Pages:
Author

Topic: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol - page 4. (Read 3001 times)

newbie
Activity: 7
Merit: 0
Şu anda bunun için bir şahsi cüzdan var mı? Bilgisayar veya telefon için? Ayrıca şu anda herhangi bir borsaya girdi mi bu coin?
full member
Activity: 686
Merit: 101
Yazık etmesinler şu projenin imzacılarına Türk katılımcıda epey fazlaydı galiba tabloya baktığımda orada görmüştüm, aylardır sürüyor çocuk oyuncağına çevirmesinler.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
AmazinG en geç 1 ay süre demiş repux bountyleri için fakat bu yavaşlık çok can sıkıcı. Arkadaşın biri yukarda emek harcamış hesaplamış ama veriler ve miktar çok iyimser tahmin olmuş. Ben adam akıllı bir şey geleceğini sanmıyorum.

hocam neresi iyimser anlamadım adamlar 700,000 dolar demişler ama benim ilk hesabıma bakarsanız 4.7 milyon dolar üzerinden hesapladım ve 94 bin dolarlık tokenin bountye ayrıldığı zamanki fiyatını söyledim size 3893 repux da ico fiyatından ( geneli pre sale'den satıldığı için onu baz alacağım ) 389 dolar yapıyor ben 13 hafta 389 dolar için yazmadım bunu da iyimser bir şekilde yazmadım. Ayrıca adamlara sordum telegramdan özellikle adamlar 700,000 dolar karşılığı repux token dağıtılacak dedi banada mantıklı gelmedi 4,7 m toplamış bir projenin 700k dolar bounty dağıtması muhtemelen satılan tokenler üzerinden yapacaklardır bize de maksimum 350 dolar civarı para kalacaktır. yani tablo iyimser değil aksine kötümser. tek iyimser tarafı 700 k dolar a karşılık gelecek repux tokeni olursa olur.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
AmazinG en geç 1 ay süre demiş repux bountyleri için fakat bu yavaşlık çok can sıkıcı. Arkadaşın biri yukarda emek harcamış hesaplamış ama veriler ve miktar çok iyimser tahmin olmuş. Ben adam akıllı bir şey geleceğini sanmıyorum.

+1 Bugun 2 aylık mossland kampanyasına giren 1 member arkadasın 800$ aldıgını gördüm bunlar tutarda 3 5 atarlarsa harbiden zoruma gider 12 hafta boyunca yardırdım bu kampanyada ve yukardaki arkadas gibi iyimser olamiyorum bende.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
daha 3000 tane blog bakacaklar hiç dokunmamışlar bile. zahmet edip imzalara bakmışlar ama pek umut bağlamayın. bunlar da envion gibi uzattıkça uzatacak gibi görünüyor.

Bana da öyle geliyor hocam.İmza tablosuna baktım şuan kişi başına kaç token düşeceğini bile hesaplamamışlar bunu hesaplamak 5 dakikadan fazla sürmez.Bu kampanya yöneticileri neden bu kadar üşengeç oluyor anlamak mümkün değil.
member
Activity: 182
Merit: 10
Ben katilamamistim. Eğer en başta söyledikleri rakamı dagitirlarsa iyi bir rakam düşebilir. Katılan arkadaşlara hayırlı olsun, umarım düşündükleri gibi olur.
legendary
güncelleme yapalım biraz imzacıların da ilgisini çeksin buralar. arkadaşlar pre sale den alanlara değil de diğer alanlara tokenleri dağıtılmaya başlandı artık ne kadar sürer bilinmez ama bizim tokenlerin hesaplanıp dağıtımı 30 günü geçecek gibi. bizim için dağıtım şu manada önemli. satışa koyacaklardır az çok arkadaşlar bizim için ico fiyatından ne kadar düşer yükselir bunu görebilmemiz açısından güzel bir fırsat olacak. ayrıca etherdelta/forkdelta aracılığıyla almak isteyenler takip edebilirler contract adress 0x4D305c2334c02E44aC592BbEA681bA4cC1576DE3 iyi akşamlar
hero member
Activity: 661
Merit: 509
daha 3000 tane blog bakacaklar hiç dokunmamışlar bile. zahmet edip imzalara bakmışlar ama pek umut bağlamayın. bunlar da envion gibi uzattıkça uzatacak gibi görünüyor.
full member
Activity: 756
Merit: 104
sr. member
İmza kampanyasında Son haftama 0 stake yazmıslar telegram grubunda yazdım forumda yaz falan dediler varmı aynı sorunu yasayan benden baska?
legendary
Arkadaşlar imzaları kaldırabiliriz diye duyuru yapıldı stake hesaplamaları bitti ilerleyen zamanlarda da token başına düşen stake hesaplanacak. ben kabaca hesap yaptım pre sale de 55 milyon token satıldığını biliyoruz üzerine ortalama 10 milyon token satılmıştır diye hesap ettim merak edenler için ufak bir hesaplama olsun ve repux'u da burda bitirelim

65,000,000*2/100=1,300,000 RepuX token (bounty katılımcılarına ayrılan toplam token miktarı)

1,300,000 * 35/100 = 455,000 RepuX token (imza için ayrılan )

455,000 * 4674 ( toplam stake artı eksi kaymalar olabilir diskalifiye edilen kişilerin stakeleri sıfır yerine hala gözüküyor listede bundan dolayı onları çıkardıktan sonra kalan total stake ) =  97,34 RepuX PER STAKE

STAKE MİKTARINIZI 97,34 İLE ÇARPIN KENDİMİ BAZ ALAYIM

40 STAKE VAR 40*94,34 = 3893 RepuX token gelecek

buda borsaya girdiği zaman ki fiyatıyla çarpılıp size kar marjınızı verecek ico fiyatından sayarsak ( 0.2 usd ) her stake 19,46 dolar ediyor.

HEPİNİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN GÜLE GÜLE HARCAYIN

ico süreci boyunca her türlü bilgiyi aktarmaya çalıştım hepinize geçmiş olsun arkadaşlar.

EDİT ARKADAŞLAR TELEGRAMDA BOUNTY MANAGER 700.000 DOLAR KARŞILIĞI REPUX OLARAK DAĞITILACAĞINI YAZMIŞ TOKENLERİ. BU HARİKA BİR HABER EĞER EKİP FİKRİNDEN CAYMAZSA 700.000 DOLAR ÜZERİNDEN HESAPLAYIN TÜM BİLGİLERİ BU GÜZEL HABERİN HATRINA MERİTİ OLAN KARDEŞLERİM DESTEKLERSE SEVİNİRİM
Smiley

700,000 DOLAR ÜZERİNDEN YAPILAN HESAPTA STAKE BAŞI 52,41 DOLAR DÜŞÜYOR ARKADAŞLAR.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
ekip baya guvenilmez cikmis. sirf az bounty dagitmak icin ellerinden geleni yapacaklar. amazixlerde sinir 30 gun ama repux ekibine guvenmiyorum. 30 gunde alamayabilirsiniz.
member
Activity: 308
Merit: 10
Evet arkadaşlar ico bitti şuan sitede net bir miktar belirtmemişler telegramda takip ettiğime göre ekip toplanıp bitcoinin ethereum ile birlikte artma azalmasına bakıp ona göre satılan token miktarını açıklayacakmış bana saçma geldi ama böyle yazıyordu . Bu arada token satışı bitti şuan token oluşturma aşamasına geçildi tokenler basılıp dağıtımına başlanacak bize gelecek miktar az olacak ama hayırlısı olsun bakalım gelecek üç kuruşu da aylarca süründürmeseler ve de imzayı kaldırma olayını çabuk açıklasalar bari

bizim payı kesin o ücret üzerinden verecekler
full member
Activity: 322
Merit: 100
Evet arkadaşlar ico bitti şuan sitede net bir miktar belirtmemişler telegramda takip ettiğime göre ekip toplanıp bitcoinin ethereum ile birlikte artma azalmasına bakıp ona göre satılan token miktarını açıklayacakmış bana saçma geldi ama böyle yazıyordu . Bu arada token satışı bitti şuan token oluşturma aşamasına geçildi tokenler basılıp dağıtımına başlanacak bize gelecek miktar az olacak ama hayırlısı olsun bakalım gelecek üç kuruşu da aylarca süründürmeseler ve de imzayı kaldırma olayını çabuk açıklasalar bari

Haydi hayırlı olsun dostum.Bayağı uzun sürdü bu icosu ve bountysi.Ama ethereum a göre değer belirlemek biraz ilgincime gitti.İnşallah kolayca alırsınız ödüllerinizi
legendary
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Hayırlısı olsun yine de bu tarz stratejik hareketler her projeden gelebiliyor böyle düşünerek uygun görülmüşse olumsuz olarak düşünmemek gerekir piyasa zaten malum yatırım da epey az oldu normal diğer projelere göre. Ben yatırım yapılabilir olarak görüyorum hiç değilse az buz bir şey ayrılabilir illa ki kar oranı verecektir topladığı miktar yazılana göre az güncellenmemiş olsa da çok fazla arada fark olduğunu sanmıyorum yani değerlenecektir. Sonuçta bounty kampanyasına da güvenerek girmişiz az verir orta karar verir ama güvendik girdik yatırımda yapmak isteyen varsa hiç düşünmesin derim ico lar çoğu zaman kazandırır.
sr. member
Kampanya direk yalan olmuş geçmiş olsun arkadaslar. Kampanyayı kafasına göre evirip ceviren takım ödül işini direk çizer.
full member
Activity: 854
Merit: 113
Size üzücü bir haber vermek istemezdim.. Ancak takım bazı kararlarda değişikliğe giderek bizi bountyciler olarak hatta yatırımcılarını da bir kez daha üzdü. Token satışı sonrası satılmayan tokenlerin yakılacağını söyleyen takım şimdi 1 seneliğine satılmayan tokenleri kilitleme kararı almış. Neye göre neden böyle yaptıklarını anlamadım ama sanırım satılmayan tokenleri kendileri piyasaya mı sürecekler anlamadım. Ek olarak 5 Nisan olan token satış bitiş tarihini 7 Nisana ertelemişler buna gerekçe olarak da akıllı kontratın 7 sine göre ayarlandığını göstermişler sanırım tavuk döner değil de sakız olayına dönecek bizimki takım bana güven vermedi token dağıtımında sorun çıkarmasalar bari...

Gerçekten yazık ettiler.En azından satılamayan tokenlar yakılacak belki bu biraz olumlu etki yapar diye düşünürken bu haber hakikaten kötü oldu.Bu arada imza kampanyası ne olacak onu merak ediyorum.
legendary
Size üzücü bir haber vermek istemezdim.. Ancak takım bazı kararlarda değişikliğe giderek bizi bountyciler olarak hatta yatırımcılarını da bir kez daha üzdü. Token satışı sonrası satılmayan tokenlerin yakılacağını söyleyen takım şimdi 1 seneliğine satılmayan tokenleri kilitleme kararı almış. Neye göre neden böyle yaptıklarını anlamadım ama sanırım satılmayan tokenleri kendileri piyasaya mı sürecekler anlamadım. Ek olarak 5 Nisan olan token satış bitiş tarihini 7 Nisana ertelemişler buna gerekçe olarak da akıllı kontratın 7 sine göre ayarlandığını göstermişler sanırım tavuk döner değil de sakız olayına dönecek bizimki takım bana güven vermedi token dağıtımında sorun çıkarmasalar bari...
Pages:
Jump to: