem yatirimciyi korumak, hem SmartOne katilimcilarina indirim saglamak, hukuki destek vermek gibi bir amaçlari var. SmarOne.legal websitesinden de anlasilacagi üzere hukuki konularda destek saglanacak, teknik sayfa hazirlanacak vb.
sr. member
Activity: 543
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Yani ICO'larda yatırımcıyı korumak amacıyla bir yapı mı oluşturmaya çalışıyorlar yoksa daha mı farklı ben tam olarak böyle anladım çünkü. Eğer yatırımcıyı korumak amacıyla bir şey yapılıyorsa ben bu proje tutar diye düşünüyorum.
legendary
Temel prensip akilli sozlesme olusturmak olsada ayni zamanda kitle fonlama sureclerindeki hukuksal sorunlara cozum getirebilecekleri bir platform olusturuyorlar. Boylece hukuki destek saglanacak
sr. member
Activity: 346
Bu tür bir platforma ihtiyaç zaten çok fazlaydı, başarılı bir iş çıkaran olmadı bu sektör içerisinden umarım bunlar başarılı olabilirler. Yoksa bunlarında sonunun Notary gibi olmasını eminim kimse istemez. Temel prensipleri akıllı sözleşmeler oluşturmak değil mi?
legendary
Proje yapısı olarak Notary'e benzediği belirtilmiş ancak pekte öyle gözükmüyor, Notary ile hiç alakası bile yok. Notary zaten doğru dürüst yatırım toplayamadan pılıyı pırtıyı toplayıp geldi geçti. Ayrıca oldukça başarılı bir çeviri işi çıkarmışsınız, tebrik ederim. ICO tarihi tam olarak belli mi? Yoksa bu ay içerisinde mi başlayacak, konu içerisinde Ekim 2017 olarak belirtilmiş ama net tarihi göremedim.

Phase 1: 30 Ekim'de basliyor ve yedi gün sürüyor. Phase 1'de tüm tokenler satilmazsa Phase 2 baslatilacak ve kalan tokenler satilacak.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Proje yapısı olarak Notary'e benzediği belirtilmiş ancak pekte öyle gözükmüyor, Notary ile hiç alakası bile yok. Notary zaten doğru dürüst yatırım toplayamadan pılıyı pırtıyı toplayıp geldi geçti. Ayrıca oldukça başarılı bir çeviri işi çıkarmışsınız, tebrik ederim. ICO tarihi tam olarak belli mi? Yoksa bu ay içerisinde mi başlayacak, konu içerisinde Ekim 2017 olarak belirtilmiş ama net tarihi göremedim.
legendary
Fikir olarak Notary Platform projesini anımsattı bana. Belki de yanılıyorumdur. Notary 2 kere ico yapmaya çalıştı ama ikisinde de iptal etti. Bu tarz projeleri engelleyen birşeyler var tam olarak bilmediğim. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.

Notary hakkında herhangi bir fikrim bulunmuyor fakat şöyle bir göz attığımda takımda ekonomist falan olduğunu görüyorum. Bu takım sadece hukuk mezunlarından oluşuyor ayrıca İsviçre merkezli olduğundan dolayı Avrupa'da seslerini duyurabileceklerine inanıyorum. Phase 1'de bir kısım token önceden satın alınmak üzere kurumlar tarafından rezerv edilmiş (2.5 milyon dolar tutarında)
full member
Activity: 350
Merit: 100
Fikir olarak Notary Platform projesini anımsattı bana. Belki de yanılıyorumdur. Notary 2 kere ico yapmaya çalıştı ama ikisinde de iptal etti. Bu tarz projeleri engelleyen birşeyler var tam olarak bilmediğim. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.
legendary
Ben birçok ülkeden daha efektif oldugumuzu dusunuyorum hatta yurt disindaki Türklerle birlikte ortalama bir Avrupa ülkesi kadar hacme sahibiz sadece Türk borsalarina günde 250 bin kisi giris yapiyormus.
sr. member
Activity: 473
"Proof-of-Asset Protocol"
Yukarıdaki arkadaşlar projenin lokale yayılması gerektiğinden bahsetmiş bende aynı fikirdeyim her ne kadar maximum cap düşük olsada şu an kriptopara dünyası için zorlu bir dönemden geçiyoruz eğer lokale yayılırlarsa projenin geleceği açısından daha iyi olur diye düşünüyorum. Türkiye'de kriptopara konusunda büyük bir gelişme var, ülkemizin ekonomisi iyi olmamasına rağmen Türk borsalarında iyi hacim dönüyor ve ağırlıklı olarak yabancı borsaları kullanıyoruz. Private yatırımcıların iki milyon tokeni satın alacağı söylenmiş nereden baksan 2.5 milyon dolar yatırım demek oluyor ee ekip İsviçreliyse olacak o kadar..
legendary
Bir arkadaşımız benim ekiple iletişime geçmemi istedi eğer ekip isterse önümüzdeki günlerde Türkiye'nin en büyük sitelerinden birinde SmartOne'nin yayınlanabilme ihtimali var. Bu resmi bir bilgi olmadığından dolayı henüz bir şey söyleyemiyorum.

Düzenleme: Ekip sadece Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayılmak istiyor, birde Rusça.. Sanırım Türkiye olarak şimdilik yeterli bir communitye sahip değiliz.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Proje hakkındaki video fena değil ekibin Twitter sayfasında birçok yerde konferans düzenlediği görülüyor bence bu şekilde aktif olmaya devam ederlerse yatırımcılarına iyi kazandırabilir. Buradaki yazılarımız yatırım tavsiyesi içermez, şahsi görüşlerimizden dolayı yeni üyeler etkilenmesin lütfen.
legendary
Smartone.legal'in websitesine girenlerin yarisi Isviçreli bu projenin yatirim almasi için derhal lokalden çikip globale yayilmasi gerekiyor.

Bunun farkina geç vardilar ve birkaç gün önce lokal basliklara yayilmak için çevirmen aramaya basladilar. Phase 1'in 30 Ekim'de olmasi bekleniyor yani lokale yayilmalari için bir hafta daha var.
full member
Activity: 149
Merit: 100
Smartone.legal'in websitesine girenlerin yarisi Isviçreli bu projenin yatirim almasi için derhal lokalden çikip globale yayilmasi gerekiyor.
Pages:
Jump to: